Týždenný horoskop 28.3. – 3.4.2022

Marec sa nám pomaly schyľuje ku koncu, ale aj v jeho závere sa môžu stať veľké veci! Neodkladajte svoje ciele na neskôr a nevyhovárajte sa na nedostatok času. Pokiaľ hovoríte, že na niečo nemáte čas, potom to jednoducho nie je vaša priorita. Ujasnite si, čo naozaj chcete!

Baran
V práci vás stretla nemilá udalosť, ktorá na vašu doterajšiu kariéru bude mať zásadný vplyv. Nakoniec sa ukáže, že všetko zlé je na niečo dobré a vy sa tak v mnohých veciach posuniete výrazne dopredu. To ste nemali v úmysle, ale za každý posun ste radi.

Býk    
Doma vládne skvelá atmosféra plná lásky a vzájomného porozumenia. Máte radi, keď doma všetko klape ako má a nie je priestor na zbytočné hádky. Presne takto si totiž predstavujete, že by šťastná rodina mala vyzerať a ste radi za to, čo všetko máte.

Blíženci        
Veľa sa vám zmenili priority. Poslednou dobou začínate premýšľať nad tým, že sa naháňate za materiálnym ziskom a menej myslíte na seba a rodinu. Ste až príliš zaneprázdnení konzumným svetom, a to teraz chcete zmeniť a viac si užívať skromný život.

Rak     
Stretnete osobu, ktorá vám v mnohých ohľadoch otvorí oči. Nie je jednoduché získať pozornosť človeka, o ktorého sa zaujímate, ale nakoniec zistíte, že všetko snaženie je márne, pretože daný jedinec vám za to vôbec nestojí a dozviete sa o ňom zaujímavé veci.

Lev      
Ste typ človeka, ktorý nevie posedieť chvíľku na mieste, takže nie je divu, že stále vymýšľate nejaké aktivity aj do budúcnosti. Váš partner občas nemusí vášmu urputnému tempu stíhať. Dokonca mu vadí, že ste tak veľmi akční a rád by trávil čas aj inak.

Panna              
Svoje povinnosti beriete naozaj precízne. V práci si vás za to cení a ste obľúbení nielen pre svoju priateľskú povahu, ale aj za to, že v zamestnaní vždy stojíte za svojimi kolegami a pokiaľ potrebujú pomoc, tak ste im vždy po ruke. Toto vidí aj vaše vedenie.

Váhy 
Tento týždeň nemáte žiadne problémy s investíciami a s peniazmi sa vám darí hospodáriť. Však tiež máte prečo, možno že v najbližšej budúcnosti čakáte nejaké výdavky, niečie narodeniny, alebo čokoľvek, čo si žiada väčšiu finančnú hotovosť a chcete byť pripravení.

Škorpión        
Zlá nálada nadriadeného vie pokaziť náladu úplne všetkým v kancelárii a taktiež sa bude ťahať celým týždňom a nebude ju konca. Dokonca sa budete pohrávať s myšlienkou, že by ste sa poobzerali po nejakom inom zamestnaní, pretože toto vám za to nestojí.

Strelec            
Rodine ste vždy po ruke a pomáhate, kde sa dá. Väčšina ľudí o vás vie, že je na vás spoľahnutie. Má to ale aj svoju zlú stránku, ostatní vás majú za tak silného jedinca, že keď by ste potrebovali občas pomôcť vy, tak sa o ňu doslova hanbíte povedať.

Kozorožec    
V poslednom čase ste výbušní a stretávate ľudí, ktorí vás rozčuľujú ešte viac. Neviete svoje emócie držať na uzde a mnohí vo vašom okolí sú z vášho správania trochu na vetvy a nevedia, čo si o tom myslieť a hlavne, ako sa k vám správať, aby ste nevybuchli.

Vodnár         
Väčšina ľudí vie, že sa na vás môžu spoľahnúť, a tak ste často vŕbou pre svojich kamarátov, ktorých sa radi a bez obáv zverujú. Niekto sa vám ale zverí s veľmi ťaživým tajomstvom, ktoré hraničí s vaším etickým uvedomením a bude pre vás ťažké to zahryznúť.

Ryby  
V nasledujúcich dňoch vás čaká intenzívne školenie, ktoré vám zaberie väčšinu voľného času. Na jednej strane ste radi, že sa v niektorých veciach zdokonalíte, preukážete svoj um a uplatníte svoje schopnosti, na druhej strane vám to ovplyvní osobný život.