Týždenný horoskop 3.-9.4.2023

Prvý aprílový týždeň je tu! Nezabudnite využiť magické sily splnu, ktorý nastane 6.4. o 6:34. Naplánujte si svoje aprílové ciele včas, nech sa môžete pustiť do ich plnenia. V čom vám hviezdy budú priať a kde naopak musíte ešte počkať, to zistíte v novom týždennom horoskope!

Baran 

Doprajte si tento týždeň relaxačný kúpeľ či príjemnú masáž, ktorá povzbudí vaše telo aj myseľ. Príjemná masáž navyše účinne bojuje proti stresu, navodzuje pocity šťastia a dopriať si ju môžete aj so svojím partnerom. Obaja budete zo spoločného zážitku nadšení.

Býk      
Nachádzate sa teraz v plodnom období vášho života. V práci vám ide všetko krásne od ruky, ste plní kreatívnych nápadov a dobre si rozumiete s vedením aj kolegami. Aj váš milostný život je na vzostupe a single jedinci majú dobre našliapnuté na plnohodnotný vzťah.

Blíženci          
Veľkonočné prípravy ste zvládli ľavou zadnou a teraz si už len užívate spoločenské radovánok a návštev rodiny i kamarátov. Aj vaša jarná výzdoba je nádherná a vy žnete obdiv od všetkých, ktorí k vám prídu na návštevu. Môžete na seba byť pyšní.

Rak      
Momentálne sa vám veľmi darí v osobných vzťahoch! Venuša je v pozitívnom sextile s Marsom a prináša vám nové možnosti zoznámenia. Ak sa teda vo vašom okolí objaví niekto, kto by stál za hriech, tak neváhajte a pozvite ho napríklad na netradičné rande.

Lev
Merkúr je v pomerne nepriaznivej kvadratúre s vašim znamením, čo sa prejaví najmä na pracovnom poli. Neminie vás dokonca pocit, že sa po vás vedenie firmy nepríjemne vozí. Už tak ste sa cítili v práci nepríjemne a teraz sa tento pocit ešte znásobí.

Panna
Viete využiť každú príležitosť, takže ak sa vám naskytne nejaká šanca získať za dobrú cenu nehnuteľnosť, po ktorej už dlho pokukujete, tak neváhate ani minútu. A urobíte dobre, ktovie kedy v budúcnosti by sa vám podaril lepší obchod. Len tak ďalej.

Váhy   
Dávajte si tento týždeň pozor na neuvážené rozhodnutia, mohli by ste to totiž v budúcnosti ľutovať! Obzvlášť pokiaľ sa to týka vašej bližšej rodiny. Radšej si nechajte všetko dôkladne prejsť hlavou a prípadne reagujte až budete vyzvaní. Predtým to aj tak nemá zmysel.

Škorpión          
Aj keď nie ste veľkým fanúšikom najrôznejších sviatkov a už vôbec nie veľkonočných zvykov, ktoré vám prídu morbídne, tak Veľkú noc si užijete. Pojmete si ich totiž po svojom a oslávite najmä prichádzajúcu jar. Vyzdobíte si dom a budete v kľude odpočívať.

Strelec
Zisťujete, že sa vás kolegovia stránia a zakaždým stíchnu, keď vojdete do miestnosti. Nakoniec zistíte, že majú dojem, že máte namierené vyššie a vraj sa k nim správate nadradene. Vám to tak ale vôbec nepríde. Máte za to, že je za tým niečo úplne iné.

Kozorožec       
Nepáči sa vám správanie jedinca vo vašom okolí. Stále si nárokuje pozornosť, chová sa hystericky, a tiež máte za to, že vždy dosiahne svoje. Jeho manipulácia už vás nebaví a rozhodnete sa ho ignorovať a nerobiť mu diváka pri jeho hereckých predstaveniach.

Vodnár          
Veľkonočné sviatky chcete tento rok prežiť vo veľmi pokojnom duchu. Nikam sa neponáhľate a radšej sa chcete zamerať na prichádzajúcu jar a jeho oslavu či uctenie. Zájdete si na bylinky, prejdete sa po jarnej prírode, zameriate sa na jarný detox a celkovo si to užijete.

Ryby
Jar už je jednoducho cítiť vo vzduchu a vy si prichádzajúce teplé dni aj slniečko náležite užívate. Každú voľnú chvíľu aj víkendy trávite v prírode, či na horách s partiou priateľov alebo rodinou. Nabíja vás to pozitívnou energiou a vďaka domu sa aj lepšie cítite.