Týždenný horoskop 28. augusta – 3. septembra

Keď sa človek pozrie do kalendára, nechce sa mu ani veriť, že už je skoro koniec augusta! Ale nenechajte sa ovládať smútkom z končiaceho leta a užívajte si naplno prítomnosti. K tomu vám pomôže náš týždenný horoskop, ktorý poradí, pred čím sa mať na pozore a z čoho sa radovať!

Baran        
Leto sa pomaly blíži ku koncu a vy si užívate posledných slnečných dní. S príchodom septembra sa toho na vás samozrejme nakopí trochu viac. Budete musieť zariaďovať krúžky pre deti, doháňať zameškanú prácu po dovolenke, ale všetko to zvládnete ľavou zadnou.

Býk   
Priaznivý trigón k Uránu nad vami bude celý týždeň držať ochrannú ruku. Ste veľmi úspešní a v práci platíte za človeka, ktorý je známy svojou usilovnosťou a starostlivosťou. Pokiaľ uvažujete nad zmenou, tak si môžete byť istí, že tento týždeň príde zaujímavá ponuka.

Blíženci       
Poslednou dobou sa vám smola lepí na päty najmä v milostnom živote. Nemáte vôbec šťastie na kompatibilné náprotivky. Skôr naopak, stretávate len samých zúfalcov, ktorých sa následne nedá zbaviť. Randenia už máte takpovediac plné zuby a radšej ste single.

Rak  
Merkúr tvorí príjemný sextil s vašim znamením. Úspech zaznamenáte v pracovnej sfére, kde máte tendencie k rastu. Pozor si dajte na to, ako jednáte s kolegami. Niektorí jedinci v tíme sú dosť vzťahovační a postupom času by z nich mohli byť vaši nepriatelia.

Lev   
Stále čakáte na to, či sa váš partner nejako rozhojdá. Bohužiaľ to ale vyzerá, že ten zamrzol vo svojom stereotype a nemieni nič meniť. Vy ale zmenu výrazne potrebujete a tento stav vám absolútne nevyhovuje. Je len na vás, ako to napokon vyriešite.

Panna        
Máte tento týždeň tendencia preceňovať svoje sily. Myslite aj na svoje zdravie a duševnú pohodu a doprajte si relaxáciu niekde v prírode, prípadne si nájdite čas na obľúbenú knižku. Uvidíte, ako potom budete plní elánu a aj vaše okolie si tej zmeny začne všímať.

Váhy
Stretnú vás tento týždeň neúmerné investície, ktoré pre vás nebudú ani trochu príjemné. Nakoniec ale zistíte, že si viete poradiť takmer s čímkoľvek a vlastne vás tieto nezvyčajné situácie pomerne dobre posilnia. Ste sami na seba pyšní a máte na to právo.

Škorpión    
V tomto týždni môžete mať výrazné šťastie vo finančnej sfére. Zobrazí sa zaujímavá investícia, nad ktorou by ste nemali príliš dlho premýšľať. V prípade zamestná je tiež dosť pravdepodobné, že sa objaví atraktívna pracovná ponuka. Ostatné už je na vás!

Strelec        
Veľmi sa momentálne sústredíte na zmenu imidžu, ale aj zdravý životný štýl. Pochvalu zberáte nielen od svojho okolia, ale aj kamarátov a rodiny. Zmena sa totiž na vás veľmi pozitívne prejavuje a to nielen po psychickej stránke! Ste teraz veľmi spokojní.

Kozorožec  
Poslednou dobou vás vytáča kolega, ktorý je extrémne súťaživý. Máte radi, keď si v práci postupujete podľa seba a svojho systému, o ktorom navyše viete, že je veľmi účinný. Kolega sa však všetkým naokolo snaží vytrieť zrak, ale je to bohužiaľ na úkor kvality.

Vodnár       
Niekedy si neviete povedať o pomoc, ale musíte si uvedomiť, že na tom nie je nič zlé. Tento týždeň to vyskúšajte a uvidíte, že sa do toho veľmi rýchlo dostanete. Nemusíte byť v živote na všetko sami, naopak uvidíte, koľko časov, ale aj nervov ušetríte.

Ryby
Momentálne sa necítite úplne najlepšie a ste dosť podráždení. Vadí vám výroky niektorých členov vašej rodiny, nároky od vedenia firmy a celkovo otravní ľudia vo vašom okolí. Skúste sa zamerať na seba samého, pretože tú najväčšiu zmenu musíte urobiť pri sebe.