Týždenný horoskop 26.9. – 2.10.2022

Panny tento týždeň obetujú všetku energiu zamestnania, odmenou im však bude veľká chvála nadriadených. Ryby majú rodinnú krízu a Raky riešia ostrý pracovný konflikt. Ako zvládnete tento prelomový týždeň vy? Čítajte ďalej!

Baran
Občas máte pocit, že ste voči svojmu okoliu príliš tolerantní. Veľa ľudí toho začalo využívať a dokonca sa vám zdá, že ani partner si vás dostatočne neváži. Vo veľa veciach sa vás nepýta na názor a robí si všetko po svojom bez toho, aby to malo hlavu a pätu.

Býk    
Momentálne nemáte veľmi veľkú náladu na akékoľvek zoznamovanie. Máte pocit, že potrebujete byť trochu viac času sami so sebou a uvedomiť si, čo je vo vašom živote dôležité. Pokiaľ sa budete zaoberať záležitosťami zvonku, tak nemáte šancu na vnútornú harmonizáciu.

Blíženci        
Merkúr je v príjemnom trigóne s vašim znamením a čaká vás výrazný posun v kariére. Nie je sa čomu diviť, ste usilovný jedinec, na ktorého je spoľahnutie a keď sa k tomu ešte pridá priazeň hviezd, tak je jasné, že vás čakajú naskrz pozitívne udalosti.

Rak    
V práci ste svedkom ostrého konfliktu, ktorého ste tak trochu súčasťou. Nie je vám to vôbec príjemné a máte za to, že táto nevšedná situácia zapríčiní oveľa viac problémov a v zamestnaní už nebude priateľská atmosféra, ktorá je pre vás veľmi dôležitá.

Lev    
Poznáte zaujímavého jedinca, ktorý si vie užívať život plnými dúškami. Viete, že zakaždým, keď s ním idete niekam za zábavou, tak to bude veľká jazda. S týmto človekom sa jednoducho nikdy nenudíte, akurát trochu odsúvate svoj milostný život na druhú koľaj.

Panna           
Napokon sa vám podarilo získať si v práci lepšiu pozíciu. Získate nielen väčší rešpekt, ale s ním aj spojené zvýšenie platu a čo si budeme rozprávať, v dnešnej dobe sú financie navyše potrebné ako soľ. Samozrejme to nezačnete využívať a nejako viac míňať.

Váhy 
Máte vo svojom blízkom okolí niekoho veľmi zákerného, ktorý vám vôbec nepraje nič dobré. Nebude jednoduché prísť na to, kto vám v živote tak zavára. Keď na to ale prídete, tak vás to veľmi prekvapí a konečne sa naučíte v živote nie každému veriť.

Škorpión      
V práci, za pomerne nevyjasnených podmienok, odíde kolega, ku ktorému ste mali blízko. Odvtedy všetci v práci pociťujú hustnúcu atmosféru, čo samozrejme nie je nič pre vás. Máte na svoje povinnosti radi pokoj a pohodu a teraz vám to veľmi chýba.

Strelec         
Čakajú vás príjemné milostné chvíle s vašim miláčikom. Napokon sa vám podarilo prekonať krízu, ktorá vás dlhodobo sužovala a výrazne ovplyvnila nielen váš osobný život, ale aj ten pracovný. Teraz sa však začína blýskať na lepšie časy, a to je len dobre.

Kozorožec   
Nadriadený si všíma vaše pokroky a je spokojný s vašim celkovým výkonom. Máte viac prerezanejšiu pusu ako ostatní a nebojíte sa ozvať a povedať svoj názor. Občas je vám to na škodu, najmä kolegovia to znášajú zle. Vedenie to ale berie ako vaše plus.

Vodnár         
Dajte si tento týždeň pozor najmä na vašu občasnú zbrklosť a s ňou samozrejme spojenými úrazmi. Hviezdy osudu nabádajú k opatrnosti a vy by ste ich mali poslúchnuť. Niežeby vám hrozilo nebezpečenstvo, ale ani z malej nepríjemnosti nebudete veľmi nadšení.

Ryby 
Vaše rodinné zväzky teraz prekonávajú ťažkú skúšku. Na niektorých členov rodiny máte zlosť a teraz sa ukazuje, že ste si možno isté záležitosti dostatočne nevyjasnili. Čaká vás obdobie hádok a nevyjasnených restov, čo pre vás nebude ani trochu príjemné.