Týždenný horoskop 27.12.2021 – 2.1.2022

December je na konci a vám nezostáva, než si poriadne užiť koniec roku 2021. Silvestrovský stres hoďte za hlavu a berte veci s humorom! Rozčuľovanie totiž stojí energiu a pripravuje vás o dobrú náladu. Je tiež ideálny čas odpustiť staré krivdy a zmieriť sa s tými, s ktorými boli vaše vzťahy nahnuté. Do ďalšieho roku 2022 tak budete môcť vstúpiť s čistým štítom.

Baran  
K Novému roku vzhliadate s nádejou. Máte pocit, že rok 2022 bude jednoducho prelomový a v mnohom sa vám život zmení. Už ste totiž pre isté zmeny niečo významne urobili a teraz iba čakáte na pozitívny výsledok a dúfate, že v žiadnom prípade nebudete sklamaní.

Býk      
Koniec roka oslávite vo veľkom. Celý rok ste sa trápili s nariadeniami a teraz si chcete užiť trochu zábavy. Je to tento rok trochu iné, ale čo ste sa za poslednú dobu naučili je to, že by si človek mal vážiť to, čo má a neuvažovať nad tým, čo môže byť.

Blíženci          
Máte vedľa seba človeka, ktorého si veľmi vážite. Bohužiaľ si ale nie ste istí, či sa vaše cesty nezačali rozchádzať. Máte úplne iný pohľad na svet a vás to ubíja. Neradi skrývate svoje názory a radi by ste chceli niekoho, kto to má nastavené rovnako.

Rak      
Podarilo sa vám získať si istú finančnú nezávislosť. Nie je to síce stále žiadna výhra, ale nič vám nemôže pokaziť radosť z toho, že si môžete zaobstarať aspoň časť vecí zo svojho tajného zoznamu želaní. Tiež Vianoce boli tento rok o niečo viac bohatšie.

Lev       
Stretli ste niekoho zo svojej minulosti a nebolo to veľmi príjemné stretnutie. Neboli ste ešte ani jeden pripravený stretnúť sa a musíte si povedať, že ste v tej chvíli nevyzerali práve sviežo. Nakoniec ale celú záležitosť hodíte za hlavu, pretože už máte svoj život.

Panna
Dajte si tento týždeň pozor na svoje zdravie. V poslednej dobe ste veľmi nesústredili na zdravú stravu a dopriali ste si všetkého dostatok. Potrápiť vás môže žlčník, alebo vás môžu postihnúť iné žalúdočné problémy. Pomohol by vám pôst, alebo aspoň diéta kvôli odľahčeniu.

Váhy  
Na Silvestra ste stretli človeka, ktorý sa vám zdal plný pozitívnej energie a zmyslu pre humor. To je pre vás veľmi dôležité. Mali ste vedľa seba doteraz veľkého negatívca a teraz chcete spoznať úplne niečo iné. Negativitu si už k sebe púšťať nechcete!

Škorpión          
Jeseň pre vás bola fyzicky aj psychicky veľmi náročná, ale teraz sa vám blýska na lepšie časy. V mnohých veciach ste si siahli na dno a teraz veríte, že to najhoršie už máte za sebou. Našli ste si oveľa viac času na seba a svoje koníčky a trávite aj čas s rodinou.

Strelec
Ste plní elánu a energie, pretože z celého srdca dúfate, že vás v roku 2022 stretne niečo skvelé. Chcete urobiť niečo radikálne so svojou životosprávou, chcete cestovať a spoznávať nových ľudí, ale hlavne túžite po harmónii a spokojnej rodine i kamarátoch.

Kozorožec       
Pracovné záležitosti už vás pomaly začínajú doháňať. Užili ste si voľno a teraz už tušíte, ako bude vyzerať váš prvý pracovný deň. Trochu kvôli tomu začnete stresovať, pretože nemáte radi, keď na vás čaká veľa úloh a máte radi i niečo nadpracované.

Vodnár          
Chceli by ste sa teraz stretnúť s niekým, s kým sa stretávate len sporadicky. Dúfate, že Silvester a spoloční známi vás opäť zvedú dohromady. Úprimne v to veríte a ste vďaka tomu pozitívne naladení. Na úprave zovňajšku si dáte obzvlášť záležať.

Ryby  
Najobľúbenejšia časť roka je za vami a na vás padá smútok. Na Vianoce, ale aj predvianočný čas, sa vždy veľmi tešíte a úprimne Silvester beriete len ako poslednú bodku, takže ho nemáte veľmi radi. Skôr, než ohromujúcim zábavám, dávate prednosť príjemnému leňošeniu.