Týždenný horoskop 25. – 31.10.2021

Svoju budúcnosť by chcel poznať každý! Býky si v nasledujúcom týždni budú pripadať ako v začarovanom kruhu pracovných stereotypov. Je čas premyslieť ďalšie možnosti. Škorpióni, dajte pozor! Zrejme objavíte pravú tvár kolegov. Čomu sa vyhnúť, a čomu ísť naproti, zistíte v novom týždennom horoskope!

Baran

Čaká vás tento týždeň nejaká rodinná oslava? Zo začiatku ste sa na ňu aj tešili, ale postupom času začali vychádzať najavo isté veci a problémy a už sa vám do toho veľmi nechce. Nemáte radi, keď si niekto kladie podmienky a potrebuje mať všetko dokonalé.

Býk     
Tento týždeň nebude v práci práve vydarený. Na čo siahnete, tak to sa vám nedarí. Je to pre vás frustrujúce a navyše sa obávate, že vaše nelichotivé výsledky sa dostanú k vedeniu, a to pre vás nebude mať pochopenie. Nezúfajte, po víkende sa všetko zlepší.

Blíženci        
Už nejakú dobu kráčate životom úplne sami. Nie je vám to nijako nepríjemné a ani neponáhľate na to, aby ste hneď niekoho mali. Keď ale stretnete príjemnú osôbku, tak vám začne hlavou vŕtať milión otázok a začnete reálne nad milostným vzťahom premýšľať.

Rak     
Skvele vám ide v tomto týždni vyjednávanie, ktoré báječne využijete v rámci finančných záležitostí. Viete proste každého presvedčiť o svojom názore, takže to všetko ide tak nejako ľahšie. To sa vám páči a ste radi, keď môžete navyše ušetriť nejaké peniaze.

Lev      
Prejavíte v práci brilantnú inteligenciu. Vedenie samozrejme vie, že má vo vás skvelého zamestnanca, ktorý vie čo a ako. Vaše nápady sú ale teraz tak inovatívne, že vedenie na vás bude doslova zízať s ústami dokorán. Vy si tento obdiv samozrejme užívate.

Panna           
Niekto v okolí vás pred známymi nepekne zhadzuje. Ste z toho smutní, pretože nechápete, prečo si daný jedinec takto počína. Dokonca začnete premýšľať nad tým, že túto osobu úplne vymažete zo života a prestanete sa s ňou stýkať. Už je to totiž neúnosné.

Váhy  
Máte pred sebou veľmi plodné obdobie ohľadom osobného rastu. Veľa vecí ste si v živote uvedomili a utriedil ste si to, čo je pre vás dôležité. Možno, že sa vám nedarí vykonať niektoré zmeny hneď, ale aj snaha sa cení. Všetko má totiž svoj čas.

Škorpión        
Kolegovia, ktorí sa zo začiatku tvárili priateľsky a ochotne začínajú ukazovať svoju pravú tvár. Pôvodná kamarátska atmosféra na pracovisku sa zmenila a vy nechápete, čo sa stalo. Kolegovia sa správajú naozaj príšerne a vy vôbec nemáte náladu.

Strelec         
V práci sa nehanbíte ukázať svoje silné stránky. Máte totiž naozaj čo ponúknuť a ste pracant s veľkým P. Nemáte problém zostať nadčas a svoje úlohy plníte vždy svedomito a včas. Šéf okamžite vidí výsledky a pri odmeňovaní na vás určite nezabudne.

Kozorožec   
Jeden člen rodiny kazí náladu vám aj všetkým okolo. Stále sa pokúša o nejakej hádky a potrebuje, aby všetkých ovládal. Nie každý sa vie jeho manipulatívnymi technikám vzoprieť. Vy navyše neradi riešite problémy, a tak sa tiež väčšinou neozvete. A to je chyba.

Vodnár         
Poslednou dobou príliš neutrácate. Máte teraz veľa práce a tak nestíhate ani nikam chodiť, čo je pre vašu peňaženku parádne. Možno sa vám podarí si našetriť aj niečo navyše. Je toho totiž veľa, čo si nutne potrebujete zaobstarať napríklad do domácnosti.

Ryby  
Vôbec sa necítite na to, aby ste plnili niektoré záležitosti, ktoré vám šéf uložil. Máte za to, že vedenie na vás v istých ohľadoch trochu tlačí, a to vás nebaví. Radšej by ste, keby s vami konal na rovinu a poprosil vás o pomoc, ale toto teda nie.