Týždenný horoskop 25.04 – 01.05.2022

Prelom mesiacov patrí medzi magické obdobia, kedy sa oplatí venovať zvýšenú pozornosť v oblastiach, v ktorých túžite po zmene. Pripravte sa s novým týždenným horoskopom na nástrahy i krásy ďalšieho týždňa!

Baran 
Veľmi vám záleží na dobrých výsledkoch v práci, preto sa snažíte zo všetkých síl, aby ste ukázali, čo vo vás v skutočnosti je. Najhoršie je, že vedenie vás zas až toľko nevie oceniť, a tak sa vaša snaha úplne minie s nejakým výsledkom. Celkom vás to mrzí.

Býk      
Až veľmi často myslíte na ostatných a nie na seba. Nemusí sa vám to vždy vyplatiť, pretože je veľmi dôležité, aby ste sa venovali aj sami sebe a nielen svojmu okoliu. Zájdite si do obľúbenej reštaurácie, vyrazte von s kamarátmi a hlavne si užívajte voľné chvíle.

Blíženci          
Nedokážete momentálne odolať veľkým investíciám. Aj keď sa možno zdá, že nie je vhodný čas na nejaké väčšie záležitosti, tak stále máte nutkavý pocit, že vám niečo dôležité uniká a idete si za tým. Nedáte ani na dobre mienené rady kamarátov, ale aj rodiny.

Rak      
Krátkodobý konflikt očakávajte v domácom prostredí. Aj keď sa nebude jednať o nič vážne, tak vám to veľmi zdvihne tlak. Váš partner sa síce pokúša zo všetkých síl napraviť, čo v afekte napáchal, vy sa ale cez jeho zlé slová neviete tak rýchlo preniesť.

Lev       
Dostali sa k vám nejaké informácie o blízkom kamarátovi. Veľmi sa vám to nepáči a ani sa vám to nezdá, nemáte ale chuť sa púšťať do nejakého bližšieho dotazovania, pretože nemáte radi nepríjemné situácie a tiež sa trochu bojíte prchlivej povahy danej osoby.

Panna
Mrzí vás, že jeden z vašich kamarátov nestojí o zmierení. Už pred nejakou dobou ste si vymenili pár ostrejších slovíčok, ktoré vás síce rozzúrili, ale viete sa nad niektoré záležitosti zo svojho života povzniesť. Váš priateľ to ale vidí úplne inak.

Váhy   
V práci máte človeka, ktorý kazí náladu vám aj ostatným. Jeho negatívny postoj k svetu a celková neschopnosť prijať aj iné argumenty, ako len tie jeho, vyvoláva v ostatných celkovú nevôľu a atmosféra potom celkom pokrivkáva. Všetci by ste ocenili jeho odchod.

Škorpión          
Merkúr je v príjemnom sextile s vašim znamením a prináša vám šťastie, lásku, ale aj úspech na pracovnom poli. To, že teraz máte také spokojné obdobie je najmä vaša zásluha. Snažíte sa okolo seba rozsievať optimizmus a radosť, čo sa vám dvakrát vracia.

Strelec
Momentálne obdobie veľmi nepraje výhodným investíciám, takže ak máte niečo rozbehnuté, tak si radšej utiahnite opasok a nechajte niektoré záležitosti na lepšie časy. Ak by ste teraz urobili nejaký neuvážený krok, tak by sa vám to v budúcnosti mohlo vypomstiť.

Kozorožec       
S niektorými svojimi spolupracovníkmi v poslednom čase celkom bojujete, pretože sa nedokážete zhodnúť na úplne základných záležitostiach. Navyše vám vadí, že si tento kolega pre seba pri vedení žiada nejaké úľavy – či už formou zmeny pracovného času alebo home office.

Vodnár          
Máte radi, keď to okolo vás žije, ale v poslednom čase sa vám nedarí žiť taký spoločenský život, aký by ste si predstavovali. Chýba vám nejaký kamarát, ktorý by s vami podnikal všetky možné dobrodružstvá a mal rovnako akčný život, aký máte aj vy.

Ryby   
Stretli ste niekoho veľmi zaujímavého, kto má okolo seba ľudí presne podľa vášho gusta. Už dlho ste sa nestretli s takto pozitívne naladenou skupinkou ľudí. Užívate si každé spoločné chvíle a dokonca sa vám darí medzi nich veľmi dobre zapadnúť.