Týždenný horoskop 27.3.-02.4.2023

Budete plní jarnej energie, alebo by ste mali viac relaxovať? Čaká vás povýšenie alebo vás v zamestnaní čakajú neočakávané komplikácie? V týždennom horoskope sa všetko dozviete. Nepodceňujte svoj osud a pripravte sa na zmeny, ktoré vás v tomto týždni čakajú!

Baran

Snažíte sa v tomto období žiť úplne iným životom. Materiálny život nie je nič pre vás a radšej sa snažíte hľadať zmysel úplne v inom odvetví. Veľmi sa zameriate aj na to, s kým sa bavíte. Zistíte, že niektorým ľuďom v okolí táto vaša zmena veľmi leží v žalúdku.

Býk     
Napokon sa vám podarilo získať si akúsi finančnú nezávislosť. O peniaze teraz naozaj núdzu nemáte a je pravda, že sa vám darí si aj niečo odložiť nabok. Bude sa vám to raz hodiť, tak nezaspite na vavrínoch a zbytočne neutrácajte za úplné nezmysly.

Blíženci        
Tento týždeň bude pre vaše zdravie priaznivý. Všetky vaše doterajšie neduhy sa pomerne radikálne vyriešia a vy sa budete cítiť skvele a budete plní energie. Svoju zásluhu na tom určite má stále i častejšie vykukujúce slnko a prichádzajúce jarné počasie.

Rak     
V pracovnej sfére ste v poslednom čase veľmi nápadití. Dokonca aj vedenie firmy je z niektorých vašich nápadov úplne nadšené. Postupom času vás ale šéf začne brzdiť a nebude vás na niektoré schôdze ani prijímať. Netušíte, čo by sa tak zrazu mohlo stať.

Lev      
Ak si nebudete dávať pozor, s kým tento týždeň uzatvárate obchod, tak sa môžete veľmi ľahko spáliť, alebo prikývnuť na niečo, čo pre vás nebude ani trochu výhodné. Radšej si počkajte na príhodnejšiu dobu, kedy vám budú hviezdy oveľa viac naklonené.

Panna           
Vo vašom okolí sa nachádza osoba, ktorá je vám viac ako sympatická. Zo začiatku je vaša komunikácia veľmi opatrná, pretože v oblasti lásky ste sa už niekoľkokrát spálili. Teraz sa ale začína blýskať na lepšie časy a spoločná budúcnosť vyzerá pozitívne.

Váhy 
Máte otvorenú a priateľskú povahu, vďaka ktorej si ľahko hľadáte nových priateľov. Niekedy je ale aj na vás toho veľa! Spoločenský život by ste radi trochu obmedzili, ale je pravdou, že vaši priatelia vám nedajú príliš vydýchnuť. Ale zase fajn, že vás majú radi.

Škorpión        
Nevyhýbate sa dôležitým povinnostiam, ale snažíte sa im venovať čo najkratšiu dobu. Radšej sa tento týždeň zameriavate na tú zábavnú časť vášho života a užívate si nielen spoločenské dianie, ale čas venujete aj svojim koníčkom, ktoré ste teraz veľmi nestíhali.

Strelec         
Spoločenskú udalosť, ktorú vo veľkom plánujete, vám kazí rodinná atmosféra, ktorá je skutočne na bode mrazu. Veľa príbuzných má s oslavou problém, prípadne sa niektorí členovia rodiny medzi sebou dosť hádajú, takže sa už teraz bojíte, ako to všetko nakoniec dopadne.

Kozorožec    
Tento týždeň vás poteší váš miláčik, ktorý si na vás spomenie a dá vám len tak veľmi pekný darček. Ste naozaj milo prekvapení a príde vám, že taká drobnosť výrazne posunula váš vzťah smerom k lepšiemu. Teraz to už pôjde len tou správnou cestou.

Vodnár         
Výrazne sa posuniete vo svojej kariére a taktiež získate nejaké finančné odmeny navyše, s ktorými ste nepočítali. Nezaspite ale na vavrínoch a peniažky si dobre šetrite! Nikdy totiž neviete, kedy sa vám budú hodiť, alebo či sa vám nezapáči niečo luxusné.

Ryby 
Medzi kolegami máte skutočný rešpekt. Kolegovia si cenia nielen vaše pracovné nasadenie, vysokú inteligenciu, ale aj to, že viete poradiť aj v osobnej rovine. Celkovo u vás na firme panuje priateľská atmosféra a mnoho kolegov považujete za svojich priateľov.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!