Týždenný horoskop 20. – 26.9.2021

Prichádza ďalší týždeň a s ním veľa príležitostí, ako si spríjemniť jeseň. Hlavne Barani sa majú na čo tešiť. Stačí neprepásnuť šancu! Prečítajte si týždenný horoskop od profesionálnej astrologičky a zistite, čo vás čaká!

Baran 
Spln v Rybách sľubuje splnenie vašich snov i najtajnejších želaní. Je nabitý mágiou, duchovnom a neobvyklou kozmickou energiou. Pokiaľ tento čas uchopíte za ten správny koniec, tak sa môžete tešiť na nastolenie vnútornej rovnováhy a celkovej životnej harmónie.

Býk      
Milostný život vám tento úplnkový týždeň prinesie veľa nových prekvapení. Niektoré budú sklamaním, ale ďalšie vás príjemne nadchnú. Váš miláčik, keď chce, tak vie byť veľmi očarujúci a plný romantického elánu. Tento týždeň si skutočne skvele užijete.

Blíženci          
Pracovná oblasť pre vás bude momentálne dosť náročná. Možno ste zmenili zamestnanie a teraz sa musíte veľa vecí naučiť, alebo na vás jednoducho ostali nejaké ďalšie povinnosti. Ste v strese, pretože máte pocit, že nestíhate, čo vás poslednou dobou irituje.

Rak      
Poslednou dobou veľmi nepozeráte na peniaze a kupujete si, čo sa vám páči. Niekedy to naozaj preháňate a vyberáte si hlavne nepotrebné zbytočnosti. Veľmi skoro sa dostanete do finančnej priepasti, z ktorej nebude úplne jednoduché sa zase dostať.

Lev     
Jesenná rovnodennosť, ktorá nastane v stredu, vám prinesie pocit zmierenia. Začnete vnímať svet okolo seba ako celok a najmä dostanete šancu v istej časti svojho života začať úplne odznova. To všetko vám dá novú nádej a vnesie vám svetlo do života.

Panna 
Viete zaujať svojím rečníckym talentom, ktorý skvele zúročíte v zamestnaní, ale aj osobnom živote. Ste vďaka tomu skvele naladení a aj vaše sebavedomie hlási výrazný vzostup. Dokonca sa vám tento týždeň podarí skvelá obchodná investícia. Len tak ďalej.

Váhy   
Utorkový Spln v Rybách doslova láka na vykonávanie určitých magických rituálov. Môže vám totiž do života priniesť hojnosť hneď v niekoľkých odvetviach. Nebojte sa podporiť tento deň nejakým duchovne zameraným obradom. Uctite prírodné sily a získate veľké výhody!

Škorpión          
Momentálne prahnete po nových vedomostiach a poznatkoch, ktoré by vás obohatili. Miniete nejaké peniažky za odbornú literatúru, alebo sa prihlásite do zaujímavého kurzu. To vás bude nesmierne baviť. Tiež vaša rodina vás v nových koníčkoch veľmi podporí.

Strelec
Tento týždeň očakávajte úplnú harmóniu a rovnováhu vo všetkých sférach vášho života. Jesenná rovnodennosť a Kukuričný spln je nezvyčajné a veľmi vyvážené spojenie, ktoré prináša súlad vo všetkých sférach a sľubuje upokojenie vášho vnútorného JA.

Kozorožec       
S istým členom rodiny budete tento týždeň na nože, pretože sa nemôžete zhodnúť v istých záležitostiach. Vadí vám, že daný jedinec nie je ochotný prijať iný názor, než ten svoj. Doteraz mu totiž nikto radšej neodporoval, ale to už fakt nebudete podporovať.

Vodnár          
Užívate si single život a nič vám nechýba. A hlavne v milostných záležitostiach nechcete nič uponáhľať, takže sa nikam neženie. Vlastne ste takto spokojní, pretože ste páni svojho času a máte sa skvele. Občas vám ale chýba blízkosť a romantika.

Ryby   
Spln, ktorý tento týždeň vstupuje do vášho znamenia, milé Ryby, má veľmi magické schopnosti. Veľakrát je nazývaný Kukuričný a údajne je podľa starých indiánskych tradícií veľmi vhodný k počatiu. Magické rituály v tomto dni zase podporia hojnosť všetkého.