Týždenný horoskop 21. – 27.6.2021

Každý by chcel poznať svoju budúcnosť! Je to jednoduchšie, než by sa mohlo zdať – stačí si len prečítať náš týždenný horoskop a zistiť, čomu sa vyvarovať, a naopak do čoho sa pustiť po hlave. Veľa šťastia!

Baran       
Úplnok, ktorý teraz vstupuje do znamenia Kozorožca, veľmi intenzívne pripomína všetkým členom nebeského zvieratníka, ako je dôležitá rodina a priatelia. Mali by ste si vážiť toho, že máte vedľa seba ľudí, ktorí vás majú radi a vy sa na ne môžete spoľahnúť.

Býk           
Prívaly neskutočnej energie striedajú vlny obrovskej a náhlej únavy. Potrebujete reštart, ktorý by vám ukázal smer, ako so sebou a svojím telom pracovať. Nejaká rada od odborníka by vám určite prišla vhod a hlavne by vám do začiatku mohla výrazne pomôcť.

Blíženci   
Nie ste tento týždeň úplne vo svojej koži. Nedokážete udržať pozornosť a v práci je to jeden prešľap za druhým. Úprimne povedané, šéf z toho nie je práve nadšený a trpezlivosť už mu tiež dochádza. Nie je ale všetkým dňom koniec a čoskoro svoju reputáciu výrazne napravíte.

Rak           
Tí z vás, ktorí sa chcú pustiť do nejakých investícií alebo uzatvárania pôžičiek, by mali tento týždeň zvýšiť svoju pozornosť. Niekto sa môže pokúsiť vás negatívne ovplyvniť a nútiť vám svoj názor. Nenechajte sebou manipulovať a stojte pevne za svojím názorom.

Lev            
Tento týždeň máte skvelé komunikačné schopnosti, ktoré viete výborne využiť. Ak sa rozhodnete vyjednávať v niektorých finančných záležitostiach, tak vedzte, že budete úplne neprekonateľní. Obchodný talent v sebe rozhodne nezaprie a budete svetoví.

Panna      
Máte blízko seba človeka, ktorý veľmi túži po vašej láske a stále sa snaží vás zaujať. Vy však momentálne vážny vzťah nehľadáte a skôr by ste boli radšej za dobrého priateľa, ktorému by ste sa mohli bez obáv zveriť so svojimi nemalými i všednými starosťami.

Váhy        
Budete mať tento týždeň tendencie úplne dokončiť nejaké resty zo svojej minulosti. Úplnok vstupujúci do znamenia Kozorožca k tomu totiž cielene nabáda. Už dlho sa chystáte na to, že si vo svojom živote urobíte väčší poriadok. Teraz je na to ideálna príležitosť.

Škorpión
Vaša kariéra začína strmo stúpať smerom hore. Darí sa vám všetko, na čo siahnete. Čiastočne za to môže i Úplnok, ktorý je teraz v blahodarnom vplyve Kozorožca a jeho sily sa len znásobujú. Nebojte sa využiť tejto priaznivej situácie čisto len vo váš prospech.

Strelec    
Tento týždeň je ako stvorený na to, aby ste sa duchovne zamerali na svoje vnútorné JA. Môžu vám k tomu pomôcť napríklad i nejaké meditácie. Letný Slnovrat hneď v pondelok nastaví výbornú pozitívnu atmosféru a bude priamo vyzývať k nastoleniu poriadku vo vašej duši.

Kozorožec                 
Letný Slnovrat v Rakovi prináša do života veľa zmien a pre mnohých z vás bude tento týždeň skutočne zlomový. Obzvlášť veľké a nečakané záležitosti očakávajte v rodinnom prostredí. Nastal ideálny čas k budovaniu rodiny, zázemia, ale aj na plánovanie potomkov.

Vodnár    
Musíte si v živote vytvoriť istý poriadok a začať na sebe pracovať. Už dlhší čas premýšľate nad zmenou životného štýlu, a ak sa na to cítite a veríte si, tak do toho. Máte k tomu skvelé predpoklady a Úplnok vám pomôže premeniť vaše sny na skutočnosť.

Ryby         
Tento týždeň by ste mali naplno využiť liečivú energiu, ktorú vám prinesie letný Slnovrat. Bude doslova živou vodou pre lásku, pozitivitu a vnútornú spokojnosť, ktorá vás donúti sa zamyslieť nad svojím životom a budete túžiť po nejakej výraznej a obohacujúcej zmene.

Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!