Týždenný horoskop 27.6. – 3.7.2022

Nastáva pravé leto, a to prináša plno magických momentov. Len ich vedieť využiť! A to vy viete, len sa musíte prestať báť vychutnávať to dobré, čo život prináša. Smelo do toho!

Baran
Dávajte si tento týždeň pozor najmä na medziľudské vzťahy. Tie sa občas môžu stať zbytočne povrchnými a krátkodobými, čo vás už veľmi neláka. Navyše nemáte potrebu baviť sa s niekým za každú cenu. Vyhľadávate skôr pravé a nikdy nekončiace priateľstvo.

Býk    
Momentálne chcete výrazne zlepšiť svoje študijné alebo pracovné výsledky. Veľmi sa snažíte a zamysleli ste sa i nad svojim doterajším životom, ale aj nad tým, ako si organizujete voľný čas. Myslíte si, že občas veľmi sedíte na mobile alebo pred televíziou.

Blíženci        
Po finančnej stránke sa vám tento týždeň bude dariť celkom dobre. Nesmiete sa ale veľmi spustiť z reťaze a nakupovať ako šialení. Nakúpite potom samé zbytočnosti, ktoré vám následne budú k ničomu. Zameriavajte sa preto skôr na zážitky a nejaké tie výlety.

Rak    
V práci preceníte svoje sily. V poslednom čase ste sa snažili urobiť dojem nielen na svojich kolegov, ale najmä na vedenie. V práci ste vždy odchádzali poslední a doma ešte pilovali rôzne pracovné techniky. Teraz vás to ale dohnalo a cítite sa veľmi unavení.

Lev    
Momentálne sa nachádzate v ťažkej osobnej situácii. Rodinné vzťahy neklapú, ako by mali a vás to mrzí. Zo začiatku ste si mysleli, že dusná atmosféra rýchlo prejde, ale nakoniec sa ukázalo, že problém je oveľa hlbší, než sa na prvý pohľad zdá.

Panna           
Poslednou dobou si dávate veľmi záležať na tom ako vyzeráte. Začali ste sa venovať nejakému športu, strážite si jedálniček a celkovo dbáte o svoj vzhľad. Máte zo seba lepší pocit a je pravda, že okrem skvelého vzhľadu sa aj zdravotne cítite oveľa lepšie.

Váhy 
Našli ste si koníček, ktorý vás veľmi napĺňa, ale taktiež vám zaberá veľa vášho voľného času. Možno sa na vás miláčik bude hnevať, že sa mu venujete oveľa menej. Je ale pravda, že sa cítite veľmi spokojní a na negativitu ostatných veľmi nedáte.

Škorpión      
V milostnom živote sa vám nedarí tak, ako by ste chceli. Skôr vám príde, že doma vládne dosť ťaživá a negatívna atmosféra. Vaše partnerské problémy už nie ste schopní vyriešiť bez tretej strany. Rozhodne by vám pomohla nejako párová terapia či psychológ.

Strelec         
Nová láska vám teraz dodáva obrovskú energiu a chuť do života. Poznávate nových ľudí, nové miesta a celkovo ste naladení na sebavzdelávaciu vlnu. Váš partner si váži to, že všetky nové veci s radosťou podnikáte s ním a má vás za veľmi akčného jedinca.

Kozorožec   
Máte momentálne veľkú radosť. V práci sa vám darí všetko, na čo siahnete a je za vami vidieť pozitívny výsledok. Dokonca aj nadriadení si začínajú všímať to, ako vám ide práca od ruky a môžete si byť istí, že skôr alebo neskôr dostanete finančnú odmenu.

Vodnár         
Od rodiny očakávate podporu v tom, čo robíte, ale stretnete sa skôr s hlúpymi rečami a nevierou vo vaše dielo. Veľmi vám to vadí, pretože pokiaľ je tomu naopak, tak vy dávate rodinným príslušníkom veľa sľubnej podpory, ktorá sa vám ale bohužiaľ nevracia.

Ryby 
Momentálne si doprajete aj príjemných chvíľok života. V ničom sa neobmedzujete a užívate si život plnými dúškami. Je pravda, že utrácate trochu viac, než je zdravé, ale na druhú stranu si hovoríte, že žijete len raz a peniaze si so sebou do hrobu nevezmete.