Týždenný horoskop 25. septembra – 1. októbra

Užívajte si naplno skvelých príležitostí, pretože len vďaka nášmu týždennému horoskopu od astrologičky Jazmíny budete vedieť, kedy a kde sa naskytnú. Nenechajte sa zaskočiť a čítajte ďalej!

Baran       
Posledný septembrový týždeň bude pre Baranov plný energie a odvahy. Môžete očakávať nové výzvy a príležitosti, ktoré vám pomôžu rásť. Buďte však opatrní, aby ste nepreháňali a nerozptyľovali svoju energiu tam, kde ju vôbec nie je potreba! Určite si zásadné priority.

Býk 
Zamerajte sa na svoje pohodlie a užite si relaxáciu. Je to dobrý čas na chvíle pre seba a na to, aby ste si dopriali niečo dobré na jedenie a jednoducho v živote tak trochu spomalili. Čas je pre vás síce cenená komodita, ale nemusíte predsa všetko stihnúť hneď.

Blíženci    
Blíženci budú momentálne plní zvedavosti a komunikácie. Môžete sa tešiť na zaujímavé konverzácie a možno sa dozviete niečo úplne nové a inšpirujúce. Buďte otvorení novým myšlienkam a získavajte nové kontakty. V budúcnosti sa vám to výnimočne osvedčí.

Rak 
Znamenie Raka cíti tento týždeň potrebu spojenia s rodinou a domovom. Zistíte totiž, že nie je nič vzácnejšie ako dobré vzťahy s rodinou. Venujte čas svojim blízkym a možno premýšľajte o úpravách v dome, ktoré by vám urobili radosť a vniesol vám do priestoru harmóniu.

Lev  
Levy budú tento týždeň túžiť po pozornosti a uznaní. Môžete sa snažiť vyniknúť vo svojej práci alebo v spoločenských situáciách. Buďte však obozretní, aby ste nepreháňali a zbytočne tak neprišli o priazeň svojich známych rodiny, ale aj niektorých kamarátov.

Panna     
Skontrolujte svoje úlohy a tiež povinnosti a snažte sa urobiť si poriadok vo svojom živote. Poslednou dobou sa tak trochu strácate v chaose a neviete, kde si môžete dovoliť trochu ubrať, či naopak pridať. Teraz môže byť tiež dobrý čas na zlepšenie zdravia.

Váhy       
Mars je v pomerne nepriaznivej kvadratúre s Plutom, vďaka tomu máte pomerne zistené emócie a máte tendencie vyvolávať úplne zbytočné konflikty. Skúste sa naladiť na pozitívnu vlnu a udržujte vo svojom vnútri harmóniu. Tento týždeň ju budete potrebovať.

Škorpión 
Tento týždeň bude pre Škorpiónov plný vášne a intenzívnej lásky. Môže sa objaviť vášnivý vzťah alebo vášnivý objekt lásky. Buďte však opatrní, aby ste nepodliehali negatívnym emóciám, pretože tie vám všetko pekné v momentálnom vzťahu môžu veľmi rýchlo pokaziť.

Strelec    
Vyjdite zo svojej komfortnej zóny! Už príliš dlho preplávate pokojnými vlnami, a to predsa nie je nič pre vás, milí Strelci. Máte radi dobrodružstvo a nové zážitky, tak si ich doprajte podľa ľubovôle. Máte aj veľkú šancu nájsť niekoho, kto toto zdieľa s vami.

Kozorožec          
Majte jasno vo svojich prioritách a pracujte na dosiahnutí svojich dlhodobých plánov. Pracujte nielen na svojich ambíciách, ale aj cieľoch, ktoré vám pomôžu dostať sa niekam vyššie. V pracovnej sfére máte dvere dokorán, stačí príležitosť chytiť za správny koniec.

Vodnár     
Znamenie Vodnára bude tento týždeň cítiť potrebu veľkej slobody a nezávislosti. Snažte sa teraz nájsť rovnováhu medzi osobnou slobodou a záväzkami voči ostatným. Nie vždy je dobré si ísť len a iba za svojim. Myslite aj na svoje okolie a na možné dôsledky svojich činov.

Ryby       
Rybky majú zvýšenú intuíciu a empatiu, kedy môžu pomáhať druhým a byť inšpiráciou pre ostatných. Buďte otvorení duchovným skúsenostiam a vyskúšajte pokojne aj niečo nové. Tiež sa vám, vďaka umu počúvať, podarí získať nových a zaujímavých priateľov, a to sa hodí.