Týždenný horoskop 3. – 9. júla

Čas dovoleniek a prázdniny je konečne tu a na všetky znamenia zverokruhu čaká veľa príležitostí a radostí, ale aj nástrah. Prečítajte si týždenný horoskop od astrologičky Mony a spoznajte svoju budúcnosť s dostatočným predstihom!

Baran
V tomto týždni sa sústreďte na svoje ciele a nechajte sa ovplyvniť pozitívnou energiou okolo vás. Vaše odhodlanie vás dovedie k úspechu. Buďte otvorení novým príležitostiam, ktoré sa môžu objaviť a snažte sa z nich vziať si pre svoju budúcnosť čo najviac.

Býk     
Zamerajte sa na komunikáciu s ostatnými a budete mať možnosť vyriešiť nejaké pretrvávajúce problémy. Dbajte však na trpezlivosť a diplomatický prístup. Vaša schopnosť počúvať bude pre riešenie úplne kľúčová a i ostatní ocenia vašu toleranciu a prístup.

Blíženci        
Tento týždeň sa venujte svojmu zdraviu a pohode. Je dôležité nájsť rovnováhu medzi prácou a odpočinkom – urobte si čas na relaxáciu a zamerajte sa na svoje duševné aj fyzické blaho. V poslednej dobe ste na zdravie veľmi nemysleli a možno ste aj prechodili chorobu.

Rak     
Hľadajte nové spôsoby, ako sa vyjadriť a zdieľať všetky svoje myšlienky s ostatnými. Tento týždeň je pre vás skvelým časom pre kreativitu a sebarealizáciu. Verte svojej intuícii a nebojte sa vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Jedine tak dosiahnete vytúžené výsledky.

Lev    
Zamerajte sa teraz na svoje osobné vzťahy a prejavte svoju lásku a starostlivosť k tým, ktorých máte radi. Tento týždeň je vhodným časom na posilnenie väzieb s ostatnými. Buďte otvorení a empatickými, venujte čas rodine a najmä malým deťom, ktoré v rodine máte.

Panna           
Sústreďte sa jasne na svoje ciele a predstavte si, ako chcete, aby sa veci vyvíjali. Vizualizácia a pozitívne myslenie vám pomôžu dosiahnuť úspech, a to pomerne v krátkom čase. Nezabúdajte však na dôležitosť praktického konania. Tak smelo do toho.

Váhy 
Prím bude momentálne hrať najmä osobná a duchovná transformácia. Tento týždeň je ideálnym časom pre reflexiu a sebapoznanie, ale aj hľadanie niečoho nového. Umožnite si relax, odpočinok a meditáciu – to vám výrazne pomôže nájsť nitku svojho vnútorného JA.

Škorpión        
Sústreďte sa momentálne viac na svoje osobné a emocionálne potreby. Tento týždeň je vhodným a dôležitým časom na reflexiu a sebapoznanie. Umožnite si ale aj odpočinok a meditáciu, aby ste našli vnútorný pokoj a rovnováhu. Buďte otvorení novým možnostiam!

Strelec         
Začiatkom júla sa zamerajte na svoju kreativitu a inšpiráciu a venujte sa aktivitám, ktoré vás bavia a napĺňajú. Otvoria sa vám nové príležitosti a získate nové perspektívy. Buďte otvorení zmenám a využite svoj potenciál. Môžete tiež nájsť nových priateľov.

Kozorožec    
Zamerajte sa na svoje ciele a plány do budúcnosti, dôverujte si a urobte kroky smerom k svojim snom. Venujte sa pracovným úlohám s výdržou a disciplínou. Tento týždeň môže byť kľúčový na dosiahnutie úspechu, a to len vďaka zameraniu sa na osobnú transformáciu.

Vodnár         
Venujte sa svojim vzťahom a komunikácii s ostatnými. Majte trpezlivosť a prejavte empatiu pri riešení konfliktov nielen v rodine, ale aj medzi priateľmi. Aktívne počúvajte a hľadajte spoločné riešenie, pretože tento týždeň je kľúčový pre posilnenie väzieb s blízkymi ľuďmi.

Ryby  
Tento týždeň sa zamerajte na komunikáciu a zdieľanie svojich myšlienok s ostatnými. Buďte otvorení novým nápadom a príležitostiam a smelo svoje myšlienky komunikujte s priateľmi. Udržujte si flexibilitu a prispôsobivosť, a tiež dbajte na svoju fyzickú kondíciu a pohyb.