Týždenný horoskop 28.2. – 6.3.2022

Prichádza k vám nový týždenný horoskop. Keď sa s jeho pomocou na všetko dostatočne pripravíte, dokážete ustáť aj veľké životné búrky. Buďte si istí sami sebou a choďte si za svojimi snami! Astrohled je na vašej strane!

Baran
Máte za sebou veľmi nepekné obdobie plné zášti, intríg a ohovárania. Napokon sa vám ale začína blýskať na lepšie časy. Merkúr je v priaznivom trigóne s vašim znamením a aj keď vás čakajú veľké výzvy a možno aj náročné súboje, tak sa konečne začnete cítiť lepšie.

Býk    
Merkúr je v pomerne peknom sextile s vašim znamením a v niektorých pracovných záležitostiach sa konečne pohnete dopredu. Možno tým utrpí váš osobný život, pretože ten, a tiež svoj partnera, začnete trochu upozaďovať bez toho, aby ste to v skutočnosti chceli.

Blíženci        
Stretli ste človiečika, ktorý vám veľmi prirástol k srdcu a daná osoba je pre vás oporou a aj inšpiráciou. Cítite sa zrazu istejšie a sebavedomejšie. Mnohé veci sa snažíte riešiť inak, a hlavne sa snažíte ísť vo väčšine prípadov skôr cestou kompromisu.

Rak    
Napokon sa vám podarilo urobiť hrubú čiaru za jedným životným obdobím. Máte toho veľa za sebou a riešili ste v minulých týždňoch aj mesiacoch nepríjemné záležitosti. Vy ste ale teraz oveľa silnejší ako predtým a už sa nebojíte akýchkoľvek konfliktov.

Lev    
Niekto z rodiny vám hádže polená pod nohy. Stále vo vás vidí malé dieťa, na ktoré sa musí dávať pozor. Vy ste ale už dávno dospelí a nepotrebujete, aby vám niekto hovoril do života alebo vám ho dokonca organizoval. Musíte si tiež trochu dupnúť.

Panna           
V práci vždy jednáte pohotovo a svedomito. Viete akúkoľvek činnosť chytiť za pačesy a neskončiť, pokiaľ nie je všetko hotové. To je vaša silná vlastnosť a vedenie vo vás vidí človeka s veľkým potenciálom. Len si to teraz nesmiete ničím hlúpym pokaziť.

Váhy 
Po finančnej stránke si momentálne vediete skvele. Dokonca sa vám podarilo aj niečo ušetriť pre svojich blízkych alebo si sporíte peniažky na nejakú krásnu dovolenku. Však si to tiež zaslúžite. Celý život len usilovne pracujete a chcete ukázať, že máte na viac.

Škorpión      
Dajte si pozor, komu vo svojom okolí veríte. Falošný človek sa veľmi rád pretvaruje a môžete ho dokonca považovať za svojho dobrého priateľa. Dajte si dobrý pozor, komu zverujete svoje tajomstvá! Mohlo by sa to nepekne podpísať na vašom súkromnom živote.

Strelec         
Máte pred sebou ešte veľa práce, ale jedno je isté – vaša kariérna hviezda stúpa až do samotných výšin. Ste v zamestnaní asertívni, ale aj pokorní a vedenie firmy vie, že sa na vás vždy môžu spoľahnúť. Povýšenie, ale aj postup, vás určite neminie.

Kozorožec   
Rodina pre vás veľa znamená a snažíte sa, aby všetko vychádzalo a mali ste sa radi. Jednotliví členovia domácnosti veľmi dobre vedia, čo vo vás majú a že ste osobou, ktorá väčšinou rieši konflikty a všetko dáva dohromady, len svoju vďačnosť nevedia dať zas až toľko najavo.

Vodnár         
Konečne máte pocit, že všetko zlé máte za sebou a blýska sa na lepšie časy. Niet divu! Už len od Nového roku ste ušli obrovský kus cesty a bez strachu pozeráte do budúcnosti. Čakáte, čo nové vám osud prinesie a ste pripravení na dobré, ale aj na to zlé.

Ryby 
V oblasti financií necítite momentálne žiadne väčšie pnutie. Naopak si môžete zaobstarať aj niečo zaujímavé, alebo niečo, po čom už dlho veľmi túžite. Z kopýtka si úplne vyhadzovať nemôžete, ale stále ste na tom oveľa lepšie, než napríklad pár mesiacmi späť.