Týždenný horoskop 22. – 28. januára

Je tu ďalší týždeň, ktorý bude veľmi silne ovplyvnený štvrtkovým Úplnkom v Levovi! Každé znamenie zverokruhu pocíti túto energiu odlišným spôsobom! Levy sa dočkajú hektického obdobia, zatiaľ čo Pannám prinesie spln kreativitu. A čo čaká vás? Čítajte v týždennom horoskope!

Baran       

Momentálne ste v zamestnaní zavalení povinnosťami, ktoré vás plne zamestnávajú. Nemáte čas na svoje osobné záležitosti av práci zostávate dlho po zatváračke. Začnete si hovoriť, či máte toto potrebné a stojí vám to za to. Možno je čas na zmenu.

Býk 
Tento týždeň vás lákajú zmeny. Možno sa poobzeráte po niečom novom na seba, vyskúšate nové líčenie alebo účes. Pokiaľ sa chystáte na rekonštrukciu bývania, je pre to ideálny čas. Budete totiž plní kreativity a skvelých nápadov, ktoré ocení celá rodina.

Blíženci    
Už na začiatku roka ste si dali také predsavzatie, že od základu zmeníte svoj životný štýl. Nie je to síce jednoduché, ale zatiaľ sa držíte skutočne skvele. Nechávate si priestor na svoje záujmy, odpočinok, ale aj tak dôležité emócie a robíte to správne.

Rak
Raky by mali byť tento týždeň pozorní k detailom – skúste nájsť rovnováhu medzi prácou a odpočinkom. Emocionálna stabilita bude kľúčom k úspechu. Je len na vás, ako sa postavíte k niektorým záležitostiam vo vašom živote. Potrebujete totiž trochu vedenia.

Lev  
Levom sa tento týždeň bude zdať dosť hektický, ale nakoniec sa všetko usadí. Buďte dostatočne flexibilní a otvorení novým príležitostiam! Láska môže prísť z úplne neočakávaného miesta. Skúste sa preto zamerať na nové miesta, ktoré môžete navštíviť.

Panna        
Panny sú momentálne plné kreativity a inšpirácie. Venujte sa svojim záujmom, nenechajte sa rozptyľovať drobnosťami a finančná situácia sa zlepší. Zamerajte sa preto na svoju profesijnú sféru a urobte všetko preto, aby si niekto vašu snahu všimol – hlavne vedenie.

Váhy          
Majte trpezlivosť s ostatnými a nebojte sa vyjadriť svoje pocity. Občas sa vám totiž stáva, že máte horúcu hlavu a neviete riešiť konflikty v pokoji. Najmä vám blízki jedinci sú z toho rozhodení a vadia im vaše výpady. Skúste s tým niečo urobiť.

Škorpión 
Tento týždeň bude pre všetkých Škorpiónov emocionálne veľmi náročný. Udržujte pokojnú hlavu a hľadajte podporu od blízkych! Tí vám pomôžu porovnať sa s akoukoľvek výzvou aj nevšednou situáciou. Pracovné výzvy môžu momentálne viesť k úplne novým možnostiam.

Strelec    
Strelci by mali venovať pozornosť svojmu zdraviu a pohybu a týždeň prinesie aj úplne nové možnosti pre rast a rozvoj. Tiež sa nebojte nových vedomostí a skúste svoju fyzickú aktivitu podporiť aj teoretickými znalosťami. Vaše snaženie bude o to dôslednejšie.

Kozorožec          
Mars je vo skvelej konštelácii s vašim znamením a zároveň aj Jupiterom. Môžete očakávať skvelé ponuky v práci, a tým si výrazne zlepšiť financie, ale aj postavenie. Presne po tom už dlhodobo túžite a teraz konečne nastal čas, aby sa vám sny začali plniť.

Vodnár     
Pluto sa pomaly presúva do vášho znamenia, a to znamená jediné! Je čas na poriadne zmeny vo vašom živote. Nebojte sa dôležitých rozhodnutí a väčších vecí. Aj keď výsledky možno neuvidíte hneď, ale v priebehu času sa vám rozhodne vrátia. Buďte trpezliví!

Ryby          
S úplnou ľahkosťou momentálne nadväzujete akékoľvek kontakty a známosti. Nie je pre vás problém osloviť cudzieho človeka, alebo naopak zabrednúť do vážnejšej komunikácie s niektorým z vašich priateľov. Ste tento týždeň doslova mágovia v akýkoľvek rozhovoroch.