Týždenný horoskop 24. – 30.1.2022

Pozeráte sa do kalendára a žasnete, ako to rýchlo uteká? Je to tak! Január je už skoro za nami a rok 2022 v plnom prúde. Darí sa vám plniť vaše predsavzatia a znamenal pre vás nový rok aj nový začiatok? Pokiaľ sa všetko nevyvíja podľa vašich predstáv, nezúfajte! Rok bude ešte veľmi dlhý.

Baran
  
Veľmi ste sa v poslednom čase snažili venovať všetku svoju energiu istému projektu, ale nakoniec to tak vyzerá, že ste v tom sami. Nikto iný sa vlastne nesnaží a skôr sa okolo všetkého šíri divná a negatívna atmosféra. To je pre vás veľmi demotivujúce.

Býk      
Napokon sa vám podarilo získať pozornosť niekoho, o koho už dlhší čas javíte záujem. Nejedná sa zas až tak o milostný záujem, ale jednoducho by ste s týmto človekom boli radi v kontakte, a čo bude ďalej je len vo hviezdach. Radi sa necháte prekvapiť.

Blíženci          
Ste až príliš zaneprázdnení osobnými, ale aj pracovnými záležitosťami, že vôbec nemáte čas na seba a svoje koníčky. Už vás to začína štvať, že si ani rodina neuvedomuje, že potrebujete čas len pre seba a stále vás niečím zamestnávajú. Máte toho dosť!

Rak      
Už je skoro koniec januára a vy sa sami na seba hneváte, že sa toho u vás nič veľmi nezmenilo. Možno na seba len máte vysoké nároky a teraz sa vám ich nepodarilo splniť. Nebuďte na seba takí prísni, je ešte len začiatok roka a ešte toho máte veľa pred sebou.

Lev       
Máte kreatívnu náladu, a pokiaľ sa nemôžete vyšantiť v práci, tak fantáziu popúšťate hlavne v domácom prostredí. Možno sa pustíte do väčšej či menšej prestavby bytu, či zaobstaráte nejaké nové dekorácie. Výsledok bude naozaj nádherný a vy budete mať radosť.

Panna
Doma vládne v poslednej dobe veľmi pochmúrna a negatívna atmosféra. Viete, že január je veľmi depresívnym obdobím a preto si musíte nájsť niečo nevšedné, čo bude celú rodinu baviť a oživí tak šedivé dni, v ktorých všetkým chýba slnečné teplo aj svit.

Váhy  
Stretli ste veľmi inšpiratívneho človeka, ktorý vo vás zapálil záujem o veci, o ktorých ste si mysleli, že vás nikdy nebudú zaujímať. Radosť z novo nadobudnutých skúseností, ale aj poznávanie niečoho nového, je neskutočná a vy si užívate tieto pocity naplno.

Škorpión          
Vaše zdravie je u vás na prvom mieste. Veľmi sa vám teraz totiž nedarí a stále vás sužuje nejaká choroba. Už ste vyskúšali snáď všetko, ale choroba sa vás drží ako kliešť. Ležať doma vás už nebaví, bývate často otrávení a vylievate si zlosť na okolie.

Strelec
Trávite teraz veľa svojho času vonku v prírode. Hneď je vám lepšie na tele, ale aj na duši. Na konci roka ste si povedali, že so sebou musíte niečo urobiť, ale mučenie v posilňovni vás vôbec nebaví. Je fajn, že ste si našli alternatívu, ktorá vás fakt baví.

Kozorožec       
Kolegu v práci už nemôžete ani vystáť, rozčuľuje vás svojimi hlúpymi poznámkami, ktoré nie sú vôbec smiešne. Máte pocit, že aj ostatní si začínajú vašu nevraživosť všímať. Vám je to ale jedno, nebudete sa predsa pretvarovať, keď máte s niečím problém.

Vodnár          
Myslíte si, že doma je všetko v pohode a vládne tam pohodová atmosféra. Nič viac vás nemôže vyviesť z omylu, než to, na čo tento týždeň prídete. Budete z toho chvíľku otrasení, ale nakoniec sa tomu rozhodnete postaviť čelom a všetko rýchlo vyriešiť.

Ryby   
Dobrá nálada, ktorú ste na začiatku roka mali, vás rýchlo opustila. Máte pocit, že sa vám teraz všetko tak nejako sype na hlavu. V práci toho máte veľa, doma nevládne veľmi príjemná atmosféra a celkovo sa po psychickej a fyzickej stránke necítite najlepšie.