Týždenný horoskop 28.11. – 4.12.2022

Keď sa láme mesiac, tak sa láme aj chlieb. Ako dobre sa vám ho podarí rozlomiť, to zistíte už v novom týždni. Ale aby ste neboli takí prekvapení, už teraz si môžete prečítať, čo vás čaká a dozaista neminie!

Baran 
Práve vám začína obdobie, ktoré milujete – vianočné chvíle. Už ste sa nemohli dočkať adventu, kedy ste sa s radosťou vrhli na vianočné dekorácie. Pre vás Vianoce rozhodne nie sú hektickým obdobím, ale pohodovým časom plným harmónie a rodinných stretnutí.

Býk      
Zbytočne sa neprepínajte, máte totiž už trochu tendencie plašiť a zisťovať, čo všetko na Vianoce ešte nemáte hotové namiesto toho, aby ste si užívali nádherný adventný čas. Navyše vás vďaka zbytočnému stresu môže skoliť nejaká choroba či klasické prechladnutie.

Blíženci          
Momentálne si veľmi užívate nadväzovaní nových vzťahov. Celkovo máte pocit, že v decembri sa toho vždy veľa udialo a okolo vás sa vždy pohybujú nejaké osoby, čo o vás majú záujem. Možno jednoducho zakaždým sršíte skvelou pozitívnou a vianočnou atmosférou.

Rak      
Vaše finančné zásoby sa veľmi rýchlo tenšia a vy už teraz premýšľate, ako by ste mohli ušetriť. Nie je to len o darčekoch, pretože tie už nakupujete s predstihom, ale taktiež viete, že si chcete v adventný čas trochu dopriať a vyraziť napríklad na vianočné trhy.

Lev     
V práci momentálne trávite dosť času a snažíte sa si čo najviac nadrobiť na nasledujúce vianočné sviatky. Máte totiž radi, keď všetko beží v kľude a upratovanie, nákup darčekov a výzdobu si robíte značne s predstihom. Potom máte čas na prípadné resty.

Panna
Rodinné chvíle si momentálne skvele užívate. Máte skvelú, skoro až harmonickú náladu, a doma tak vládne pokoj. Užívate si pohodu a trávite veľa času pohromade. Našli ste si dokonca nejaký spoločný koníček, ktorý veľmi radi robíte dohromady.

Váhy  
Zistili ste, že váš vzťah už dlho nie je to, čo býval. Ste každý úplne na inej lodi, máte iné záujmy a kamarátov a skôr doma bojujete. Už by ste to konečne mali rozseknúť, aby ste mali obaja pokoj a mohli sa sústrediť na seba a svoje potreby i záujmy.

Škorpión          
Teraz sa sústredíte na svoju osobnosť a vzdelanie. Túžite po životnom reštarte av množstve vecí by ste boli radi za zmenu. Máte pred sebou ešte dlho cestu, ale prvé krôčiky sú najdôležitejšie a vy ste vykročili pravou nohou. Teraz len neprestávajte!

Strelec
Doma toho máte teraz na starosti veľmi veľa, pretože ste sa rozhodli pre menšiu či väčšiu rekonštrukciu. Na nič nečakáte a s nadšením sa púšťate do diela. Je vidieť, že vás zmena teší a už teraz sa nemôžete dočkať, ako strávite Štedrý deň v doslova novom šate.

Kozorožec       
Prvé adventné trhy už lákajú na návštevu a vy si to užívate. Trávite teraz viac času s kamarátmi a rodinou a veríte, že vás vzájomné zdieľanie koníčkov i pocitov viac zblíži a máte pravdu. Veľa sa toho teraz od detí dozviete práve pri zdobení príbytku.

Vodnár          
Zo svojich minulých chýb ste sa príliš nepoučili. Opäť a znova vstupujete do rovnakej rieky, kde ale jej životodarnosť dávno vyschla a vás čaká len samý zmar a nepríjemnosti. Mali by ste sa v živote už konečne posunúť ďalej a nečakať stále na nejaký zázrak.

Ryby  
Na advent sa každoročne veľmi tešíte. Milujete vôňu pečených gaštanov a aj večery pri zapálenom krbe. Tento rok vás ale táto vianočná atmosféra trochu míňa. Máte hromadu vlastných povinností, a tiež v práci toho máte veľa, takže si to neužívate podľa predstáv.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png