Týždenný horoskop 29.5.-4.6.2023

Začiatok prvého letného mesiaca prinesie ďalšie nové zážitky. Barani sa po niekoľkých nevýrazných dňoch začnú opäť škrabať na vrchol. Tu už sa nejaký ten deň vyhrievajú Ryby, ktorým vychádza všetko, na čo siahnu. A čo čaká vás?

Baran
Vo svojom živote ste hneď niekoľkokrát za poslednú dobu urobili veľmi významné rozhodnutie, ktoré vás ale stálo veľa síl. Tento týždeň konečne začnete žať zaslúžené ovocie za to, že ste toho mali momentálne tak veľa a stálo vás to toľko práce.

Býk    
Dlhšiu dobu sa obzeráte po projekte, ktorý by vám vlial pozitívnu energiu do žíl. Sami máte odjakživa tendenciu sa sebavzdelávať, a preto je u vás obvyklé sa zaujímať o nové krúžky, webináre aj semináre so zaujímavými ľuďmi. Stále túžite po niečom novom.

Blíženci        
Prichádza obdobie nových začiatkov, ale aj milostných vzťahov. Pozitívny vplyv bude mať táto vaša spokojnosť aj na kariéru a financie. Snažte sa byť viac otvorení novým príležitostiam, a pokiaľ sa vám naskytne nejaká nová príležitosť, tak rozhodne neváhajte.

Rak    
Máte pred sebou veľmi dôležitý týždeň na komunikáciu a rozvoj rôznych vzťahov. Hľadajte rovnováhu v práci a živote! Pokiaľ sa vám podarí zharmonizovať najmä svoju myseľ, tak si môžete byť istí, že sa výrazne zlepší oblasť zamestnania aj osobných vzťahov.

Lev    
Pre Levov prináša tento týždeň zlepšenie romantických vzťahov a kreativity. Budete mať viac energie a inšpirácie na to, aby ste sa venovali svojim záujmom. Pokiaľ pracujete v oblasti umenia, dizajnu alebo kreatívneho písania, môže byť vaša budúcnosť veľmi úspešná.

Panna           
Nastávajú veľmi pozitívne zmeny v zamestnaní. Ale pozor, vyhnite sa radšej konfliktom v osobných vzťahoch! Niektoré hádky a nepríjemné výmeny názorov sú úplnou zbytočnosťou, ktoré pri zvýšenej tolerancii veľmi rýchlo vymiznú. Skúste preto zmenu!

Váhy 
Milé Váhy, tento týždeň bude veľmi plodný pre kreativitu a podnikanie. Majte sa ale na pozore pred negatívnymi vplyvmi, ktoré vám môžu výrazne zamiešať kartami najmä v osobnom živote. Možno sa obklopujete falošnými jedincami, ktorí vás len vysávajú.

Škorpión      
Tento týždeň by mohol byť pre vás veľmi náročný, ale pokiaľ sa budete snažiť a budete trpezliví, budete odmenení pozitívnymi výsledkami a úspechmi. Nezabudnite si tiež urobiť čas na odpočinok a relaxáciu, aby sa vaše telo a myseľ mohli nabiť novou energiou.

Strelec
Zlepšenie romantických vzťahov a kreativity, to prináša Strelcom tieto dni. Svoju kreativitu viete využiť práve v osobných vzťahoch, a to najmä vďaka svojej komunikácii. Pokiaľ sa v milostnom vzťahu objaví problém, okamžite to riešite. Ale pozor, nezanedbávajte rodinu!

Kozorožec   
Nezanedbávajte teraz svojich blízkych, najmä rodinu a priateľov. V oblasti práce sa môžete stretnúť s nejakými náročnými situáciami, ale nebojte sa vyjadriť svoj názor a presadiť svoje nápady. Dbajte na svoje zdravie, najmä na pravidelný pohyb a zdravú stravu.

Vodnár         
Tento týždeň by mohol byť pre vás veľmi naplňujúci, ak budete pracovať na svojich cieľoch a nestratíte svoju rovnováhu v práci a osobnom živote. Dbajte aj na dostatočnú relaxáciu. Jedine tak si udržíte myseľ pozornú a najmä plnú kreatívnych nápadov.

Ryby 
Pre Ryby nastáva obdobie nových začiatkov. Budete mať viac príležitostí sa zoznámiť s novými ľuďmi a rozvíjať svoje vzťahy. V práci sa môžete stretnúť s výzvami, ale nebojte sa požiadať o pomoc kolegu. Dbajte na svoje zdravie, najmä na stravovanie a cvičenie.