Týždenný horoskop 29.8. – 4.9.2022

Všetky Ryby vo financiách koncom prázdnin zažiaria a pôjdu všetkým príkladom. Náročný týždeň čaká Panny a na víkend sa budú poriadne tešiť. Býky vstúpia do nového týždňa pravou nohou a prežijú týždeň v pokoji a pohode. Všetky ostatné znamenia nájdete v novom týždennom horoskope!

Baran

Leto pre vás ešte rozhodne nekončí! Možno sa chystáte ešte na nejakú menšiu dovolenku alebo výlet, a je vám úplne jedno, či vám vyjde počasie alebo nie. Jednoducho si chcete leto ešte o chvíľku predĺžiť a zakončíte ho naozaj štýlovo a zábavne.

Býk     
Máte okolo seba množstvo skvelých ľudí, ktorí sa o vás zaujímajú a vy tak nemáte pocit osamotenia. Zároveň je príjemné vedieť, že vaše starosti niekoho zaujímajú a taktiež sa vám tento človek snaží nejako pomôcť. Za svojich kamarátov môžete byť naozaj vďační.

Blíženci        
Stretli ste zaujímavého jedinca, ktorý sa vie vo svete otáčať. Jeho komunikačné schopnosti sú na skvelej úrovni a jeho charizma oslní každého. V mnohých veciach vám ide príkladom, zároveň si ale hovoríte, že jeho život by ste úplne žiť nechceli.

Rak     
Nadriadený sa na vás vôbec nemôže sťažovať, svoju prácu odvádzate skvele a je na vás pri každej príležitosti spoľahnutie. Pokiaľ sa teda v práci vyskytne problém, tak si môžete byť istí, že vedenie pôjde s otázkou ohľadom riešenia za vami. A to vám lichotí.

Lev    
V práci vás čakajú veľké zmeny. Možno sa dočkáte vyššieho finančného ohodnotenia, ktoré by vám vytrhlo tŕň z päty. Čo si budeme rozprávať, ste po dovolenkách a máte pred sebou ešte veľa nákupov, ktoré treba vyriešiť, tak sa vám koruna navyše hodí.

Panna           
Dlhodobo riešite spory s úradmi a teraz sa zdá, že je konečne všetko na lepšej ceste. Samozrejme ste si museli trochu dupnúť, pretože inak by sa to možno ťahalo ešte niekoľko mesiacov. Zo začiatku ste konali slušne, ale nakoniec ste museli pritvrdiť.

Váhy 
Rodinný život si v poslednom čase veľa užívate. Všetok voľný čas venujete svojim deťom a je vidieť, že vám všetkým tieto spoločné chvíle veľmi prospievajú. Deti sú nadšené z vami naplánovaných výletov a vy musíte priznať, že sa vzájomný vzťah veľmi zlepšil.

Škorpión      
V istých typoch investícií sa vám rozhodne tento týždeň nebude dariť. Utratíte veľa peňazí, ktoré sa vám ale bohužiaľ nevrátia. Nabudúce by ste mali skôr vsádzať na istotu a neriskovať. Máte totiž množstvo povinností a platieb, ktoré musíte samozrejme plniť.

Strelec         
Svojej rodine dávate istoty, ktoré potrebujú. Dokážete potešiť vo chvíli, keď sa daní jedinci necítia úplne najlepšie a zároveň dáte dobre mienenú radu človeku, ktorý ju naozaj potrebuje. Je fajn, že má vo vás rodina takú oporu a máte skvelý vzťah.

Kozorožec    
Máte momentálne skvelú náladu a ste dostatočne zvedaví na to, aby ste so svojim životom začali niečo výrazné robiť. Môžete sa prihlásiť na najrôznejšie sebavzdelávacie kurzy alebo sa vrhnite na úplne nový koníček, ktorý vás bude baviť. Uvidíte tú zmenu.

Vodnár         
Niekedy pochybujete o inteligencii jedného kolegu, ktorý kosí jednu chybu za druhou. Stále mu niekto musí stáť za chrbtom a kontrolovať ho, či nerobí niečo zle. Uberá vám to veľa času a energie a vy predsa tiež máte svoju prácu, ktorú za vás nikto neurobí.

Ryby 
Začínate premýšľať nad tým, že by ste si mali začať šetriť na nejaké drahšie veci. Finančne sa vám darí lepšie, a tak samozrejme premýšľate nad vhodnými investíciami. Je fajn, že aj keď máte možnosť viac míňať, tak naopak myslíte na budúcnosť a šetríte.