Týždenný horoskop 20. – 26. novembra

Myslite na to, milé Váhy, že komunikácia je základ všetkého a získate celý rad výhod. Levy budú opäť dravé šelmy a flitrujú a Škorpióny si užijú nervózny týždeň, kedy hrozia konflikty so šéfom. Pravidelný týždenný horoskop od Astrohledu práve prichádza!

Baran       
Tento týždeň budete cítiť silnú túžbu po dobrodružstve. Je čas vyraziť do sveta a objavovať nové miesta a zážitky, ale aj sa zoznamovať s novými ľuďmi. Vaša odvaha vás povedie k nezabudnuteľnému dobrodružstvu. Poslúži vám aj váš povestný temperament.

Býk  
Aktívne sa v týždni zapájajte do netradičných konverzácií, pretože jedine tak objavíte nové perspektívy a dozviete sa niečo nové. Keď sa zoznamujete s novými ľuďmi, vždy vám to niečo prinesie. Zdieľajte aj svoje nápady s ostatnými a buďte dostatočne asertívni.

Blíženci      
Milí Blíženci, zamerajte sa na svoje finančné záležitosti, pretože práve teraz je vhodný čas na plánovanie a rozpočtovanie. Buďte opatrní s výdavkami a investujte do dlhodobého finančného zabezpečenia. Raz sa vám to bude hodiť a budete radi za svoju uvážlivosť.

Rak  
Zamerajte sa na svoje vzťahy s blízkymi! Urobte si čas na rodinné stretnutie alebo nejakú spoločnú aktivitu. Vaša empatia a láskavosť budú kľúčom k harmónii, a to naprieč celou rodinou. Všeobecne ste vy vy upokojujúci prvok u vášho rodinného krbu.

Lev   
Venuša je v priaznivom sextile s vašim znamením. Využite toho, milé Levy, je totiž viac ako pravdepodobné, že si už dlhší čas robíte na niekoho zálusk. Teraz vám hviezdy osudu radia, aby ste v sebe našli odvahu a daného jedinca oslovili a pozvali na rande.

Panna        
Nezabúdajte na svoje fyzické, ale aj duševné zdravie. Veľakrát robíte tú chybu, že na seba veľmi nemyslíte, neviete spomaliť a ste v neustálom napätí a strese. Urobte si preto čas na cvičenie a stravovanie. Starostlivosťou o seba získate viac energie a vitality.

Váhy
Veľmi dobre sa cítite v úlohe prostredníka a mierotvorcu. Pokúste sa riešiť konflikty a pomáhať ostatným nájsť spoločnú reč. Vaša diplomacia bude teraz cenená, obzvlášť niektorí priatelia vás majú za spovednú vŕbu a stále častejšie ich zaujíma vás názor.

Škorpión    
Vaše znamenie tvorí negatívnu opozíciu s Uránom. Prejaví sa to najmä v pracovnej sfére, keď sa objavia konflikty s nadriadeným. Ten totiž neschvaľuje niektoré vaše myšlienky a nápady. Vám sa ale zdajú inovatívne a máte pocit, že to firmu celkovo posilní.

Strelec        
Dávajte si tento týždeň pozor najmä na svoj jazyk. Ste Strelec až do špiku kostí a vaše brilantné myslenie a umenie dostať sa veciam na kĺb je pre niekoho veľmi ťažké. Najmä priateľov občas mrzí niektoré veci, ktoré hovoríte, aj keď to myslíte dobre.

Kozorožec  
Tento týždeň sa zamerajte najmä na svoje pracovné ciele a ambície a pracujte tvrdo na dosiahnutí svojich dlhodobých plánov a cieľov. Vaša vytrvalosť vás posunie bližšie k úspechu a zaistí vám aj dostatok financií, ktoré sa vám momentálne budú hodiť. Len tak ďalej!

Vodnár       
Ste pripravení nadväzovať nové kontakty a hviezdy vám tento týždeň výnimočne želajú. Vyrazte do víru veľkomesta a bavte sa! Nikdy totiž presne neviete, čo z takého nevinného zoznámenia môže vzísť. Majte preto oči na štiepkach a buďte jednoducho očarujúce.

Ryby
Zamerajte sa momentálne na sebaskúmanie a rozvoj. Môžete odhaliť nové aspekty svojej osobnosti a začať sa viac zaujímať o svoju budúcnosť. Celkovo budete mať potrebu bádať v hĺbkach vašej mysle, objavovať skryté pravdy a je len na vás, čo nové objavíte.