Týždenný horoskop 23. – 29.5.2022

Zmeňte všetko k lepšiemu skôr, než príde leto! S novým týždenným horoskopom sa pripravíte na všetky radosti aj nástrahy budúceho týždňa. Potom už bude záležať iba na vás, aké si z toho vezmete ponaučenie a či urobíte patričné kroky k tomu, aby sa veci dali do pohybu tým správnym smerom! Verte si a pôjde to skoro samo!

Baran 
Venuša je v pomerne blahodarnom sextile s vašim znamením a radosť vám bude prinášať najmä v milostných vzťahoch. Dlhodobé zväzky čaká harmónia a láska. Ale i nezadaní Barani sa môžu tešiť na zoznámenie s novými jedincami, s ktorými môžu nadviazať vzťah.

Býk      
So Saturnom tvorí vaše znamenie pomerne nepeknú kvadratúru, ktorá bude mať vplyv na osobnú, ale aj pracovnú sféru. Tak povediac doslova pokazíte všetko, na čo siahnete. Vedenie s vami nebude veľmi spokojné a vás to mrzí. Nevešajte ale hlavu! Čoskoro sa to obráti.

Blíženci          
Stretli ste zaujímavú osobu, ktorá o vás javí očividný záujem. Vy sa ale momentálne snažíte o sebavzdelávaní, ale aj poznávaní svojej osoby. Bojíte sa, že niekto ďalší by vám váš systém mohol narušiť a to vy úplne nechcete, aj keď vás táto osoba priťahuje.

Rak      
Dostali ste veľmi zaujímavú pracovnú ponuku. Síce už istú prácu máte a ste v nej spokojní, ale táto nová ponuka vás veľmi zaujme. Môže vás v kariérnom rebríčku posunúť výrazne vyššie, ale aj finančné ohodnotenie je úplne o niečom inom.

Lev       
Veríte, že sa vám usilovnosť a radosť zo života vypláca. Veľa nad sebou premýšľate a snažíte sa život vziať z trochu inej stránky. Myslíte pozitívne a negatívnu stránku života si vôbec nepripúšťate. Máte veľmi dobre nakročené stať sa šťastnou osobou.

Panna
Väčší pracovný kmitočet vám zamestnáva myseľ viac ako inokedy, a predovšetkým vám uberá na čase. Vaši milovaní to nesú s nevôľou, ale všetkého iba do času, nakoniec aj vy uznáte, že si zaslúžite relax a vytiahnete rodinku niekam na peknú dovolenku, aj keby napríklad len na dva víkendové dni.

Váhy   
Finančná situácia vám nedovoľuje sa rozšupnúť. Radi by ste si užili trochu tej zábavy, alebo nejakého vyššieho štandardu, ale stále musíte lepiť nejaké diery v domácnosti, alebo sa vám dokonca pokazí auto, či čokoľvek iné. Už ste z toho mrzutí.

Škorpión          
Váš osobný život momentálne veľmi stagnuje. S partnerom si nemôžete prísť na meno a stále spolu tak nejako bojujete. Nie je to príjemné ani pre jedného z vás. Keby ste nemali nejaké spoločné záväzky, tak už z takéhoto toxického vzťahu dávno odídete.

Strelec
V práci už vás to začína pekne štvať. Každú chvíľku máte nejaké nadčasy, ktoré vám nikto neprepláca a vy tak pracujete zadarmo. Musíte s tým niečo urobiť, pretože vedenie si na takýto nadštandard môže rýchlo zvyknúť a potom vám ani nebude chcieť pridať.

Kozorožec       
Môžete sa tešiť na obzvlášť hrejivú atmosféru vo vašej rodine. I hviezdy vám odporúčajú tráviť doma viac času a užívať si pokoj medzi svojimi milovanými. Niektoré väčšie podniky s priateľmi alebo dlhé služobné cesty nechajte na iné obdobie, pretože by ste aj tak v duchu ľutovali, že nie ste práve doma.

Vodnár          
V práci sa vám darí všetko, na čo sa pozriete a vedenie firmy si začína všímať, že vaše nasadenie je úplne niekde inde, než u ostatných kolegov. Samozrejme si to vážia, ale tiež sa na vás v mnohých ohľadoch spoliehajú a majú na vás oveľa vyššie nároky.

Ryby  
Poslednou dobou vás veľmi rozčuľuje partner. Nemáte ani trochu náladu na jeho výkyvy nálad a jeho stále väčšiu obľubu alkoholu. Už toho máte tak akurát dosť. Nie je ani jeden deň, aby nebol nejaký dramatický výstup. Vy už dávnu túžite po inom živote.