Týždenný horoskop 27.2-5.3.2023

Premýšľajte koncom februára nad tým, po čom naozaj túžite a čo chcete dosiahnuť. Až budete mať jasno, zamyslite sa pre zmenu nad tým, ako svoje ciele a túžby môžete dosiahnuť. Choďte do toho a začnite si plniť svoje sny!

Baran
Zistili ste, že potrebujete prevetrať nielen svoj šatník, ale aj celá vaša domácnosť by potrebovala poriadnu reorganizáciu. Vrhnete sa na to s naozajstnou vervou a za pomerne krátku chvíľu uvidíte výsledky, ktoré namotivujú aj zvyšok domácnosti.

Býk     
V práci to momentálne pomerne vrie medzi vami a vedením, ktoré nevie, kedy prestať s rýpavými poznámkami na vašu osobu. Už aj ostatní kolegovia vám začínajú dávať za pravdu, že to šéf v komunikácii s vami trochu preháňa. Mali by ste to radšej zavčas utnúť.

Blíženci        
V rámci svojho vlastného zdokonaľovania ste sa rozhodli urobiť vo svojom živote veľký reštart. Snažíte sa venovať sami sebe, svojmu telu dávate dostatočnú starostlivosť a najmä sa nerozptyľujete malichernosťami, ktoré by vás mohli odvádzať od dôležitých vecí.

Rak     
Váš milostný vzťah už je natoľko zaťažený minulosťou, ale aj vzájomnou nevraživosťou, že zrejme nebude možné v ňom akokoľvek ďalej pokračovať. Aj keď to pre vás bude zrejme zložité, tak verte, že tento veľký krok bude pre vašu budúcnosť veľmi zásadný.

Lev      
Už dlho premýšľate nad tým, že potrebujete veľkú revíziu vo vašich priateľoch. Nie všetci sú k vám totiž úprimní a keď najviac potrebujete rozveseliť alebo akokoľvek inak pomôcť, tak zrazu nikto nemá čas. Pritom vy si na nich čas nájdete vždy.

Panna           
Mars je v negatívnej kvadratúre s vašim znamením, čo sa prejaví najmä v pracovnej sfére. Nezhody budete mať najmä s vedením, ktoré nebude súhlasiť s niektorými vašimi návrhmi len kvôli vlastnému egu a nie preto, že by sa mu skutočne nepáčili.

Váhy  
Merkúr vás tento týždeň môže trochu potrápiť a na pozore by ste mali byť najmä vo finančnej sfére, ktorá momentálne nie je priaznivo naklonená akýmkoľvek zmenám, investíciám a neuváženým nákupom. Radšej sa držte vzadu a trpezlivo vyčkávajte na príležitosť.

Škorpión        
Ste aktívny jedinec, ktorého rozhodne nezastaví zlé alebo chladné počasie. Nesedíte doma a snažíte sa byť vonku zakaždým, keď to ide. Najmä vaše psychické zdravie vám za toto vaše nastavenie poďakuje. Budete teraz stále pozitívne naladení.

Strelec         
Nepodceňujte podrobné preskúmanie výrobku, ale aj samotného predajcu tovaru, ktorý túžite vlastniť. S nekalými praktikami predajcov a e-shopov sa roztrhlo vrece a vy si môžete zaobstarať niečo krásne, ale kto vie, v akom stave a či vôbec vám tovar príde.

Kozorožec    
Istý člen vašej rodiny či priateľ si teraz nevie rady so životnou situáciou, v ktorej sa ocitol. Ako prvého vás poprosí o radu a aj keď sa budete snažiť poradiť ako najlepšie viete, tak aj tak to nakoniec dopadne tak, že budete obvinení, že sa príliš staráte.

Vodnár         
Úplne zbytočne sa tento týždeň strhne spor medzi vami a niekým z blízkej rodiny. Ide vlastne len o to, že ste sa zle pochopili a než na to obaja prídete, tak bude vyrieknutého mnoho nepekného. Postupom času vás to samozrejme bude aj poriadne mrzieť.

Ryby 
Zamerajte sa teraz najmä na osobný život a jeho nápravu. Milostné vzťahy zažívajú pretras a vy by ste sa tomu mali postaviť čelom a urýchlene nájsť riešenie, ktoré by vyhovovalo obom stranám. Inak by sa tiež mohlo stať, že na seba dostanete alergiu.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 1.png