Týždenný horoskop 29.11. – 5.12.2021

Zlom mesiaca prinesie celý rad zaujímavých udalostí v práci aj súkromí. Jedna bude stíhať druhú a ako vždy bude základom úspešného prekonania všetkých nástrah dobrá komunikácia s okolím. Ak chcete vedieť, ako vyzrieť na všetky zákernosti, prečítajte si nový týždenný horoskop!

Baran
V práci je to momentálne na zamyslenie. Kvôli istým záležitostiam v rodine, alebo choroby, potrebujete viac voľna ako je obvyklé. To je pre vás stresujúce, pretože neviete, ako sa k tomu vedenie postaví. Nakoniec to dobre dopadne, len si musíte viac veriť.

Býk    
Milostné vzťahy vám v tomto týždni len kvitnú. Nebojte sa naplno prejaviť svoje emócie, váš partner to určite ocení. Dokonca bude nadšený, keď napríklad navrhnete výlet niekam do okolia. Konečne totiž máte na seba čas a nemusíte sa zaoberať ostatnými.

Blíženci        
Konečne sa vám podarilo získať pozornosť šéfa. Ten si vás dlho nevšímal a vy ste z toho boli dosť nešťastní. Teraz sa ale karta obrátila a vy sa nemôžete zbaviť dojmu, že vás s prácou skoro až uháňa. Máte radosť, že docenil vaše schopnosti.

Rak     
Narazíte na báječné akcie a zaobstaráte si hodnotnejšie veci, v ktorých vidíte potenciál. Jednoducho povedané – neutrácate za hlúposti, ale skôr investujete do dôležitých vecí, čo sa vám potom mnohonásobne vráti. Tak len smelo do toho a verte svojmu úsudku.

Lev      
Spoločne strávené chvíle s rodinou sú pre vás zásadné a dôležité. Ak máte možnosť, tak si beriete voľno a beriete deti a partnera na výlety. Máte pocit, že vás to veľmi spája, preto vás mrzí, keď vám člen rodiny povie, že ho tieto výlety nebavia.

Panna           
Na Vianoce sa tešíte niekoľko týždňov dopredu. Aj keď toho máte teraz veľa v práci, tak vianočnému času venujete podstatnú časť svojej pozornosti. Doma si to krásne vyzdobíte, skúšate nové recepty na koláčiky a vianočné upratovanie vôbec neberiete ako nutné zlo.

Váhy 
V zamestnaní stretnete človeka, ktorý vám vôbec nesadne a budete mať problém s ním čokoľvek riešiť. Povedali by ste, že tie nesympatie sú rozhodne obojstranné. Vy ste sa však rozhodli si daného človeka nevšímať a on si vás naopak stále nepekne berie do pusy.

Škorpión        
Novolunie v sobotu vstúpi do vášho znamenia, milé Škorpióny. Odkrývať sa preto bude všetko, čo akokoľvek súvisí s vašimi financiami. Ak ste si neboli istí, či si môžete niečo dovoliť alebo nie, tak teraz dostanete rozhrešenie. Nadšení z toho ale nebudete.

Strelec         
Financií si tento týždeň užívate možno viac, než je zdravé. Myslite na to, že sa síce Vianoce blížia, ale mali by byť o iných veciach, než len o hodnotných darčekoch. Radšej sa zamerajte na to, aby ste boli doma s rodinou a užívali si spoločných chvíľ pohody.

Kozorožec    
Advent sa začiatkom decembra rozhodnete začať v inom štýle. V predchádzajúcich rokoch ste doháňali vianočnú výzdobu, alebo snáď nejaké predvianočné upratovanie. Teraz na to kašlete, pretože sa nechcete stresovať a radšej vyrazíte na nejaký výlet a vyčistíte si hlavu.

Vodnár         
Za nepríjemné vzťahy v rodine môže istý člen rodiny, ktorý si stále stojí za svojím a nechce nikdy prijať akýkoľvek kompromis. Dokonca sa vám zdá, že mu robí dobre, keď sa môže s niekým pohádať a vytvoriť tak okolo seba prostredie plné hádok a intríg.

Ryby  
Merkúr je v priaznivom trigone s vaším znamením a vy sa v práci môžete dočkať pekné pochvaly od nadriadeného. Poslednou dobou sa vám darí všetko, na čo siahnete. Hneď potom zo seba máte lepší pocit a dúfate, že to tak zostane aj v nadchádzajúcich týždňoch.