Týždenný horoskop 28.6. – 4.7.2021

Naša profesionálna astrologička si pre vás pripravila týždenný horoskop. Zistite, aké nástrahy na vás čakajú a vyvarujte sa všetkým komplikáciám. Predovšetkým Váhy budú majú tendenciu ukázať, že vedia všetko najlepšie. Pravda však nie je len jedna, tak buďte opatrní! A čo čaká vás?

Baran   
Rozhodne sa tento týždeň nebudete nudiť. Máte vedľa seba ľudí, ktorí sú vášniví a stále túžia po dobrodružstve. Vy to úplne v povahe nemáte, ale ste pre každú srandu a tak ste výborným sparing partnerom pre každého, kto chce zahnať nudu.

Býk       
Trápi vás tento týždeň množstvo nezvyklých zmien a prekážok. Stále musíte o svoje miesto vo svete tak nejako bojovať a už ste preto dosť unavení. Radi by ste, keby niektoré veci šli proste hladšie. Aj v práci na vás šéf kladie väčšie požiadavky, než na vašich kolegov.

Blíženci
Do všetkého idete tento týždeň s nadšením vám vlastným. Viete sa rýchlo nadchnúť pre nejaký koníček, nápad, alebo jednoducho akúkoľvek zmenu. Tento týždeň si toho ale na seba naložíte až príliš a skôr, než aby ste sa nabili pozitívnou energiou, tak sa začnete vyčerpávať.

Rak       
S financiami budete teraz bojovať a už dlhší čas pociťujete ich zásadný nedostatok. Nie ste úplne rozhazovačný typ, ale tiež nemusíte šetriť za každú cenu a idete na to zlatou strednou cestou. Bohužiaľ poslednou dobou ste si nemohli skoro nič zaobstarať.

Lev       
Máte dosť súťaživú povahu a radi bývate vo všetkom najlepší. To občas rozčuľuje vašich priateľov, pretože majú pocit, že stále niečo riešite a chcete byť najlepší, takže sa vám mnohokrát vyhýbajú a trávia čas bez vás. To vás mrzí a chcete s tým niečo urobiť.

Panna  
Nikdy ste si nemysleli, že sa dokážete s kamarátom handrkovať ohľadom peňazí, opak je teraz ale pravdou. Už máte dosť toho, že si priateľ požičiava nepatrné sumy, alebo ide do kaviarne bez peňaženky. Chcete poslednú útratu vrátiť, ale to je hneď oheň na streche.

Váhy    
Poslednou dobou vám váš nadriadený berie veľa energie. Stále po vás chce niečo nad rámec vašej zmluvy, kontroluje vám príchody aj odchody do práce a neustále vás za niečo napomína. Máte toho akurát tak dosť a poviete mu svoje. Nenecháte so sebou zametať!

Škorpión            
Vediete veľmi spokojný spoločenský a rodinný život a vlastne vám v živote vôbec nič nechýba. Len keby deň mal viac ako 24 hodín, to by vám vyhovovalo. Ste totiž človek, ktorý nevie veľmi odpočívať. Máte pocit, že musíte byť v pohybe a stále niečo robiť.

Strelec 
Stretnete človeka, ktorý vás úplne šokuje svojím arogantným správaním. Vy sami ste za každých okolností voči cudzím ľuďom úctiví a snažíte sa správať milo. Táto osoba to takto rozhodne nastavené nemá, ale vy si to nenecháte len tak páčiť a ozvete sa!

Kozorožec         
Tento týždeň bude v mnohom prielomový, milí Kozorožci. Hviezdy osudu sú vám priaznivo naklonené, je preto veľmi vhodné v tento čas myslieť na zmeny, o ktorých už dlhší čas uvažujete. Pokojne môžete začať hneď v pondelok. Príjemne naštartujete celý týždeň.

Vodnár
S niekým z rodiny to momentálne škrípe. Nielen, že nemôžete nájsť spoločnú reč, ale dokonca na seba máte doslova averziu a neznesiete sa ani v jednej miestnosti. Celkom vás to mrzí a netušíte, čo sa deje. Skôr ste mali pekný vzťah plný vzájomného porozumenia.

Ryby    
Vaša horúca hlava je občas nešťastie. Najhoršie je, že neuváženými a zbrklými slovami ubližujete svojim najbližším, ktorí si vašu zlosť vlastne vôbec nezaslúžia. Rozhodne by vám mohli pomôcť nejaké meditačné cviky a vhodná relaxácia. Za skúšku nič nedáte.