Týždenný horoskop 25. – 31. decembra

Týždenný horoskop prináša najľahší a najprehľadnejší spôsob, ako sa nachystať na nový týždeň. Dozviete sa tie najdôležitejšie veci, ktoré si pre vás vesmír pripravil, a tak nehrozí, že by ste niečo podcenili. Zistite teraz hneď, aký bude silvestrovský týždeň!

Baran       
Úprimne sa celkom tešíte na koniec tohto týždňa aj celého roka, ktorý je značne hektický a plný návštev, a to tých zvaných aj nepozvaných. Chystanie na Silvester tiež bude stresujúce a plné nečakaných situácií, až si hovoríte, že ste sa naň mali vykašľať a stráviť ho doma.

Býk   
Vaša trpezlivosť bude vyskúšaná, ale buďte silní! Hľadajte harmóniu vo svojom živote a venujte teraz čas vzťahom – rodinným, priateľským aj tým milostným. Oplatí sa vám to! Finančná stabilita príde, ale vyžaduje si to trvalú starostlivosť, tak hlavne neklesajte na duchu.

Blíženci       
Tento týždeň budete plní energie a zvedavosti. Využite túto dobu na objavovanie nových vecí a zdieľanie svojich myšlienok s ostatnými. Kreativita bude kľúčom k úspechu, a navyše sa vám bude skvele hodiť na plánovanie tej najlepšej silvestrovskej párty pod slnkom.

Rak  
Silvestrovské prípravy sú v plnom prúde a už sa nemôžete dočkať nielen na stretnutí s priateľmi, ale aj na spoločné výlety, pokecanie si, a to, že strávite koniec roka s ľuďmi, ktorí sú vo vašom živote dôležití. Celý týždeň sa tak ponesie v pozitívnej nálade.

Lev   
Nie ste práve typ ľudí, ktorí by si dávali predsavzatia, ale tento rok je všetko inak. Dúfate, že sa veľa vecí v živote zmení, a tak ste pripravení si urobiť pevný zoznam, ktorý sa stane vašim spoločníkom. Ste Levy, takže sa viete so všetkým skvele pobiť!

Panna        
Vaša intuícia bude v tejto chvíli silná. Počúvajte svoje vnútro a venujte pozornosť emocionálnym potrebám. Blízky vzťah získa na hĺbke, pokiaľ sa otvoríte a ukážete svoju skutočnú podstatu. S neistotou aj nádejou vzhliadate do najbližšej budúcnosti.

Váhy
Posledný týždeň roku 2023 budú v strede pozornosti vzťahy. Hľadajte rovnováhu medzi dávaním a bránením a kompromisy vám pomôžu vyriešiť prípadné nezrovnalosti. Finančná situácia sa zlepší, ale nebude to hneď. Máte ale predsavzatie, tak sa ich v novom roku držte!

Škorpión    
Vaše okolie vie, že práve nie ste nadšenci silvestrovských radovánok. Večery si jednoducho radi trávite po svojom a čo sa týka zábavy, tak ste veľmi spontánni jedinci a presne to hovoríte aj o spoločenských akciách. Najlepšia je jednoducho tá, od ktorej nič nečakáte.

Strelec        
Buďte otvorení novým príležitostiam a dobrodružstvám a aj tento týždeň bude ideálny na rozširovanie svojich obzorov. Do nového roku vkladáte veľa nádejí aj dôvery a ste naplnení pozitívnou náladou. Vo vzťahoch buďte otvorení a zdieľajte svoje sny s ostatnými.

Kozorožec 
Venuša je v kvadratúre s vašim znamením, a to sa podpíše najmä na vašich milostných vzťahoch. Aj keď sa vám na milostnom poli pomerne darí, tak musíte uznať, že v poslednom čase ste stále viac pichľavejší a nemôžete si niektoré poznámky odpustiť.

Vodnár       
Tento týždeň sa zamerajte na osobnú aj pracovnú komunikáciu. Zdieľajte svoje myšlienky a počúvajte iných vo vašom okolí. Vaše sociálne zručnosti vám pomôžu rozšíriť sieť vzťahov a možno nájdete inšpiráciu pre nové projekty. Skúste tiež konečne niečo nové.

Ryby
Ste ovládaní vášnivým Marsom, čo sa teraz vo vašej milostnej sfére prejavuje skutočne markantne. Nech vkročíte kamkoľvek, sála z vás príťažlivosť a šarm, nie je sa čomu diviť, že u druhého pohlavia prebúdzate intenzívne city. Visí nad vami vysnívaná, túžbou pohlcujúca láska! Kde ju stretnúť? Kdekoľvek.