Týždenný horoskop 23. – 29. októbra

Horoskopy nám síce ukazujú, čo sa stane v budúcnosti, ale sú tu aj preto, aby sme si čo najlepšie užili prítomnosť! Užite si ju práve teraz s novým týždenným horoskopom!

Baran       
Budete hviezdou všetkých večierkov. Zdvihnite si sebavedomie, vydajte sa na tanečný parket a všetci budú obdivovať váš kráľovský pohyb. Rovnako tu môžete stretnúť niekoho zaujímavého a zaflirtovať si. Je len na vás, či zostane len pri nezáväznom flirte!

Býk   
Pre Býkov bude tento týždeň zameraný najmä na väčšiu stabilitu a komfort. Hľadajte preto výraznú rovnováhu medzi prácou a odpočinkom, aby ste sa vyhli prílišnému stresu. Finančná situácia sa zlepší, čo vám umožní užiť si celkom pohodlný životný štýl.

Blíženci       
Môžete sa tento týždeň stretnúť s niekým, kto vám prinesie značnú inšpiráciu do vášho života. Nie ste práve typ, ktorý by vyhľadával nové zoznámenia a bol otvorený nejaké väčšie náklonnosti bez predchádzajúceho oťukania sa. V tomto prípade ale urobíte výnimku.

Rak  
Milé Raky, vaša emocionálna citlivosť bude v tomto období zvýšená. Je dôležité nájsť si čas pre seba a starať sa o svoje duševné zdravie. Môžete sa tiež obrátiť k priateľom alebo rodine, ktorí vám poskytnú dostatočnú a ladnú podporu vo všetkom, čo potrebujete.

Lev   
Pre Levov prichádza konečne obdobie plné sebavedomia a značnej sebadôvery. Máte schopnosť inšpirovať a viesť ostatných, takže využite svoju charizmu na dosiahnutie svojich cieľov. Buďte však viac pozorní k potrebám a názorom ostatných ľudí a nebuďte tak sebestrední!

Panna        
Zamerajte sa tento týždeň na svoje profesijné a osobné ciele a buďte trpezliví, pretože ako je známe – trpezlivosť ruže prináša. Môžete sa naučiť novým zručnostiam a rozšíriť svoje znalosti a ani sa nebudete musieť veľmi snažiť. Momentálne to pôjde tak nejako samo.

Váhy
Poslednou dobou sa cítite unavení a dochádzajú vám kreatívne nápady. V práci neviete, ako začať s niektorými úlohami, a tak sa v tom dosť plácate. Nie je jednoduché vyjsť vášmu šéfovi v ústrety a vy si viac ako inokedy uvedomujete, že ste mu šli až veľmi na ruku.

Škorpión    
Dávajte si tento týždeň pozor najmä na svoje financie, pretože máte ľahké sklony k hazardu. Nie práve v pravom slova zmysle, ale rozhodne viac míňate a za pomerné nezmysly. Bolo by dobré si v tomto ohľade urobiť doma poriadok a nejako si všetko zorganizovať.

Strelec        
Venuša je v peknom trigóne s vašim znamením a vás vďaka tomu čakajú viac ako príjemné chvíle v láske, ale celkovo aj osobnom živote. Porovnajú sa niektoré rodinné vzťahy a väzby. V partnerstve sa budete hojdať na zamilovanom a harmonickom obláčiku šťastia.

Kozorožec  
Milé Kozorožce, tento týždeň budete pracovať tvrdo a budete chcieť dosiahnuť svoje ciele. Pokúste sa však nájsť čas aj na odpočinok. Nezabudnite, že aj tí najúspešnejší ľudia nutne potrebujú čas na regeneráciu celého organizmu. Venujte sa preto aj svojim koníčkom.

Vodnár       
Tento mesiac budete mať tie najlepšie nápady na svete. Napíšte knihu, vytvorte umelecké dielo, alebo jednoducho rozveseľujte svojich priateľov svojimi vtipmi, ale aj značne optimistickým pohľadom na svoje okolie. Svet predsa nutne potrebuje vašu kreativitu a optimizmus!

Ryby
Ľudia narodení v Rybách budú chcieť tento mesiac uniknúť do svojho vlastného fantazijného sveta. Prehĺbte svoje meditačné schopnosti alebo sa ponorte do dobrej knihy. Niektorých záležitostí vo svojom živote máte tak akurát dosť a únik z reality je pre vás pohladením po duši.