Týždenný horoskop 24. – 30.10.2022

Vstúpte do nového týždňa pravou nohou! Všetky Levy čaká týždeň, kedy svojimi nápadmi budú oslňovať okolie. Odmenou bude hrejivý pocit na duši! Naopak Váhy budú čeliť opakovaným skúškam trpezlivosti. Kto však vydrží, ten vyhrá! A čo čaká vás? Čítajte viac v týždennom horoskope.

Baran 

Kolega v práci vás veľmi naštve. Poslednou dobou sa hrá na veľkého šéfa a má tendenciu všetkým naokolo rozkazovať. Svoju prácu si ale neplní a podľa toho to samozrejme vyzerá. Musíte potom za neho dorábať resty a on si robí čo chce. A to sa nikomu nepáči.

Býk      
V domácnosti sa už trochu zabehol režim a vyzerá to, že to bude všetko prebiehať v pokoji. Obzvlášť rána bola pre vás všetkých dosť krušné. Teraz to vyzerá, že režim, ktorý ste si nastavili, funguje dobre a vy si konečne môžete oddýchnuť a trochu relaxovať.

Blíženci          
Vaša finančná situácia nie je práve priaznivá. Niet divu, momentálne ste mali naozaj veľa výdavkov a treba myslieť aj na blížiace sa sviatky. Hľadáte, kde najviac ušetriť, ale samozrejme to nebude veľmi jednoduché. Vy sa ale viete postaviť naozaj všetkému.

Rak     
Potrebujete si už oddýchnuť od všetkých vašich starostí a povinností, ktoré ste v poslednom čase mali. Zaslúžite si odpočinok a relaxáciu. Vyrazte si s rodinou či priateľmi niekam na výlet, alebo menšiu dovolenku, ktorá vám vráti energiu do žíl.

Lev     
Rozhodli ste sa, že zmeníte svoj životný štýl. Príde vám, že ste boli nervózni, mali ste problémy so sústredením, ale aj zdravotné komplikácie. Teraz sa snažíte žiť naozaj zdravo, zmenili ste jedálniček, zbavili sa zlozvykov a športujete. Len tak ďalej.

Panna
Obzvlášť sa vám tento týždeň bude dariť v milostných vzťahoch. Očaríte totiž niekoho, na kom vám veľmi záleží a už veľmi dlho ste sa tohto vášho idola snažili najrôznejšie upútať. Teraz sa vám to konečne podarilo a vášmu objavu ani nedáte spať.

Váhy  
Máte pocit, že musíte bojovať s kolegami. Neustále sa im niečo nepáči, majú na všetko svoj názor a vy sa musíte dožadovať toho, aby robili svoju prácu, pretože potom ju za nich musíte robiť vy. Nechcete samozrejme žalovať, ale už vám vadí ako vedenie nič nevie.

Škorpión          
Čo sa týka vášho idola, tak ste konečne prišli na to, že ste mali príliš veľké oči. Nový objav vás len utvrdzuje v tom, že pre seba nie ste vôbec stvorení. Máte každý iné záujmy, známe a koníčky a vy tušíte, že by vám to v budúcnosti neklapalo.

Strelec
Už dlho bojujete s vedením ohľadom zdvihnutia platu a doteraz počúvate samé výhovorky. Teraz sa vám konečne podarilo to, že vám plat zdvihli, ale nie o toľko, koľko ste si predstavovali. Dvíhali totiž platy kvôli inflácii všetkým a vy si zaslúžite viac.

Kozorožec       
Istý člen rodiny je na vás v poslednej dobe veľmi protivný, snaží sa vám neustále miešať do života a samozrejme dávať nevyžiadané, a pre vás úplne nepotrebné, rady. Nie ste príliš konfliktný človek, ale nie je vôbec vylúčené, že celkom dosť vypeníte.

Vodnár          
Váš partner vás štve, pretože si stále nárokuje váš čas. Pritom vy by ste mali radi občas priestor len sami pre seba. Musíte si vo vzťahu trochu určiť mantinely a získať si viac času pre seba a svoje záujmy. Nemôžete sa predsa celý život len ​​prispôsobovať.

Ryby  
Viete predať svoje dobré nápady a ste kreatívni, ale namiesto toho, aby ste z toho ťažili, tak vám skôr príde, že vám to škodí. Vedenie to len jednoducho využíva, ale výhody z toho žiadne neplynú, vlastne len to, že máte oveľa viac práce ako vaši kolegovia.