Týždenný horoskop 27. novembra – 3. decembra

November sa čoskoro prehupne v decembri a niektorí z vás prežijú pokojný adventný týždeň. Iným hrozí, že niekto bude zneužívať ich usilovnosť a pracovitosť. Čakajú na vás nejaké nepríjemnosti, alebo naopak chvíle plné radosti a šťastia? Na otázky vám odpovie nový týždenný horoskop.

Baran       
Tento týždeň sa budete cítiť plní energie a odhodlania a vaše ambície vás povedú k novým výzvam a možnostiam. Nebojte sa prijať riziká, pretože odmena môže byť veľká. Vo vzťahoch buďte láskyplní a plní pochopenia, aby ste udržali správnu harmóniu.

Býk   
Sústreďte sa na svoje materiálne záležitosti. Môžete sa stretnúť s finančnými príležitosťami, ktoré by vám mohli priniesť vytúženú stabilitu. Vianoce sa navyše blížia a je čas šetriť si nejakú tú korunku navyše pre nečakané a originálne darčeky pre svojich blízkych.

Blíženci       
Tento týždeň bude pre vás plný komunikácie a úplne nových informácií. Buďte otvorení novým nápadom a dobrodružstvám a nenechajte sa žiadnou nudou zdržať. V milostných vzťahoch môžete prejaviť svoju zvedavosť a záujem o druhých, aby ste posilnili svoje vzťahy.

Rak  
Zamerajte na svoju rodinu a domov, kedy advent bude ideálnym časom na zlepšenie vzťahov a vytvorenie pohodlného prostredia. Buďte citliví na potreby svojich blízkych a poskytnite im podporu, ktorú potrebujú. Presne toto nastavenie sa skvele hodí pre nastávajúci čas Vianoc.

Lev   
Momentálne budete žiariť zdravým sebavedomím a charizmou a môžete sa tak dostať do stredu pozornosti a získať uznanie za svoje úspechy. Vyskúšajte nové veci a nebojte sa presadiť svoje názory. Jedine tak sa zaslúžite o úspech, o ktorý skutočne bojujete.

Panna        
Vaše zdravie by pre vás malo byť na prvom mieste, nenechajte sa preto zlákať módnymi kúskami, ktoré sú síce krásne, ale rozhodne nie hrejivé. Nakoniec by to mohlo škaredo odskákať vaše zdravie a prvú adventnú nedeľu by ste prežili v posteli as teplotou.

Váhy
Ste teraz obrovskou zásobárňou energie, a to aj pre svojich blízkych. Máte veľa skvelých nápadov, chcete vytvoriť domov plný harmónie a vaše kreatívne nápady sú skvelé pre vianočné zdobenie a dekorácie vo vašom domove. Ste doslova inšpiráciou pre vaše okolie.

Škorpión    
Tento týždeň môže byť pre vás emocionálne intenzívna. Celkovo ste osoby, ktoré sú empaticky veľmi silní. Snažte sa teraz otvoriť novým hlbokým skúsenostiam a nebojte sa vyjadriť svoje city – aj tie negatívne. Vo vzťahoch buďte najmä dôveryhodní.

Strelec        
Máte pred sebou dobrodružný týždeň, ktorý bude charakterizovať aj množstvo nových zážitkov. Môžete sa dostať do kontaktu s rôznymi kultúrami a filozofiami, ktoré vás budú v mnohom inšpirovať. Zároveň sa tešíte na Vianoce a je to vidieť na vašom domove.

Kozorožec  
Môžete dosiahnuť úspechy, ak budete pracovať tvrdo a byť disciplinovaní. Nebojte sa prejaviť otvorene svoj názor, a to najmä v pracovnej sfére. Vedenie vašej firmy bude úplne nadšené z vášho nového prístupu, čo sa prejaví aj na vaše ohodnotení.

Vodnár       
Tento týždeň sa budete cítiť ako inovátori a vizionári. Môžete mať nové nápady a inšpirácie, ktoré by mohli zmeniť svet okolo vás. Je načase, aby ste ukázali, čo vo vás väzí. Oblečte si niečo pekné, zdvihnite si sebavedomie a bežte obhájiť svoje názory.

Ryby
Vianoce sa blížia míľovými krokmi a máme pred sebou už prvú adventnú nedeľu. Tento rok ste si dali také predsavzatie, že nebudete zbytočne s ničím plašiť a užijete si vianočný čas v harmónii. Prvá adventná nedeľa teda bude o pohode a zdobení príbytku.