Týždenný horoskop 22.5-28.5.2023

Milé znamenia Zverokruhu, máme pre vás ďalší týždenný májový horoskop, v ktorom objavíte prípadné nástrahy, ktoré by vám mohli vstúpiť do cesty za šťastím. Pripravte sa na nečakané!

Baran
Ste v poslednom čase až príliš zamestnaní prácou a svojimi povinnosťami, že absolútne nestíhate vnímať potreby svojho tela. Vôbec sa vám to v budúcnosti nemusí oplatiť a vaše telo si povie stop. Hviezdy vás aj upozorňujú, aby ste neprechádzali aj malé prechladnutie.

Býk    
Milé Býky, nachádzate sa momentálne vo veľmi plodnom a kreatívnom období vášho života. Všetko, na čo momentálne siahnete, sa vám skvele darí. V práci doslova excelujete, v spoločnosti platíte za zábavného jedinca a doma vymýšľate stále niečo nové.

Blíženci        
Stretnete pre seba ideálneho partnera. Možno ste tesne po rozchode a chceli ste byť nejakú dobu single, ale poznáte to – láska si predsa nevyberá a prichádza nepozvaná kedykoľvek. Sami neviete, ako sa k danej situácii postaviť, a tak jej nechávate voľný priebeh.

Rak    
Tento týždeň nebudete mať čas na seba a ani svoje záľuby. Máte množstvo nesplnených povinností, ktoré už dlhšiu dobu odkladáte. Teraz vás to dohnalo a vy musíte dať prednosť nie práve príjemným povinnostiam. Ale pobijete sa s tým nakoniec úplne skvele.

Lev    
Napokon sa vám podarilo zistiť, akých máte okolo seba v skutočnosti ľudí. Veľa osôb vo vašom okolí bolo falošných a len vás využívalo. Vy ste si konečne povedali dosť! Máte teraz pred sebou obdobie plné sebapoznania, a najmä úcty voči vlastnej osobe.

Panna           
Rozhodli ste sa, že dramaticky premeníte svoj životný štýl. Opäť začnete s dlho zabúdaným koníčkom, začnete športovať a lepšie jesť, ale najmä nastane premena vo vás samotných. Začnete si vážiť seba samého a budete vnímať niektoré záležitosti inak.

Váhy 
Po dlhej dobe stretnete niekoho, koho ste nevideli snáď sto rokov. Budete prekvapení, ako sa daný človek zmenil nielen po fyzickej stránke, ale najmä po tej mentálnej. Je vám ľúto, ako táto osoba dopadla, ale zas si hovoríte, že každý je strojca svojho šťastia.

Škorpión      
V tomto týždni vás čakajú naozaj veľké zmeny, ku ktorým ste si mysleli, že snáď nikdy nedôjde, pretože ste na uskutočnenie niektorých krokov nemali odvahu. Teraz vidíte, koľko sily v sebe vlastne máte a že pocit sily a šťastia je len osobným výberom.

Strelec         
Čo sa týka financií, tak ste momentálne niekde medzi. Na nedostatok financií sa sťažovať nemôžete, ale zároveň dobre viete, že pokiaľ by ste potrebovali naraz väčší obnos peňazí, tak to pre vás nebude úplne jednoduché. Preto radšej stále nejako šetríte.

Kozorožec   
Čaká vás cez víkend veľká rodinná oslava. Na jednu stranu sa tešíte, na druhú stranu máte trochu obavy, ako to celé dopadne a či nedôjde k nejakým zbytočným treniciam. Nikto z rodiny nie je hádavý typ, ale máte za to, že sa vždy niečo na riešenie nájde.

Vodnár         
Tento týždeň sa dostanú na pretras osobné vzťahy. Ak teraz riešite nejaké milostné záležitosti, tak si môžete byť istí, že to budete riešiť aj naďalej aj s priateľmi a možno aj rodinou. A pokiaľ nič zásadné nevyriešite, tak sa vám aspoň spoveďou uľaví.

Ryby 
Máte za sebou v práci pomerne perné obdobie, ktoré ale už konečne skončilo. Síce musíte doháňať aspoň prácu, ktorá vám teraz stála, ale nemusíte už riešiť toľko stresových situácií a máte viac času na svoje záležitosti. Tiež by ste si zaslúžili voľno.