Týždenný horoskop 3. – 9.10.2022

Tá pravá jeseň už klope na dvere! S ľadovým vetrom v chrbte nás čaká veľmi zaujímavý týždeň. Predovšetkým kreativita bude hrať u väčšiny vecí hlavnú úlohu. Využite príležitosť a poriadne sa jej chyťte. Čo vás čaká ďalšieho v nasledujúcom týždni?

Baran 

Máte pred sebou zložitejšie obdobie, najmä čo sa týka milostných vzťahov. Nie všetko sa vám vydarilo podľa predstáv a teraz to skôr vyzerá, že s potenciálnym partnerom nenájdete spoločnú reč, a to ste si pritom maľovali spoločnú ružovú budúcnosť.

Býk      
V tomto týždni vám bude zásadne chýbať energia. Neviete, čím to je, ale necítite sa byť práve fit. Možno je načase zamyslieť sa nad svojou životosprávou a niektoré veci zásadne zmeniť. Zaraďte do svojho dňa viac pohybu a okamžite pocítite pozitívnu vlnu.

Blíženci          
V práci vám robí starosti kolega, ktorý sa nebojí roznášať okolo seba urážky a rôzne ohovárania. Všetci vo firme toho máte dosť, pretože sa vám zle pracuje a vedenie si taktiež začína všímať negatívnu atmosféru, ktorá sa samozrejme prejavuje aj inde.

Rak      
Strážte si tento týždeň najmä svoje finančné výdavky, pretože ste unáhlení v niektorých nákupoch a vďaka tomu môžete nakúpiť tak, že s tým nakoniec nebudete spokojní. Radšej sa držte pri zemi a niektoré výdavky si jednoducho nechajte na priaznivejšie obdobie.

Lev       
Vaše nápady sa nie každému páčia. Obzvlášť rodina má občas rada pokoj a vy so svojou aktivitou a plnou hlavou nápadov im nie ste po chuti. Máte ale za to, že aktívny rodinný život potrebujete a že to všetkým členom iba prospieva. A tak si dosť stojíte za svojim.

Panna
Vôbec sa nebojíte pracovných výziev. V zamestnaní platíte za pracovitého zamestnanca, na ktorého sa ktokoľvek môže spoľahnúť. Prácu, ktorú máte zadanú, urobíte vždy svedomito a s predstihom a ešte s pridanou hodnotou. Rozhodne si zaslúžite oveľa lepší plat.

Váhy   
Stretli ste sa s kamarátom z dávnej doby a musíte uznať, že to bolo veľmi radostné stretnutie plné spomienok a smiechu. Dokonca ste sa dohovorili, že takéto stretnutia musíte mať častejšie, pretože toho ešte zostalo veľa nevypovedaného, a to je predsa škoda.

Škorpión          
Radi by ste sa pustili do menšej rekonštrukcie, ktorá by vám urobila radosť, ale aj spríjemnila a viac zorganizovala chod vašej domácnosti. Nestretnete sa ale od rodiny príliš veľkého nadšenia, čo vás bude dosť mrzieť, pretože to robíte hlavne kvôli nim.

Strelec
Máte vedľa seba skvelého jedinca, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Samozrejme sa u vás doma občas objavia mráčiky, ktoré sú ale v každom vzťahu. Dôležité je, že sa k sebe správate s úctou a viete si byť vzájomnou oporou. Nie každý má také šťastie.

Kozorožec       
Váš milostný život už vôbec nie je to čo býval a máte za to, že sa vám do spoločného spolužitia vkradla nuda a stereotyp. Obzvlášť vaša polovička s tým je celkom v pohode a nevidí v tom žiadny problém. Vy ste ale úplne opačného názoru a chcete to riešiť.

Vodnár          
Na svojich kamarátov sa môžete naozaj spoľahnúť. Pokiaľ s niečím potrebujete pomôcť, tak si môžete byť istí, že sa na svojich priateľov môžete okamžite obrátiť. V mnohých ohľadoch potom nemáte problém plánovať si dovolenku, rekonštrukciu alebo napríklad sťahovanie.

Ryby   
Teraz už potrebujete skutočnú relaxáciu. V práci sa na vás valí doslova pohroma, rodinný život trpí a vy ste každým dňom viac a viac unavení. Mali by ste si už naozaj oddýchnuť a vyraziť niekam do prírody či do hôr. Dovolenka vám všetkým len prospeje.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png