Týždenný horoskop 21. – 27. augusta

Levy čaká veľmi príjemný týždeň, ktorý najlepšie strávi v spoločnosti blízkych a dariť sa im bude aj v láske. Naopak Ryby by mali očakávať týždeň hektický, preto by si mali nájsť aj trochu času na odpočinok a dopriať si aj málinko rozmaznávanie, napríklad v podobe wellness. Pozrite sa na to, čo čaká na Vás!

Baran
Vyhnite sa teraz konfliktom a snažte sa udržať harmóniu vo vašom domove. Vďaka tomu sa vám podarí získať lepšiu psychickú odolnosť, ktorú tento týždeň budete potrebovať najmä vo svojom zamestnaní. O konflikty a nafúknuté situácie tu totiž nebude núdza.

Býk     
Nie ste typ človeka, ktorý sa uspokojí s málom, práve naopak – ste človek, ktorý rád stále prekonáva sám seba a to je len dobre. Idete totiž neustále dopredu a vyvíjate sa. V mnohých ohľadoch ste vzorom pre svojich blízkych a kamarátov, ktorí vám veria.

Blíženci        
Tento týždeň bude pre vás, milí Blíženci, zameraný na osobný vývoj a sociálne interakcie. Môžete sa stretnúť s novými ľuďmi, ktorí vás budú inšpirovať a povzbudzovať v osobnom raste. Je čas prehodnotiť svoje ciele a priania a vytvoriť si jasnú víziu pre budúcnosť.

Rak     
Dávajte si pozor na zdravie. Leto je síce ešte stále v plnom prúde, ale noci už bývajú chladnejšie. Obzvlášť ženy narodené pod ochrannou Raka sa môžu stretávať s prechladnutím obličiek aj močových ciest. Večer k ohňu či pozorovanie hviezd sa dobre oblečte.

Lev      
Hviezdy osudu sú vám viac než priaznivo naklonené a pocítite to najmä v osobných vzťahoch. Pokiaľ ste v dlhodobom zväzku, tak sa môžete tešiť na harmóniu a lásku. Single jedinci majú výnimočnú možnosť stretnúť niekoho osudového. Tak smelo do toho!

Panna           
Slnko tento týždeň vstupuje do vášho znamenia, milé Panny. Je to obdobie, keď váš povestný perfekcionizmus bude na vrchole a vy budete dbať na to, aby veci okolo boli na svojom mieste. Váš partner to síce veľmi neocení, ale v práci sa vám to bude hodiť.

Váhy  
Snažte sa nájsť rovnováhu medzi vlastnými potrebami a potrebami ostatných ľudí. Majte na pamäti, že nie všetky konflikty musíte riešiť. Niekedy je vhodné nechať život okolo seba plynúť vo veľmi harmonickom a pomalom duchu. Sami viete, že vám nič neutečie.

Škorpión        
Môžete sa teraz stretnúť s rôznymi výzvami a prekážkami, ktoré vám umožnia rásť a rozvíjať sa na vnútornej úrovni. Je dôležité byť otvorení zmenám a prijať nové perspektívy. Vyhnite sa negatívnym myšlienkam a nájdite si čas na meditáciu a sebapoznanie!

Strelec         
Tento týždeň pre vás bude zameraný na prácu a financie. Môžete sa stretnúť s novými príležitosťami a výzvami vo vašej profesionálnej sfére. Buďte priebojní a nebojte sa prijať nové projekty. S ohľadom na financie je dôležité, aby ste správne plánovali výdavky.

Kozorožec    
Tento týždeň bude pre vás, milé Kozorožce, zameraný na ciele a úspech. Môžete sa stretnúť s fajn príležitosťami, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše dlhodobé ciele. Buďte odhodlaní a pracujte tvrdo na svojich projektoch – jedine tak dosiahnete vytúžené výsledky.

Vodnár         
Radi si presadzujete svoju. V niektorých odvetviach to samozrejme nie je na škodu, ale v milostných vzťahoch sa vďaka tomu budete stretávať s nemalými problémami. Niekedy nie je na škodu prijímať kompromisy, váš život potom bude o to jednoduchší. Vyskúšajte to a uvidíte!

Ryby 
Letné dni sa pomaly ale iste blížia ku koncu a na vás už teraz čaká plno starostí s príchodom nového školského roka, zariaďovania nových krúžkov a ďalšie praktické záležitosti. Našťastie máte veľmi dobrý time manažment a zvládate to doslova ľavou zadnou.