Týždenný horoskop 21. – 27.3.2022

Môžeme donekonečna snívať o veľkej láske alebo úspechu v práci, ale pokiaľ sa nebudeme na našom živote sami aktívne podieľať, nemôžeme čakať, že nám šťastie spadne samo do lona. Pripravte sa na ďalší týždeň s novým týždenným horoskopom!

Baran  
Stretnete tento týždeň niekoho veľmi zaujímavého. Nebude sa jednať o milostnú záležitosť, ale daný človek vám v mnohom otvorí oči, rozšíri obzory a celkovo vás ovplyvní v pohľade na svet okolo vás. Presne taký impulz z vonku ste momentálne potrebovali.

Býk      
Jar sa blíži míľovými krokmi a s ním aj počasie, na ktoré sa tak tešíte. Slnečné lúče vám vlejú novú energiu do žíl a vy sa cítite hneď lepšie. Snažíte sa tráviť čo najviac času vonku a načerpať tak pozitívnu energiu a máte pocit, že sa vám to darí.

Blíženci          
Výrazne sa môžete posunúť najmä v kariére. Nevyplatí sa vám ale prudké jednanie s nadriadeným, radšej sa trochu stiahnite a kritiku si nechajte na príhodnejší čas. Nie každý by totiž mohol pochopiť, že vaše slová sú myslené v pozitívnom slova zmysle.

Rak      
Doma konečne vládne harmónia a zaslúžený pokoj. Všetky domáce povinnosti zvládate ľavou zadnou a ešte si nájdete čas na rodinné, ale aj osobné aktivity. Vyrazíte cez víkend niekam za zábavou alebo do prírody a všetci sa spolu budete skvele baviť.

Lev       
Máte pred sebou veľmi kreatívne a plodné obdobie, ktoré zúročíte najmä v pracovnej oblasti. Vedenie firmy bude nadšené z vašej usilovnosti aj toho, ako sa staviate k svojim povinnostiam a viete vziať do parády aj menej skúsených kolegov. Povýšenie vás určite neminie.

Panna
Finančne si tento týždeň trochu polepšíte. Možno ste sa rozhodli na odporúčanie známeho vziať nejakú brigádu, ktorá vás bude baviť, alebo dostanete pridané v práci. Rozhodnete sa ale, že si chcete peniaze šetriť a preto ich nebudete neutrácať za zbytočnosti.

Váhy   
V práci je tak trochu dusno. Máte totiž pocit, že ste veľmi nezapadli do kolektívu. Ostatní sa spolu vybavujú, chodia si treba po práci aj sadnúť niekam, ale vás nikdy so sebou neprizvali. To vás trochu mrzí, pretože atmosféra v práci je pre vás zásadná.

Škorpión          
Veľmi si v poslednom čase užívate to, že trávite veľa voľného času s kamarátmi. Čaká vás veľa zábavy, ale výletov, ktoré máte veľmi radi. Jednoducho sa dá povedať, že si poslednú dobu život doslova užívate a vaša veselá myseľ je aj pre ostatných osviežujúca.

Strelec
Napokon sa vám podarilo získať si pozornosť niekoho vo vašom okolí. Nejedná sa o žiadnu milostnú záležitosť, ale jednoducho vám išlo o to, aby si vás istý jedinec všimol, pretože stojíte nielen o jeho pozornosť, ale aj jeho rady ohľadom prístupu k životu.

Kozorožec       
V poslednej dobe sa veľmi zaujímate o sebavzdelávanie, takže veľa svojho voľného času venujete najrôznejším webinárom, ale aj workshopom a prednáškam. Možno by ste sa mali zamyslieť nad tým, či správne rozlišujete pomer medzi kvantitou a kvalitou.

Vodnár          
Členovia vašej rodiny vám veľmi vyčítajú, že na nich momentálne nemáte veľa času. Stále sa totiž venujte niečomu, čo má podľa vás prednosť a realizácia už pomerne horí. Rodina si to ale nemyslí a skôr vás má za workoholika, ktorý vôbec nevie odpočívať.

Ryby  
Dajte si tento týždeň pozor najmä na neúmerné výdavky. Máte tendencie nakupovať ako zbesilí, a to hlavne zbytočnosti, ktoré sa vám po chvíli budú nepotrebne váľať na dne šuplíka. Každý nákup si preto dobre rozmyslite a najlepšie aj s niekým prediskutujte.