Týždenný horoskop 26.7. – 1.8.2021

Pripravte sa na nečakané! Naša astrologička pripravila pre jednotlivé znamenia zverokruhu týždenný horoskop, v ktorom objavíte prípadné nástrahy, ktoré by vám mohli vstúpiť do cesty za šťastím.

Baran 

Merkúr vstupuje do Leva a výrazne zvyšuje vaše sebavedomie a túžbu po náprave. Viete teraz od pľúc povedať, čo si skutočne o istých záležitostiach myslíte. Veľmi sa vám uľaví, že ste konečne povedali svoj názor a ukázali istému človeku, že máte svoje hranice.

Býk      
Ponúka sa vám istý posun v kariére. Mali ste už dlhodobo pocit, že ste v práci spadli do stereotypu a nič nové vás nečaká. Tak ste pomaly okolo seba rozhodili siete a teraz sa môžete tešiť skvelým ponukám, ktoré stoja za nejaký ten risk.

Blíženci             
Stretnete veľmi inšpiratívnu osobu, ktorá sa vám vryje do pamäti svojimi názormi a špecifickým moderným pohľadom na svet. Nikdy ste si nemysleli, že vám učaruje niekto tak alternatívny. Tento jedinec však disponuje veľkou mierou tolerancie, a to vás zaujalo.

Rak      
Finančne si tento týždeň výrazne polepšíte, a vďaka tomu budete hneď o niečo spokojnejší vo vašom živote všeobecne. Netúžite po luxuse, alebo exotických dovolenkách, uspokojíte sa s málom. Keď sa cítite byť ocenení, tak vám to robí ohromnú radosť.

Lev       
Milí Levíci, tento týždeň vstupuje Merkúr do vášho znamenia a veľké zlepšenie očakávajte v oblasti financií. Pokiaľ máte už nejakú dobu v hľadáčiku nejakú výhodnú kúpu, alebo inú skvelú príležitosť finančného rázu, tak neváhajte a urýchlene konajte.

Panna 
Do vášho znamenia momentálne vstupuje, v lete spoločenskému životu veľmi naklonený, Mars. Čaká vás neskutočná jazda plná zábavy, nových priateľov, ale aj neskrotnej a horúcej letnej lásky. Mali by ste si tento čas užívať plnými dúškami a hlavne nič nepremeškať.

Váhy   
Nie ste ani trochu spokojní s prístupom vášho nadriadeného, ktorého arogantné správanie už nechcete mlčky prechádzať. Každý v okolí s ním má problém, ale nikto sa mu netrúfne postaviť. Radšej by ste niekde robili za menej peňazí, ale s ďaleko lepším prístupom.

Škorpión          
Veľakrát si hovoríte, že si seba nevážite. Ste osoba, ktorá myslí na ostatných a nevenuje sa svojím vlastným záležitostiam. Veľa ľudí s vami zametá a vy to nechávate byť, pretože nechcete čeriť vody. Tento prístup je ale pre vaše budúcnosť veľmi zlý.

Strelec
Merkúr je v letných mesiacoch veľmi aktívny a naberá na sile. V spojení s Levom sa objaví na oblohe práve tento týždeň a sľubuje výrazné zmeny najmä v pracovnej oblasti. Určite si polepšíte vo finančnej sfére a celkovo sa vám bude profesijne dariť.

Kozorožec       
Ste až príliš zaneprázdnení finančnými, ale aj pracovnými záležitosťami, že vôbec nevnímate krízu, ktorú v rodine máte. Keď s vami niekto celú vec konfrontuje, tak si vlastne ani neuvedomíte závažnosť danej situácie a budete všetko veľmi zľahčovať.

Vodnár          
Mars tento týždeň vstupuje do znamenia Váh a vie vytvoriť spoločenskú náladu. Rozhodne nebuďte v tomto týždni individualisti a trávte čas so svojimi priateľmi. Možno nebudete mať stále náladu na spoločenský život, ale verte, že tento týždeň vám veľa prinesie.

Ryby   
Pociťujete poslednou dobou obrovskú únavu, ktorá vám v mnohom ovplyvňuje život. V tomto týždni to vygraduje a vy budete musieť siahnuť po nejakom účinnom riešení. Skvele dobijete baterky napríklad v prírode, takže neváhajte a vyrazte niekam za mesto.

Originálny darček!
ROČNÝ, PARTNERSKÝ, DETSKÝ ALEBO OSOBNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!