Týždenný horoskop 22. – 28.8.2022

Nový týždeň si pre vás pripravil zopár náročných momentov. Keď ich ale pojmete ako výzvu, hravo ich prekonáte a získate sebavedomie do ďalšieho života! Myslite pozitívne a vesmír vám to vráti!

Baran 

Máte pocit, že leto doslova presvišťalo okolo vás. Síce ste si ho užívali, mali ste dovolenku a vaše ratolesti nemali núdzu o kúpaní, napriek tomu by ste si ho najradšej o niekoľko mesiacov predĺžili. Ste jednoducho teplomilný človek milujúci slnečné lúče.

Býk     
V práci sa vám zdá, že vedenie, ale aj niektorí kolegovia, využívajú vašu aktivitu a nakladajú vám stále viac a viac úloh. To sa vám nepáči, pretože máte dosť svojej práce a momentálne ste navyše ešte v strese z úloh, ktoré ani nemáte v popise práce.

Blíženci          
Energia a chuť do života vás teraz sprevádza snáď každý deň. Keď ste plní elánu, tak si všímate, že všetko okolo vás je oveľa jednoduchšie, hravo zvládate nával práce, domáce povinnosti a máte ešte energiu na to stráviť zábavné večery so svojimi kamarátmi.

Rak      
Mars je v sextile s vašim znamením a prináša vám do života nové priateľstvá, lásku a množstvo spoločenských stretnutí. To je presne to, čo teraz potrebujete. Vzpruhu, ktorá by vám vrátila váš povestný elán. Uskutočníte tento týždeň množstvo skvelých plánov.

Lev       
V najbližších dňoch vás doma čaká menšia či väčšia rekonštrukcia. Netešíte sa na príval práce, ale ste nadšení z toho, že môžete niečo nové tvoriť a radujete sa na výsledok, o ktorom už teraz tušíte, že bude stáť za to. Celá rodina bude navyše pomáhať.

Panna
Chcete získať lepšie miesto, a tak na tom tvrdo pracujete. V práci je na vás vždy spoľahnutie a väčšina kolegov sa na vás obracia vo chvíli, keď si nevie rady. Aj keď je to nad rámec vašich povinností, tak vždy radi pomôžete najmä z toho dôvodu, aby ste si šplhli.

Váhy  
V práci vládne veľmi pohodová a priateľská atmosféra. Musíte si ale priznať, že to je najmä vašou zásluhou. Máte veľmi pozitívnu energiu, ktorá dokáže nakaziť kohokoľvek vo vašom blízkom okolí. V takto priateľskom prostredí sa navyše skvele pracuje.

Škorpión          
Napokon si môžete povedať, že vaša usilovnosť sa vám vyplatila. Čaká vás takmer isté povýšenie a vy len čakáte, kedy s tým vedenie oficiálne príde. Tento týždeň sa vám možno život veľmi obráti hore nohami a vy len s úsmevom čakáte, čo vám budúcnosť prinesie.

Strelec
Momentálne sa vám ponúka skvelá príležitosť, ako si privyrobiť nejaké peniaze navyše. Brigádu vám dohodil niekto známy a je vám šitá ako na mieru. Dokonca nemôžete uveriť ani tomu, že je tak dobre platená a čo si budeme rozprávať, peniaze sú dnes potrebné.

Kozorožec       
Domáca atmosféra nie je ani trochu priaznivá. Máte za sebou nejakú spoločnú dovolenku, ktorá namiesto toho, aby rany zacelila, tak ich skôr ešte viac otvorila. Teraz sa stále častejšie hádate a už ani jeden nemá túžbu v takom vzťahu nejako ďalej pokračovať.

Vodnár
Ohľadom investícií sú vám hviezdy výrazne naklonené. Pokiaľ teda nájdete vhodnú príležitosť, kam bezpečne uložiť svoje peniažky tak, aby vám to ešte niečo prinieslo, tak neváhajte ani minútu. Rozhodne nebudete ľutovať a peniaze navyše sa predsa hodia vždy!

Ryby  
Máte okolo seba množstvo priateľov, ktorým záleží na tom, ako žijete a aké sú vaše problémy. Pokiaľ teda práve niečo riešite, tak si môžete byť istí, že vás niekto z kamarátov rád vypočuje a ešte vám poradí. Nie každý má taký luxus, tak buďte radi.