Týždenný horoskop 23. – 29.1.2023

Týždeň ako každý iný, alebo vás čaká nejaká zaujímavá januárová zmena? Zatiaľ čo Barani sa budú realizovať predovšetkým v práci, na Rakov čaká týždeň lásky. Zistite aj vy, čo vás čaká! Všetko nájdete v novom týždennom horoskope!

Baran 
Koncom januára vás obklopujú skutočne výrazne nesympatické osoby. Stretávate sa s nimi v obchode, v práci a aj súkromnom živote. Ste ľudia, ktorí majú okolo seba radi svetlo a pozitivitu a ľudia, ktorí vám odovzdávajú negatívnu energiu, vás úplne nezaujímajú.

Býk      
Nových výziev sa rozhodne nebojíte a nebránite sa ničomu, čo vás posunie dopredu. Pokiaľ teda máte možnosť vyraziť na nejaký sebavzdelávací zaujímavý kurz, tak vám ho hviezdy osudu vrelo odporúčajú. Rozhodne vám to bude prospešné aj v pracovnej rovine.

Blíženci          
V oblasti financií ste v poslednom čase ľahkovážny. Utrácate aj za veci, ktoré nepotrebujete a sú vám k ničomu. Nakoniec aj tak skončia niekde v skrini a vy na ne zabudnete. Radšej si svoje peniaze šetrite na niečo dôležitejšie, z čoho budete mať radosť.

Rak     
Tento týždeň si dajte pozor najmä na svoje dýchacie ústrojenstvo. Bude tu totiž tendencia k najrôznejším zápalom, ktoré vás môžu vyradiť z hry na pomerne dlhú dobu. Dávajte na seba pozor a nepodceňujte zdravé stravovanie, ale aj únosnú mieru otužovania.

Lev       
Ste na seba možno aj právom pyšní, čo ste všetko vo svojom živote dokázali. Ostatným sa ale vaše trochu pyšné správanie nemusí páčiť. Obzvlášť ľuďom, ktorí vás veľmi nepoznajú, prídete značne nesympatickí. Skúste s tým niečo urobiť a ukážte okoliu svoje pravé JA.

Panna 
V tomto týždni budete veľmi komunikatívni a nebude vám robiť problém nadväzovať nové priateľstvá. Dokonca sa vám podarí získať nejaký dôležitý kontakt pre vaše zamestnanie. Každého totiž oslníte svojou charizmou, priateľskosťou ale aj vzdelaným humorom.

Váhy   
Venuša je v pomerne priaznivom trigóne s vašim znamením a osviežiť by ste mali najmä váš spoločenský život, kde teraz budete na vrchole. Nevyhýbajte sa tento týždeň akýmkoľvek spoločenským akciám. Vďaka svojej komunikácii momentálne oslníte skutočne každého.

Škorpión          
Najmä koncom týždňa ukážete svoju pracovitú stránku. Vždy ste boli pracanti, ktorí vedeli chytiť za prácu a ukázať vášmu vedeniu, čo sa vo vás skrýva. Hlavne Merkúr je v priaznivom sextile s vašim znamením a prináša vám úspech najmä v pracovnej sfére.

Strelec
Už dlhodobo na vás pôsobia najrôznejšie toxíny a poďme si priznať, že aj nezdravé stravovanie. Vďaka nesprávne vyživenému telu sa budete cítiť unavení a vaša fyzická energia nebude v správnom rozpoložení. Mali by ste v živote urobiť poriadny reštart.

Kozorožec       
Momentálne vás obklopujú osoby, ktoré o vás javia veľký záujem, ale celkovo ich úmysly nie sú príliš čestné. Mali by ste si na takých ľudí dávať veľký pozor! O niektorých ste si dokonca mysleli, že vás čaká nejaká spoločná budúcnosť, ale pomýlili ste sa.

Vodnár          
Veľmi sa vám nedarí dokončiť svoje povinnosti a úlohy. Máte toho momentálne naozaj veľa a nemáte čas na všetko, čo ste si teraz predsavzali. Ale nie je všetko stratené, zamerajte sa na seba, svoj vývoj a upnite pozornosť len jedným smerom a uvidíte, ako sa všetko premení.

Ryby   
Venuša je v kvadratúre s vašim znamením a nepraje najmä osobným vzťahom. Zistíte, že vám partner dlho klame a celý čas obviňoval z klamstva vás. Takú faloš neznášate! Jeho konanie vám príde veľmi nespravodlivé a chcete ho konfrontovať.