Týždenný horoskop 25. – 31.7.2022

Nová láska, povýšenie v práci, ale aj problémy v súčasnom vzťahu – každý deň prináša nové možnosti. A čo prinesie nasledujúci týždeň? Budú sa na vás hviezdy usmievať, alebo vám poriadne zavaria? Prečítajte si svoj týždenný horoskop a buďte pripravení!

Baran

Máte pred sebou perný týždeň, ktorý nebude nič moc. Skolí vás nejaká choroba, nebudete stíhať v práci a ani doma, a padnú vám všetky plány na voľný čas. Z toho budete asi najviac sklamaní, ale nedá sa nič robiť. Musíte momentálne viac odpočívať!

Býk      
Dlhodobá medzi partnerská kríza už nemá iné riešenie. Musíte sa nadobro rozlúčiť, aby sa medzi vami konečne upokojili vzťahy a obaja ste mohli ísť niekam ďalej – lepšou a schodnejšou cestou. Dokonca sa môžete stať aj priateľmi, len nesmiete stagnovať na mieste.

Blíženci          
Stretli ste zaujímavú osobu, ktorá stojí za vašu pozornosť nielen preto, že je vtipná a má výraznú charizmu, ale vnútorne cítite, že je to aj vaša spriaznená duša. Nechcete to samozrejme dávať hneď najavo, ale príde vám, že sympatie sú obojstranné.

Rak      
Máte okolo seba množstvo skvelých priateľov, ktorí majú o vás záujem a starajú sa o vaše blaho. Viete sa zabaviť za každej situácie a preto sa na stretnutie s kamarátmi vždy tešíte. Vymyslite pre nich nejaké prekvapenie, napríklad spoločný víkendový výlet do hôr.

Lev       
Venuša je v pomerne pozitívnom trigóne s vašim znamením, a to má na svedomí pomerne bohatý milostný život. Musíte priznať, že si v poslednom čase naozaj užívate. Vediete bohatý spoločenský život, máte vedľa seba veľa dobrých priateľov. Len tak ďalej.

Panna
S finančnou sférou to nevyzerá dvakrát ružovo. Hviezdy osudu vám tento týždeň radia veľmi dobre – rozhodne sa nepúšťajte do žiadnych investícií a ani zbytočne nenakupujte drahšie spotrebiče. Určite tieto nákupy, ale aj ďalšie finančné záležitosti počkajú.

Váhy   
Máte skvelý zmysel pre humor, ktorý vedia oceniť priatelia, ale aj náhodní jedinci. Vznáša sa okolo vás veľmi veselá a pozitívna aura, ktorá k vám vie ľudí dokonale pripútať. Veselosť a šťastie sa k letným prázdninám dokonale hodí, takže len tak ďalej.

Škorpión          
Poslednou dobou sa vám stáva, že ste väčšiu časť dňa naštvaní. Dokáže vás nahnevať naozaj čokoľvek a občas máte pravdu a ste plne v práve, ale zbytočne sa trápite. Skúste sa nad niektoré veci povzniesť a len nad nimi mávnite rukou. Uľaví sa vám!

Strelec
V zamestnaní to máte teraz pohodové. Tak nejako ste sa na čas letných dovoleniek pripravili a teraz už len dorábate malé drobnosti. Hneď sa cítite lepšie, keď viete, že máte v práci voľnejšie a môžete sa venovať čisto rodinnému životu a letnej atmosfére.

Kozorožec       
Príliš veľa svojho času ste strávili tým, že ste mysleli na ostatných a ich blaho. Teraz je čas, aby sa to zmenilo. Svet nie je len o ostatných, ale aj o vás a vy si musíte vedieť vo svojom vlastnom svete a medzi rodinou a priateľmi trochu viac dupnúť.

Vodnár          
Rodinný život nie je taký, ako ste si ho občas predstavovali. Veľmi často na vás kvôli tomu padá smútok a vy sa ľutujete, že niečo nie je podľa vašich predstáv. Taký život ale naozaj nie je a musíte si uvedomiť, že nie všetko vyjde a je čas ísť zase ďalej.

Ryby   
Máte pred sebou hektické obdobie. Vaša vysnívaná dovolenka sa totiž rýchlo blíži a veľa vecí ešte doháňate. Väčšinou to veľmi riešite a ste veľkí perfekcionalisti. Musíte mať všetko úplne dokonalé a keď sa vám to nedarí docieliť, tak ste frustrovaní.