Týždenný horoskop 21. – 27.11.2022

Kedy sa budú uberať vaše cesty? Budete plní pozitívnej energie alebo sa naopak budete cítiť vytlačení ako citrón? Prečítajte si, čo vás čaká tento týždeň!

Baran 
Slnko vstupuje tento týždeň do znamenia Strelca a prináša nádej a tá je, ako je známe, svetlom na konci tunela. Ak vás trápili otázky ohľadom vašej budúcnosti, či už išlo o pracovnú sféru, alebo tú milostnú, tak teraz konečne získate odpovede.

Býk      
Máte až príliš veľa energie, ktorá je doslova spaľujúca. Najmä váš partner to bude znášať trochu horšie, pretože je možno už naladený na takú tú jesennú, až zimnú vlnu, ktorá si žiada viac odpočinku. Vy ste zas aktívni a potrebujete byť v pohybe.

Blíženci          
Máte toho v práci naozaj veľa a nestíhate. Ste z toho nervózny, pretože ste zvyknutí mať vo všetkom náskok. Potom stačí malá drobnosť, alebo choroba dieťaťa a okamžite budete musieť riešiť, ako to urobiť, pretože za seba bohužiaľ nikdy nemáte žiadny zástup.

Rak     
V milostnej sfére to nie je ideálne. Nemáte náladu na nejaké zoznamovanie a flirtovanie s jedincami opačného pohlavia. Aj keď vediete pomerne spoločenský život, tak na lásku nemáte ani pomyslenie. Pokiaľ si na vás niekto myslel, tak bude mať tento týždeň smolu.

Lev       
Stredajšie Novolunie v Strelcovi zapríčiní, že budete mať tendencie robiť viac vecí naraz. Najmä v pracovnej sfére sa bude jednať o veľmi zaujímavý úkaz, pretože vedeniu ukážete, že ste zamestnanec, ktorý sa vie otáčať, keď je potreba. Len tak ďalej.

Panna
Istej osobe vo svojom okolí prestanete dôverovať. Niet divu! Tento jedinec má celkovo okolo seba zlú atmosféru a vy ste sa zariekli, že už sa nechcete stýkať s ľuďmi, ktorí z vás vysávajú energiu a je pre vás nepríjemné byť v ich prítomnosti.

Váhy   
Tento týždeň vás čakajú nadmerné výdavky. Nie je sa čomu diviť, máte pred sebou nákupy nejakých darčekov, navyše ste mali nejaké osobné výdavky za starostlivosť o svoju osobu. Nehovoriac o povinnostiach spojených so školou, prípadne prácou či nejakými vzdelávacími kurzami.

Škorpión          
V zamestnaní ste plní energie a nových nápadov, najhoršie ale je, že vlastne pracujete v tíme. Tým pádom, keď niečo navrhnete, tak to potom váš vedúci všade prezentuje ako svoj nápad. To sa vám ani trochu nepáči, pretože potom nikto nevidí vašu účasť.

Strelec
Slnko tento týždeň vstupuje do vášho znamenia, milí Strelci, a prináša nádej a dôveru, že všetko sa obracia k lepšiemu. Obzvlášť výrazne to pocítite v milostných vzťahoch, kde sa až budete čudovať, aké harmonické obdobie vás stretne. Budete teraz veľmi spokojní.

Kozorožec       
Ste aktívna a k práci pristupujete zodpovedne, a hlavne s dobrou náladou. Nie je teda divu, že ste v kolektíve veľmi obľúbení a každému sa s vami dobre spolupracuje. Celkovo možno povedať, že ste vo svojom doterajšom zamestnaní spokojní a nemenili by ste.

Vodnár          
Zbytočne sa tento týždeň neprepínajte a radšej sa venujte sebe a toľko dôležitému odpočinku. Aj keď možno máte pocit, že doma nestíhate, tak si buďte istí, že keď budete unavení a vystresovaní, tak nestihnete vôbec nič. Jeseň láka k hygge chvíľkam.

Ryby   
Prežívate v poslednej dobe veľmi príjemné chvíle, pretože viete svoje okolie zaujať. K tomu využívate svoj povestný sex-appeal a charizma. Vyzeráte jednoducho skvele, staráte sa o seba a je to vidieť. Niet divu, že opačné pohlavie z vás nemôže spustiť oči.