Týždenný horoskop 3. – 9.1.2022

Poďte sa s nami pozrieť na to, čo vás čaká v prvom týždni nového roku. Uzavrela sa ďalšia ročná kapitola a vás určite zaujíma, čo všetko sa prihodí v novom začiatku. Čítajte nový týždenný horoskop a presvedčte sa sami!

Baran  
Merkúr je v pomerne priaznivom sextile s vašim znamením, takže sa vám bude dariť po pracovnej, ale aj po osobnej stránke. Konečne sa váš život dostal tak nejako do normálu a môžete ho považovať za harmonický a za to ste naozaj veľmi vďační. Len tak ďalej.

Býk      
Tento týždeň bojujete najmä s časom. V práci toho máte veľa, do toho deti potrebujú veci do školy alebo škôlky, ešte sa do toho vzdelávate. Potrebovali by ste, aby mal deň aspoň 48 hodín. Takto sa začínate dostávať do stresu, a to nie je veľmi dobré.

Blíženci          
Ste usilovní ako včeličky a nadriadený je s vami nadmieru spokojný. Aj práca vás baví, takže o zmene vôbec nepremýšľate. Zo začiatku ste zase až tak presvedčení neboli, ale teraz konečne získavate nejakú autoritu a cítite sa v zamestnaní viac prijatí.

Rak      
Zaručene vás lákajú výpredaje, ktoré vás ale môžu ľahko pripraviť o nemalé peniaze. Obchodníci využívajú to, že ľudia na zľavy počujú. Dobre si rozmyslite, či naozaj danú vec potrebujete, alebo ste sa nechali strhnúť obchodným šialenstvom.

Lev       
Napokon by ste sa radi začali venovať svojim koníčkom, ale čas vám to stále nedovoľuje. Rodina vás zamestnáva na plné obrátky a vy na seba nemáte ani malú chvíľku. Tento problém je u vás možné pozorovať dlhodobo a mali by ste sa naňho dôkladne zamerať.

Panna
V práci sa stretnete s nepríjemnou kritikou. Niekto vám neadekvátnym spôsobom prednáša svoje názory, ale jeho celkové argumenty sú hmlisté. To sa vám nepáči a nenecháte si to páčiť. Viete prijať kritiku, ktorá je konštruktívna, ale nie takýto nezmysel.

Váhy   
Silvester bol pre vás tak trochu hektický a musíte si aj sami priznať, že ste si na svoje zdravie nedávali veľmi pozor. Nástup do práce preto pre vás nebude veľmi príjemný, budete sa stretávať nielen s nádchou a unavenosťou, ale aj s množstvom nedorobené práce.

Škorpión          
V poslednej dobe ľahko podliehate melanchólii a pesimizmu. Skúste sa zbaviť všetkého, čo vám kazí náladu a venujte sa sami sebe, sebavzdelávaniu, ale aj koníčkom. Zájdite navštíviť príbuzných, alebo vyrazte na výstup do hôr. To všetko vám zlepší náladu.

Strelec
Vo finančnej sfére to nie je tento týždeň žiadna hitparáda. Síce už je po Vianociach, ale prekvapili vás neočakávané platby, ktoré musíte nejako vyriešiť. Na úspory sa úplne spoliehať nemôžete a peňaženka po Vianociach tiež zíva prázdnotou. Nebude to teraz vôbec ľahké.

Kozorožec       
Vo vzťahoch sa poslednou dobou cítite dosť vyčerpane. Nie je to ale len o vás a cítite, že to už neiskrí tak ako predtým. Partner sa vám venuje stále menej, má svoje vlastné záujmy a vaše snaženie už nestačí. Je potrebné podniknúť pomerne razantné kroky.

Vodnár          
S príchodom Nového roka na vás padla vlna pozitivity a veríte, že v mnohom môžete začať znova. Jeseň pre vás bola depresívnym a stresujúcim obdobím, ale teraz máte nádej, že sa všetko obráti k lepšiemu. Tento optimistický prístup k životu si ponechajte.

Ryby  
Po finančnej stránke sa vám začína blýskať na lepšie časy. Tiež už ste mali namále. Potrebujete teraz veľa vecí, ktoré musíte zariadiť alebo zaplatiť a ste radi, že sa v tomto ohľade nemusíte strachovať. Postupom času si začnete šetriť aj na nejaké vysnívané veci.