Týždenný horoskop 24. – 30.5.2021

Je tu ďalší týždeň, ktorý bude veľmi silne ovplyvnený stredajším Splnom v Strelcovi! Každé znamenie zverokruhu pocíti túto energiu odlišným spôsobom! A čo čaká vás? Čítajte v týždennom horoskope!

Baran   
V tomto týždni buďte obzvlášť opatrní. 26.5. dochádza k úplnému zatmeniu Mesiaca v Strelcovi. Možno očakávať neočakávané a môže vás stretnúť mnohé. Majte sa preto na pozore a dajte na svoju intuíciu, ktorá pre vás bude hlavným ukazovateľom toho správneho kroku.

Býk       
Máte tento týždeň veľmi spoločenskú náladu. Radi trávite čas niekde vonku medzi ľuďmi, navštevujete kultúrne strediská a tiež máte obrovskú túžbu sa vzdelávať. Nakúpite si nejaké nové knihy, navštívite knižnicu alebo sa zúčastníte zaujímavého webinára.

Blíženci
Z nedostatku financií ste už celí nesvoji a stále si ohľadne toho robíte starosti. Pritom nie ste veľmi rozhazovačný typ, ale vaše bývanie si vyžaduje neustále finančné injekcie a tiež nešetríte na deťoch a na svojom vzdelaní. To potom človek nemá ani kde ušetriť.

Rak       
Zatmenie Mesiaca má na vás tento týždeň veľký vplyv. Nebudete sa cítiť úplne vo svojej koži a nič vás nebude baviť. Budete v stave úplnej stagnácie a najradšej by ste celý týždeň len ležali. Potom ale máte zase výčitky svedomia a tak sa točíte v bludnom kruhu.

Lev       
Rýchlo sa tento týždeň vyčerpáte. Určite na tom bude mať svoj podiel aj úplné zatmenie Mesiaca, ktorého sa tento týždeň na oblohe dočkáme, ale tiež vás zmáhajú každodenné povinnosti. Posledný rok bol náročný pre každého z nás a vy už ste na pokraji síl.

Panna  
Merkúr sa tento týždeň dostáva do priaznivého trigona s vaším znamením. Dariť sa vám bude najmä v milostných vzťahoch, ale celkovo budete mať pozitívnu a optimistickú náladu. Vďaka tomu budete viac akční a všetko vám pôjde od ruky. To vám náladu ešte zlepší.

Váhy    
Tento týždeň sa na oblohe dočkáme veľmi zaujímavého úkazu, ktorý nás v mnohom môže ovplyvniť. Úplné zatmenie Mesiaca v Strelcovi dokáže neblaho pôsobiť najmä na hypersenzitívnych jedincov, ktorí dokážu vnímať aj tie najdrobnejšie meniace sa nuanse v atmosfére.

Škorpión            
Poslednou dobou už ste veľmi unavení z pracovných povinností. Vedenie toho po vás chce stále viac, ale žiadne ocenenie, či peniaze navyše, už ste pekne dlho nevideli. To vás začína štvať a začínate silno premýšľať nad zmenou zamestnania a odbore vôbec.

Strelec 
Nezaťažujte sa tento týždeň príliš, zatmenie Mesiaca si žiada striedmosť aj opatrnosť. Fyzická sila bude upadať a najlepšie urobíte, keď budete odpočívať a šetriť sa na ďalšie týždne i mesiace. Nepodceňujte svoju vnútornú energiu, ktorá vám veľmi dobre radí.

Kozorožec         
Čaká vás spoločenská udalosť, na ktorú ste sa dlho pripravovali. Ste celkom v strese, pretože neviete, či zvládnete všetko podľa predstáv prichystať v osudný deň. Nakoniec si poviete, že predsa o nič nejde a veríte, že si to nakoniec všetci užijete.

Vodnár
Zatmenie Mesiaca posilnené Splnom môže mať obrovský vplyv na psychiku všetkých znamení nebeského zvieratníka. Hlavne senzitívni ľudia môžu pociťovať náhle a prudké zmeny nálad, ale tiež sa vám môže horšie spať. U niekoho sa môžu objaviť aj zdravotné ťažkosti.

Ryby    
Máte pred sebou náročné obdobie plné práce a zvýšenej fyzickej aktivity. Aj keď ste sa obávali, že nasledujúce dni pre vás budú naozaj náročné, tak to zvládate ľavou zadnou. Máte pocit, že zvýšená miera námahy vás skôr povzbudzuje k ďalším aktivitám.

Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!