Týždenný horoskop 22. – 28.11.2021

Asi tomu ani nebudete chcieť veriť, ale už nám pomaly končí november! Čas nám naozaj uteká, takže ho musíme čo najlepšie využiť. V novom týždennom horoskope sa dozviete, čo vás čaká! A nebojte sa, vždy je niečo, na čo sa tešiť a z čoho mať radosť!

Baran

Konečne máte vo svojom živote jasno a chcete si užívať život podľa vlastných predstáv. Veľa ľudí vám poslednou dobou nadmieru radilo, a to vám nerobilo dobre. Začali ste vnímať, že to vôbec nie ste vy a že sa najčastejšie spoliehate na názory ostatných.

Býk     
Máte pred sebou plodné a kreatívne obdobie. Láska v milostnom živote, ale aj úspech v tom pracovnom na seba príjemne nadväzujú. Všeobecne by sa dalo povedať, že prechádzate šťastným obdobím a v mnohom ste na seba právom pyšní. Aj známi si tej zmeny všímajú.

Blíženci        
Stretli ste sa s dávnymi priateľmi. Možno to bol triedny zraz, alebo ste sa po čase zišli s kamarátmi v obľúbenej krčmičke. Jedno je isté, úplne ste zabudli, ako je príjemné spomínať na staré časy a smiať sa s ľuďmi, s ktorými vás toho toľko spája.

Rak     
Do ohnivého Strelca vstupuje tento týždeň okrem Slnka i Merkúr. Práve ten vie rozohrať zaujímavú komunikačnú hru medzi kýmkoľvek. Ak potrebujete pracovne niečo urýchlene vyriešiť, tento týždeň je na to ako stvorený. Len smelo do toho!

Lev      
Ste aktívny človek, ktorý stále podniká nejaké výlety. Poslednou dobou vám na tieto aktivity nezostáva toľko času, koľko by ste si priali. Bohužiaľ tento stav zostane nemenný ešte nejakú dobu. Musíte si totiž vyriešiť pracovné, ale aj milostné záležitosti.

Panna              
Sklame vás jeden z priateľov. Ten totiž stále častejšie pozerá na ľudí okolo a buď sa na ich účet jedovato baví alebo je závistlivo ohovára. Vám sa takéto správanie prieči a konečne ste pochopili, že tento jedinec je tým, kto vám stále vysáva energiu.

Váhy 
Dúfali ste, že istá osoba z rodiny pochopí vaše narážky na to, že vám vôbec nepomáha. Ostatní známi majú v istých záležitostiach plnú podporu rodiny, ale táto osoba skôr stále vyžaduje nejakú pomoc po vás, aj keď by to malo byť úplne naopak.

Škorpión        
Ste až príliš zaneprázdnení všetkým ostatným, že vôbec nevnímate seba a svoje potreby. Staráte sa o rodinu, v zamestnaní fungujete na dvesto percent a ešte si viete nájsť čas na kamarátov, ktorí majú smútok. Telo už ale hovorí dosť a vy by ste mali zvoľniť.

Strelec         
Aj keď je slniečka pomenej a stále častejšie pred sebou máme chmúrne a daždivé dni, tak veľkou prietržou bude vstup Slnka do vášho znamenia. Prinesie vám činorodú energiu plnú efektivity a usilovnosť a na zlú náladu nebudete mať ani pomyslenie.

Kozorožec    
Poslednou dobou vám príliš nejde dotiahnuť isté pracovné záležitosti do konca. Nie je to pre vás veľmi príjemné, väčšinu času totiž platíte za skvelého zamestnanca s úžasnými výkonmi. Teraz sa karta trochu obracia, ale nezúfajte, všetko sa rýchlo vyrieši.

Vodnár         
Ste plní očakávania, čo nové vám život prinesie. V mnohom ste sa posunuli dopredu a konečne máte pocit, že vediete taký život, aký ste si vysnívali. Nič ale nie je také ružové, napriek tomu ste si povedali, že sa s nepriazňou dokážete popasovať so cťou. Len tak ďalej!

Ryby  
Hviezdy sľubujú, že nastáva obrat k lepšiemu. Aj keď je jeseň, vo svojej najtradičnejšie podstate, braná ako ta najviac pochmúrna, tak nadvláda mocného Slnka ešte vie ukázať svoju nebeskú a hrejivú moc. Nebojte sa tejto sily využiť vo všetkých sférach.