Týždenný horoskop 26.12.2022 – 1.1.2023

Rok 2022 sa nám pomaly nachyľuje ku koncu, ale aj v jeho závere sa môžu stať veľké veci! Neodkladajte svoje ciele na neskôr a nevyhovárajte sa na nedostatok času. Ujasnite si, čo naozaj chcete a nestrácajte čas. Veľa šťastia!

Baran 
Tento týždeň je pre vás skvelý. Niet divu, tiež si ho zaslúžite. V posledných týždňoch ste sa v práci nezastavili, a tiež vás čakalo množstvo zmien, vďaka ktorým máte zase o niečo viac povinností. Teraz si užívate dlhé lenivé rána a povianočnú atmosféru.

Býk      
Zoznámili ste sa s veľmi atraktívnym jedincom, ktorý vás zaujal na prvý pohľad. Aj keď je evidentné, že chémia medzi vami funguje na jedničku, tak so smútkom zistíte, že v ostatných sférach si absolútne nerozumiete a tento vzťah nemá budúcnosť.

Blíženci          
Niečo končí a niečo zase začína. I vy dúfate, že vám nový rok prinesie veľa pozitivity a nových zážitkov, preto v sebe vnútorne chcete starý rok nechať uzavrieť. Pokojne sa pozrite na nejaké inšpiratívne videá, ktoré by vám vniesli do života niečo nové.

Rak      
Máte pred sebou veľmi pozitívny a spoločenský týždeň. Stretnete sa so svojou rodinou, užijete si množstvo zábavy a príjemných chvíľok, ale aj zaujímavého spomínania. Presne to na sviatkoch milujete. Niet divu, v rodine totiž máte veľmi tradičné a pevné putá.

Lev       
Na Silvester sa veľmi tešíte a tiež sa naň dôkladne pripravujete. Dohovorili ste si s priateľmi program, ktorý rozhodne nebude nudný. To, či strávite Silvester v bare, na horách, alebo doma už je druhoradé. Hlavne, že budete s tými, koho máte radi.

Panna
Zimné sviatky si užívate so všetkým a rozhodli ste sa, že si po dlhej dobe vezmete konečne väčšie voľno a čas budete venovať sebe a svojej rodine. Samozrejme vás to ako rodinu stmelí, ale úprimne, na konci týždňa už sa trochu budete tešiť do práce.

Váhy   
Už sa tešíte, čo vám nový rok prinesie. Máte pozitívnu náladu a pevne veríte, že všetko, čo sa okolo nás deje, sa rapídne zlepší. Svojou vitalitou posilňujete aj ľudí okolo a nemáte problém pomôcť priateľovi v ťažkosti, či niekomu, kto na tom nie je psychicky dobre.

Škorpión          
Voči budúcnosti ste veľmi optimistickí a môžete len dúfať, že vám toto životné nastavenie zostane. Celkovo ste veľmi charizmatickí ľudia, ktorí na svoje okolie pôsobia sympaticky. Tento týždeň svojím vystupovaním tento dojem len umocníte. Len tak ďalej.

Strelec
V oblasti financií si dajte pozor najmä na neuvážené kroky, ktoré by sa vám mohli vypomstiť. Radšej si všetko dobre premyslite a hviezdy vám odporúčajú sa poradiť s niekým, kto danej záležitosti rozumie. Dobrá rada je vo vašom prípade skutočne nad zlato.

Kozorožec       
V pracovnej oblasti to nie je príliš ružové. Do práce sa ani trochu netešíte, lebo máte pocit, že tam viac ľudí zbrojí proti vám. Dôvodom je samozrejme závisť. Ste obľúbencom šéfa, ktorý vidí vašu usilovnosť a snahu a za to ste samozrejme aj lepšie hodnotení.

Vodnár          
Na Silvester sa naozaj veľmi tešíte. Idete ho oslavovať s partiou kamarátov, ale samozrejme vás tam bude viac a to aj ľudí, ktorých skoro vôbec nepoznáte. Dúfate, že stretnete nové spriaznené duše a v kútiku duše samozrejme myslíte na lásku, ktorá vám veľmi chýba.

Ryby
Tento týždeň si užite naplno, a hlavne načerpajte množstvo síl, aby ste z nich zase mohli čerpať naďalej. Začiatok roka bude pre vás tak trochu krkolomný a náročný. Budete musieť riešiť veľa pre vás nových vecí a nie všetky sa ponesú v pozitívnom duchu.