Týždenný horoskop 23. – 29.8.2021

Tento týždeň sa ocitne v hľadáčiku hlavne tému zdravie a rodiny. Hlavne Levy by si mali dať pozor na možný úraz a Ryby nech sa venujú príbuzenstve. Naša astrologička odovzdáva posolstvo hviezd tiež všetkým ostatným znamením. Čítajte ďalej!

Baran        
Jeden z vašich kamarátov vás sklame. Dohovárate si nejakú dovolenku, a aj keď sa daný človek celý čas tvári, že pôjde, tak ako dôjde na lámanie chleba, tak sa ani neospravedlní a nereaguje. Nemáte takéto správanie radi, pretože preferujete úprimnosť.

Býk  
Rodina je pre vás to najdôležitejšie a veľmi si vážite toho, že spolu všetci tak vychádzate. Vďaka kamarátom a okoliu vidíte, že nie všade sú tak dobré vzťahy ako medzi vami a o to viac si toho vážite. A veľa ľudí by si z vás mohlo vziať príklad.

Blíženci      
Dávajte si pozor na nového kolegu, ktorý síce na prvý pohľad srší vtipom a dobrou náladou, ale nejedná sa o férového jedinca. Práve naopak. Veľmi rád by totiž získal lepšie miesto a nebude sa v žiadnom prípade báť ísť takzvane cez mŕtvoly.

Rak  
Od problémov dosť často utekáte. Neradi si totiž robíte s niekým zle, ale poslednou dobou vám to niekto z vášho blízkeho okolia často vyčíta. To sa vám nepáči, pretože je čisto vaša vec, ako si vediete život a daný človek by si mal pozametať pred svojím prahom.

Lev   
Vaša celková energia je teraz na bode mrazu. Aj keď ste sa snažili načerpať čo najviac síl zo slniečka, tak zrejme potrebujete aj inú vzpruhu. Veľmi vás vyčerpáva okolia, ktoré niektoré veci od vás berie ako samozrejmosť a nebojí sa vás využívať.

Panna        
Nemáte potrebu na nejakej spoločenskej udalosti debatovať s ľuďmi, ktorí sú vám nesympatickí. O niektorých ľuďoch si myslíte svoje a nič dobré, a ani pozitívne, vám do života rovnako neprinesú. Takže sa radšej stiahnete do ústrania a užijete si to zase inak.

Váhy
Spoznali ste nového kamaráta od vášho dobrého priateľa, ktorý o danej osobe hovorí len v superlatívoch. Vy jeho nadšenie ale nezdieľate. Tohto človeka považujete za falošného a niečo vám na ňom nesedí. Nedáte síce nič najavo, ale budete si na neho dávať pozor.

Škorpión   
Ste veľmi tolerantní jedinec, ktorý nemá problém sa prispôsobiť okoliu. To bohužiaľ neplatí o ľuďoch, ktorí sú s vami výraznejšie v kontakte. Stále spoliehajú na vašu schopnosť kompromisu, ale vďaka tomu na vás vôbec neberú ohľady. To nemáte radi.

Strelec        
V práci to nevyzerá veľmi ružovo. Vždy ste plní energie a dobrej nálady, teraz vás ale kolegovia nespoznávajú. Chýbajú vám kreatívne nápady a šéf vás stále musí za niečo napomínať. Nebojte sa ale, jedná sa len o chvíľkovú indispozíciu. Budúci týždeň bude lepšie.

Kozorožec 
Ak sa tento týždeň pokúsite získať pôžičku, môžete si byť istí, že všetko pôjde viac ako hladko. Máte totiž nielen dobré argumenty, ale ste na všetko skvele pripravení. Vaša dôkladnosť bude sláviť úspechy a pomôže vám zaistiť všetko, čo chcete.

Vodnár      
Snažíte sa žiť podľa svojho najlepšieho svedomia a vedomia. To ale neplatí o niektorých ľuďoch z vášho okolia. Nie sú to síce vaši kamaráti, ale stretávate sa v rovnakom okruhu a dosť vás šokujú veci, ktoré sa ich týkajú. Máte chuť to nejako viac riešiť.

Ryby
Konečne už toho máte v práci menej a máte čas aj na seba, svoje koníčky a záľuby. Tiež váš partner je nadšený, že si konečne môžete urobiť nejaký výlet. A úprimne ste toho tiež mali dosť, keď ste boli v práci od rána do večera. To vás vôbec nemotivuje.