Týždenný horoskop 21. – 27.2.2022

Ak strácate počiatočný novoročný elán, hlavu nahor a choďte si nekompromisne za svojimi snami! Hviezdy budú vašim kompasom a v novom týždennom horoskope sa dozviete, čo vás v najbližších dňoch čaká!

Baran
V dlhodobých zväzkoch neočakávajte tento týždeň žiadnu hitparádu. Nemôžete nájsť spoločnú reč, ktorá by dusnú atmosféru možno trochu urovnala. Ani jeden nechcete začínať s nepríjemnou debatou, a tak to radšej nechávate byť, ale ani to nie je dobre.

Býk    
Doma vládne ponurá atmosféra a musíte riešiť veľké problémy, kedy ste sa v práci zase stretli s intrigami a ohováraním od kolegov. Na druhú stranu to všetko pre vás bolo neskutočne posilňujúce a ste ako fénix, ktorý povstal zo svojho popola a pokračuje ďalej.

Blíženci        
Doma vás čakajú veľké zmeny. Možno ste sa vrhli na rekonštrukciu a teraz sa púšťate do finálneho snaženia. Nebudete to mať jednoduché a nebudete vedieť, kam skôr skočiť. Aj keď vás to bude dosť štvať, tak sa upokojujete pomyslením na konečný výsledok.

Rak    
Už nejaký čas premýšľate nad istou investíciou, ktorá vám stále vŕta hlavou. Problémom je, že nejde o lacnú záležitosť, tak stále počítate, či sa vám to oplatí alebo nie. Nakoniec sa spoľahnete na odborníkov, ale aj na radu niekoho z rodiny.

Lev    
Ste už vyčerpaní z toho, aká situácia teraz vládne u vás doma. Stále sa dookola riešia niektoré záležitosti a vás to už prestáva baviť. Najradšej by ste nad niektorými vecami, alebo dokonca ľuďmi, zlomili palicu. Stále to ale vo vás hlodá a nechcete byť vy tí zlí.

Panna           
Pozitívna energia sála všade, kde sa len na chvíľku objavíte. Stále máte úsmev od ucha k uchu a väčšinu vecí viete vyriešiť diplomaticky a s prehľadom. Niet divu, že nemáte núdzu o kamarátov, ale aj priateľských kolegov, a rodina sa u vás vždy cíti vítane.

Váhy
Jeden z vašich blízkych sa urazil kvôli úplnej hlúposti, ktorá ani nemala nejaké výrazné opodstatnenie. Ste trochu naštvaní a nemáte náladu na jeho rýpajúce poznámky, ktorými vás teraz častuje. Máte radi, keď sa veci riešia priamo a hlavne na rovinu.

Škorpión      
Súčasné obdobie v práci pre vás nie je ani trochu jednoduché a občas sa pristihnete, že v sebe musíte dusiť nielen vnútornú nespokojnosť, ale aj logické výhrady voči svojim kolegom a najmä voči ich práci. Tú podľa vás totiž neodvádzajú tak, ako by mali.

Strelec         
Ohľadne financií dôjde tento týždeň k nedorozumeniu. Nemáte radi, keď nemáte v poriadku veci, a hlavne to vyzerá, že chyba vôbec nie je na vašej strane. Skôr by ste si mali posvietiť na zamestnancov banky. Nebude to veľmi príjemný rozhovor, ale vy ste v práve.

Kozorožec   
Prešli ste za poslednú dobu pomerne razantnou úpravou zovňajšku. Polovica ľudí vám tento krok chváli, ale druhá polovica si myslí, že predtým vám to pristalo viac. Vy sami sa ale teraz cítite oveľa lepšie a prirodzenejšie a ste radi, že ste to podstúpili.

Vodnár         
S investíciami rozhodne šetrite. Je síce fajn, že ste človek, ktorý ide do všetkého po hlave a mnohokrát sa vám to oplatí. V tomto prípade ale zvoľte pokojnejšiu stratégiu a radšej si všetko dvakrát rozmyslite, než sa dostanete k nejakému finálnemu riešeniu.

Ryby 
Napokon sa vám podarilo nájsť si zmysel, ktorý vás napĺňa. Ste momentálne na vrchole svojho kreatívneho zmýšľania a užívate si to, že sa váš život zakotvil v príjemnej rovine. Dokonca máte aj dostatok elánu na svoju rodinu alebo časovo náročnejšie koníčky.