Týždenný horoskop 27.9. – 3.10.2021

Už aj babie leto nám skončilo a pomaly prichádza pravá jeseň. Čo vám hviezdy prisudzujú pre tento týždeň? Ako na tom budete s pracovnými príležitosťami. Čakajú vás nové priateľstvá alebo sa naopak schyľuje k sporom. Všetko sa dozviete v novom týždennom horoskope!

Baran  
Poslednou dobou vám veľmi chýba vaša povestná energie. Cítite sa unavení a bez akéhokoľvek nadšenia prijímate všetky záležitosti života. Chcelo by to vzpruhu! Príde vám, že život nežijete a len sa ním tak preplietate. To pre vás nie je to pravé orechové.

Býk      
Adrenalín máte veľmi radi a ešte viac máte radi zábavné chvíľky. A tých si tento týždeň užijete viac než dosť. Spoznáte úplne novú partičku ľudí, ktorí toho s vami majú veľa spoločného. Trávite spoločné chvíle a vyrazíte spolu aj na predĺžený víkend.

Blíženci          
Rýchlo sa vám hromadia povinnosti. Už sa začína zdať, že sa v tom začínate strácať a pomohlo by, keby vám niekto z rodiny ponúkol pomoc. Príde vám totiž, že ste na všetko sami a musíte si poradiť v mnohých ohľadoch. Pritom by stačila len malá výpomoc.

Rak      
U vás doma panuje dosť dusná atmosféra. Niektorí členovia domácnosti si stále idú svoje a na váš názor vôbec nedajú. Vadí vám, že sa celý život len prispôsobujete a nikto na vás neberie ohľad. Rozhodnete sa to dať najavo a zrazu je oheň na streche.

Lev       
Stretnete veľmi živelnú osobu, ktorá vás svojou výraznou osobnosťou ihneď zaujme. Nie je ale jednoduché s takým človekom vyjsť. Napriek tomu ste spokojní, pretože zažívate úžasné a hlavne nevšedné chvíle plné zábavy. Už dlho ste si takto skvele neužívali.

Panna 
Nepríjemné udalosti, ktorých ste boli v poslednej dobe svedkom, na vás zanechali negatívny odtlačok. Začnete zrazu svet okolo seba vnímať inak a treba povedať, že stratíte veľa zo svojej pozitivity. Prídu ale i lepšie zajtrajšky, ktoré vás zase nakopnú.

Váhy   
Vyzerá to, že sa vám veľmi nedarí splniť si všetky predsavzatia, ktoré ste si dali. Naozaj sa snažíte, ale vždy sa nájde niečo, čo vám prekazí plány. To je frustrujúce a vy zo seba nemáte dobrý pocit a vaše sebavedomie je momentálne na bode mrazu.

Škorpión          
V pracovnej oblasti teraz prežívate výrazné napätie. Príde vám, že vás práca už nenapĺňa a máte občas pocity vyhorenia. Premýšľate dokonca nad tým, že by ste prácu zmenili. Nepáči sa vám však, že by ste museli kariéru budovať zase od úplného začiatku.

Strelec
Blízke okolie vám veľmi kritizuje zmeny, ktoré sa teraz u vás udiali. V mnohých ohľadoch sú pre vás isté záležitosti vo vašom živote náročné a občas by ste potrebovali od rodiny podporu a nielen kritiku a pochybovanie. Máte pocit, že ste na všetko sami.

Kozorožec       
Trochu sa vám tento týždeň vymknú z ruky vaše výdavky. Veľa míňate a nemyslíte na to, že máte ešte nejaké povinnosti a výdavky. To by sa vám mohlo vypomstiť a potom budete ďalšie dni po finančnej stránke len horko ťažko lepiť. Aspoň sa ponaučíte do budúcna.

Vodnár          
V práci momentálne neoplývate veľkým nadšením a niektoré záležitosti vás veľmi rozčuľujú. Obzvlášť sa vám nepáči, aká je v zamestnaní negatívna atmosféra. Kolegovia sú na seba navzájom nabrúsení a vedúci po vás chce neustále niečo navyše.

Ryby  
Nároky vášho nadriadeného sú v poslednom čase veľmi prehnané. Chce po vás stále viac a viac práce, ale k žiadnej odmene sa nechystá. Pritom kdekoľvek inde by vašu usilovnosť a snaženie značne ocenili, ale v súčasnom zamestnaní vás nič dobré nečaká.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ I DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 1.png