Týždenný horoskop 24.-30.4.2023

Ak vás valcuje stres a starosti, priznajte si úprimne, koľko času venujete relaxácii a výletom do prírody. Práve na to by ste sa koncom apríla mali najviac zamerať! Viac vám prezradíme v nasledujúcich riadkoch nového týždenného horoskopu.

Baran
Momentálne sa nachádzate v pomerne zložitom životnom období, ktoré pre vás hneď v niekoľkých ohľadoch zrejme nie je príliš príjemné. Na druhú stranu pre vás hviezdy osudu pripravujú mnohé zmeny, ktoré vás v živote posunú ďalej a vy sa stanete silnejšími.

Býk    
V milostnom živote sa začína blýskať na lepšie časy. Tiež už bolo na čase, aby sa vám začalo dariť aj v tejto sfére. Boli ste veľmi dlho sami a je fajn, že teraz po boku niekoho veľmi príjemného iba žiarite. Aj vaši kamaráti novému vzťahu veľmi fandia.

Blíženci        
Už dlho premýšľate nad zmenou zamestnania. V práci je to fajn, máte síce príjemný kolektív, ale vy máte pocit, že ste uviazli v stereotype. Navyše si tiež myslíte, že už nemáte firme a svojim kolegom čo odovzdať, a že sa ani vy nič nové nenaučíte.

Rak    
Už nejaký čas sa stretávate s niekým, kto je vám veľmi príjemný. Neviete, či váš vzťah má budúcnosť a aby ste k sebe boli úprimní, tak vás to momentálne veľmi nezaujíma. Zameriavate sa totiž na tu a teraz a nechávate niektorým veciam voľný priebeh.

Lev    
Tento týždeň sa chcete zamerať najmä na seba a to, aby ste v živote boli viac šťastní. Poslednou dobou vám šťastie veľmi chýba a máte melancholické nálady, na ktoré máte momentálne plné právo. Skúste sa ale zamerať aj na to pozitívne vo vašom živote.

Panna           
Merkúr je v priaznivom trigóne s vašim znamením a vám sa bude dariť všetko, na čo siahnete. Osobné vzťahy len prekvitajú, v práci sa vám darí a ste spokojní aj s tým, ako si momentálne vediete so svojimi financiami. Snáď vám šťastná konštalácia vydrží dlho.

Váhy 
Mars je v pomerne nepriaznivom trigóne s vašim znamením a vy sa tak mnohokrát ocitnete v ťažkej situácii. Obzvlášť sa vám nebude dariť krotiť svoje rozbúrené emócie a občas vybuchnete možno že aj na nesprávnom mieste. Koncom týždňa sa to výrazne zlepší.

Škorpión      
Máte pred sebou veľmi fajn dni, kedy budete mať čas na seba, svoje koníčky a sebapoznanie. V mnohých ohľadoch sa zmierite s istými skutočnosťami a prijmete ich a okamžite spoznáte, ako sa viete radovať aj z maličkostí, ktoré vám teraz robia len samú radosť.

Strelec         
V niektorých záležitostiach v oblasti lásky a osobných vzťahov ste až príliš dominantní. Neradi robíte kompromisy a okolie sa vám musí veľmi prispôsobovať. Tento týždeň vás zrejme niekto z vašich kamarátov na túto skutočnosť upozorní a konfrontuje vás.

Kozorožec   
Stretli ste inšpiratívneho človeka, s ktorým trávite svoj voľný čas. Je skvelé, že si takto rozumiete a je vám príjemné, že o vás má záujem. Kto vie? Možno, že je to presne ten jedinec, ktorému vo svojom živote postrádate a čaká vás spoločná budúcnosť.

Vodnár         
Ste skvelý zabávač a pozitívny človek, ktorý rozhýbe každú zábavu. Je pre vás ale občas ubíjajúce, že to od vás každý očakáva, že bude práve vy, kto bude robiť zábavu a srandu. Niekedy na to jednoducho nemáte náladu a chcete, aby vás bavil niekto iný.

Ryby 
V práci ste mali v poslednom čase tak trochu lenivú náladu a vďaka tomu sa vám toho tento týždeň nahromadí trochu viac, než budete môcť zvládnuť. Možno si budete musieť naplánovať aj nejaké nadčasy, pretože to naozaj nebudete mať teraz príliš jednoduché.