Týždenný horoskop 20. – 26.6.2022

Tento týždeň na vás čaká mnoho zmien. Budú pozitívne alebo vás naopak nemilo prekvapia? Stretnete sa s milými ľuďmi, ktorí vás nabijú pozitívnou energiou, alebo by ste radšej mali zostať sami a relaxovať pri peknom filme a miske pukancov? Prečítajte si, ako to vidí tento týždeň s vami hviezdy!

Baran

Ste momentálne veľmi zaneprázdnení svojim osobným životom a vlastnými problémami, že nemáte veľa energie venovať sa napríklad pracovným alebo finančným záležitostiam. Musíte si povedať, že nemáte práve ľahké obdobie, ale že vždy predsa bude lepšie a inak.

Býk     
Šéf má na vás občas príliš vysoké nároky. Snaží sa vám za každú cenu vnútiť svoje názory, ktoré vám ale neprídu z obchodného hľadiska príliš logické ani nápadité. Keď sa to snažíte nejako argumentačne podporiť, tak sa stretnete doslova s ​​nezáujmom.

Blíženci        
Je fajn si pripomenúť pekné chvíle z minulosti. Stretnete sa tento týždeň so vzdialenejšou rodinou a doma bude vládnuť hrejivá atmosféra, vytiahnete staré albumy a budete si prezerať staršie fotografie, čo prinúti niektorých členov rozprávať zábavné historky.

Rak     
Milé Raky, tento týždeň by ste sa mali zamerať najmä na vaše zdravie. Podporiť by ste mali hlavne funkciu lymfatického systému a celkovo by vám prospela zmena životného štýlu, ale aj viac pohybu. Nájdite si nový koníček zameraný na fyzickú aktivitu.

Lev      
Zo správania svojho partnera ste tento týždeň veľmi zmätení a neviete, čo si o tom máte myslieť. Raz partner prekypuje skvelou náladou a dokáže sa skvele baviť, ale doslova po pár minútach sa jeho správanie úplne otočí. To vás dokáže veľmi naštvať.

Panna           
Prechádzate ťažkým obdobím, kedy hľadáte, ako so svojím životom naďalej naložiť. Ostatní vám to neuľahčujú. Rodina je pre vás na prvom mieste, ale máte pocit, že vy im stále pomáhate, ale keď sa vy ocitnete v ťažkej situácii, tak ste na všetko sami.

Váhy 
Na perfektnú cenu u nehnuteľností, alebo akýchkoľvek iných väčších investícií, je momentálne veľmi ťažké naraziť. Pokiaľ sa vám to predsa len podarí, tak rozhodne neváhajte! Podobne skvelý nákup sa vám už v budúcnosti nemusí podariť, a tak smelo do toho.

Škorpión        
V práci vám nechýbajú dobré nápady, ktoré viete použiť presne podľa ich najlepšieho upotrebenia. Hneď je v práci veselšie, keď tam ste a kolegovia sa na vás môžu spoľahnúť, pokiaľ si s niečím nevedia rady. Vedenie sa zasa spolieha na vašu umeleckú kreativitu.

Strelec         
Opačné pohlavie vám teraz venuje veľkú pozornosť. Vždy ste boli veľmi atraktívny jedinci s osobitou charizmou. Teraz z vás ale žiari tak príťažlivá aura, že vám málokto odolá. To vám samozrejme lichotí a tieto dni si v spoločnosti veľmi užívate.

Kozorožec    
Aj napriek momentálnej vysokej náročnosti podávate v práci úplne excelentné výkony. Doma to teraz nemáte práve jednoduché, tak sa snažíte v práci prísť na úplne iné myšlienky a musíte sa pochváliť, že sa vám to naozaj skvele darí a ešte je vidieť aj výsledok.

Vodnár           
Máte oslabenú imunitu a aj keď už je dávno po zime, tak vás trápia neustále zdravotné neduhy. Tento týždeň ste veľmi náchylní k najrôznejším zápalom, preto by ste na seba v tomto ohľade mali dávať pozor. Podporte prirodzenú imunitu zdravými receptami.

Ryby  
Doma nevládne práve príjemná atmosféra. Snažíte sa zo všetkých síl ju nejako vylepšiť, ale máte skôr pocit, že sa to všetko zhoršuje. Občas máte pocit, že by bolo najlepšie sa zbaliť a odísť niekam na dlhú dobu a získať tak úplne odlišné skúsenosti.