Týždenný horoskop 24. – 30. júla

Aj keď je leto v plnom prúde a mnohí by sa radšej videli vonku pri vode, práca naďalej zostáva dôležitou oblasťou v súkromnom aj osobnom živote. Prečítajte si týždenný horoskop a zistite, čo vás čaká nielen v pracovnom živote!

Baran        
V tomto týždni bude vládnuť planéta Merkúr. Ide o planétu, ktorá výrazne podporuje komunikatívnosť a intelektuálne schopnosti. Je teraz ideálny čas, aby ste urobili nejaké razantné kroky v pracovnej sfére. Jedine tak docielite pozitívneho výsledku.

Býk  
Venuša je v kvadratúre s vašim znamením a milostné vzťahy nevyzerajú tak, ako ste si vysnívali. Veľa sa u vás doma zmenilo a o mnohých veciach ste mali skreslené predstavy. Konflikt s realitou všedného dňa pre vás možno bude príliš traskavý a dramatický.

Blíženci     
S vašou vyváženosťou a prirodzenou diplomaciou budete môcť vyriešiť aj tie najťažšie situácie. Pamätajte, že všetky výzvy prinášajú aj príležitosti na učenie sa, sebareflexiu a osobnému rozvoju. Preto sa nebojíte výziev a vykračujete zo svojej komfortnej zóny.

Rak  
Tento týždeň chcete vyniknúť vo svojej práci. Máte za to, že ste dostatočne kreatívni, zodpovední a plní inovatívnych nevšedných nápadov. Len je škoda, že vás nikto nepočúva. Zapracujte na zdravo asertívnu komunikáciu a vytrite kolegom aj vedenie zrak.

Lev   
Tento týždeň pre vás bude zaujímavý a ponúka množstvo príležitostí na osobný rast a úspech. Vaše pracovné prostredie bude plné aktivít, ktoré vás budú skutočne baviť. Budete sa musieť prispôsobiť a preukázať svoju schopnosť riešiť neočakávané situácie.

Panna       
Merkúr tento týždeň vstupuje do vášho znamenia, milej Panny. Výrazne sa vám zosilnia komunikačné schopnosti a vy získate niekoľko vplyvných priateľov navyše. Merkúr tiež bude podporovať vaše zmyslové vnímanie a inteligenciu, tak sa nebojte tento potenciál využiť naplno.

Váhy
Vyhnite sa nadmernému stresu a nájdite si čas na odpočinok a regeneráciu. Merkúr, ktorý vstupuje do znamenia Panny, výrazne spája duchovno s naším pozemským svetom. Nechajte sa touto kozmickou energiou úplne pohltiť a vnímajte krásu okolo seba naplno.

Škorpión  
Vo vzťahoch a osobnom živote sa môže objaviť emocionálna intenzita. Je dôležité vyjadrovať svoje pocity a potreby, ale zároveň si dávajte pozor, aby ste druhého človeka nezranili svojimi slovami. Niekedy ste príliš zapálení a vaša horúca hlava vás ovládne.

Strelec      
Ste veľmi radi stredobodom pozornosti a neujde vám žiadna akcia. Leto je v plnom prúde, tak prečo si neužívať letnú atmosféru, festivaly a romantické flirtíky. Užívate si život plnými dúškami a najlepšie na tom je, že to učíte aj svojich priateľov a rodinu.

Kozorožec
Vaše jedinečné nápady stoja za to, aby ste ich s niekým zdieľali. Ste kreatívne duše, ktoré nechýbajú nutná dávka fantázie. Najmä vo vašej práci sa vám hodí vaše zmýšľanie, energická a zároveň veľmi nekonfliktná povaha. Je načase ukázať, čo vo vás väzí.

Vodnár     
Nemáte moc náladu zbližovať sa s opačným pohlavím. Pokiaľ vás teda niekto z vášho okolia pozve na rande, tak pravdepodobne odmietnete. Chcete si jednoducho nechať čas len pre seba a chvíľu sa snažiť spoznať svoje vnútro, než si do života pustíte niekoho ďalšieho.

Ryby
Zamerajte sa teraz na udržanie rovnováhy medzi fyzickým a duševným zdravím. Aj keď to nie je vždy jednoduché, skúste si nájsť čas na relaxáciu a odpočinok, aby ste obnovili energiu, ktorá je vo vašom živote zásadná a jej nedostatok vždy výrazne zaznamenáte.