Týždenný horoskop 29. januára – 4. februára

Zlom mesiaca prinesie celý rad zaujímavých udalostí v práci aj súkromí. Jedna bude stíhať druhú a ako vždy bude základom úspešného prekonania všetkých nástrah dobrá komunikácia s okolím. Ak chcete vedieť, ako vyzrieť na všetky zákernosti, prečítajte si nový týždenný horoskop!

Baran     
Pozor si v tomto týždni dajte najmä na svoje osobné vzťahy. Tie môžu zažiť pomerne nepríjemný pretras, ale nezúfajte. Venuša bude v blízkej dobe v lichotivom sextile s vašim znamením, a to znamená jediné – láskyplná sféra sa dočká výrazného zlepšenia.

Býk 
V tomto období sa vám otvárajú nové príležitosti. Využite preto každú šancu, ktorá sa vám teraz ponúkne. Máte energiu a odhodlanie dosiahnuť svoje ciele. Majte však na pamäti, že by ste nemali preháňať a zachovávať rovnováhu medzi prácou a odpočinkom.

Blíženci    
Domov a rodina sú pre vás teraz dôležité. Venujte pozornosť svojim blízkym a užívajte si spoločné chvíle. Emócie môžu byť veľmi intenzívne, kontrolujte však svoje reakcie. V práci buďte starostliví a vyhýbajte sa všetkým konfliktom, ktoré vás môžu poškodiť.

Rak 
V práci vás bude, vďaka nepríjemnej kvadratúre Marsu s vašim znamením, čakať pomerne negatívna a dusná atmosféra. Tento týždeň sa síce k ničomu výraznému ešte neschyľuje, pretože Mars nie je na svojom mieste, ale jemné výkyvy nálad u kolegov už vidíte.

Lev  
Je čas zažiariť a ukázať svoje schopnosti. Môžete byť v strede pozornosti a získať uznanie za svoju prácu. Buďte však pozorní k okolitým ľuďom a nestrácajte zo zreteľa ich potreby. Finančná situácia sa môže zlepšiť vďaka vašim praktickým zručnostiam.

Panna        
Venujte sa starostlivosti o svoje zdravie a pohodu. Hviezdy osudu tiež radia, aby ste intenzívne pracovali na vytváraní harmónie vo svojom živote. V práci sa sústreďte na detaily a buďte precízny! Vo vzťahoch potom komunikujte otvorene a počúvajte svojho partnera.

Váhy          
V tomto prelomovom týždni sa objaví hneď niekoľko životných výziev. Môžete zrazu stáť pred niekoľkými nečakanými rozhodnutiami, a je pre vás dôležité nájsť strednú cestu. Veľakrát váhate, čo je pre vás to najlepšie, ale na toto rozhodnutie musíte byť naozaj sami.

Škorpión 
Zamerajte sa na svoje ciele a postupujte krok za krokom. Práca môže vyžadovať viac úsilia, ale vytrvajte a uvidíte výsledky. Aj keď sa vám to zo začiatku nemusí tak úplne zdať, ale vedenie si veľmi cení váš prístup aj energickú povahu, tak to využite.

Strelec    
Hľadáte momentálne tak trochu zmysel života a tiež hlbších významov. Môžete sa začať venovať štúdiu alebo cestovaniu, aby ste výrazne rozšírili svoje obzory. Buďte však opatrní a nebuďte impulzívni! Vo vzťahoch oceníte spoločné záujmy a zdieľané zážitky.

Kozorožec      
Zamerajte sa tento týždeň na svoje ciele a postupujte starostlivo krok za krokom. Práca môže vyžadovať viac úsilia, ale vytrvajte a uvidíte perfektné výsledky. V osobnom živote buďte teraz otvorení najmä možným novým vzťahom a spolupráci s nečakanými jedincami.

Vodnár     
Môžete po dlhej dobe pocítiť túžbu po slobode a nezávislosti. Sami neviete, ako je to možné, ale máte za to, že ste v doterajšom vzťahu veľmi spokojní, ale niečo vás stále vábi. Vo vzťahoch preto dávajte priestor druhým a rešpektujte ich potreby.

Ryby          
Vaša intuícia môže byť silná, a preto počúvajte svoje vnútorné pocity. Buďte vnímaví k potrebám ostatných a buďte ochotní pomáhať za všetkých okolností. Vo vzťahoch buďte láskaví, sledujte emócie partnera a vo finančnej sfére sa vyvarujte impulzívnym rozhodnutiam!