Týždenný horoskop 20.-26.3.2023

Začína sa jar, nová ročná doba a tiež nové obdobie vášho života! To zlé nechajte zamrznuté v zimných mesiacoch, a to dobré vo vás nechajte rozkvitnúť ako lúku plnú kvetov. Prajeme vám, nech vám jarný Slnovrat svieti na vašu cestu úspechov a Slnko dodáva sily!

Baran
Pokiaľ ste ešte nestihli jarnú výzdobu, tak je najvyšší čas začať. Veľká noc sa blíži a je načase sa na ňu pripraviť. Budete sa čudovať, koľko pomocníkov budete mať tento rok. Doma sa všetci veľmi radi zapoja do príprav a spoločné prípravy si veľmi užijete.

Býk     
Máte tento týždeň chuť sa nejako vzdelávať a možno sa prihlásite na nejaký webinár, prípadne si zájdete na vzdelávaciu prednášku. Rozhodne sa ale nebudete nudiť a následne so sebou budete veľmi spokojní, že sa týmto spôsobom posúvate v živote dopredu.

Blíženci        
Máte za sebou pomerne zložité obdobie, najmä čo sa týka milostných vzťahov. Ale nebojte, teraz sa môžete tešiť na radikálny obrat k lepšiemu! Samozrejme, že nič nie je zadarmo a vy do vzťahu budete musieť dávať oveľa viac, než ste dávali doteraz, čo nebude jednoduché.

Rak     
Začali ste viac premýšľať nad sebou, svojím životným štýlom, ale aj ekologickou stopou, ktorú po sebe zanechávate. Konečne si poviete, že chcete žiť trochu inak! Nielen, že začnete šetriť a menej vyhadzovať, ale tiež sa zameriate na seba a svoje šťastie.

Lev    
Občas vám príde, že ľudia, ktorými sa momentálne obklopujete, k vám nie sú úprimní. Zvlášť jeden jedinec vám zakaždým podáva úplne iné informácie a vôbec mu nie je trápne, keď ho s touto skutočnosťou zoznámite. Možno by ste mali pretriediť priateľov.

Panna           
Finančná sféra zažíva koncom marca veľký boom. Vôbec si nemusíte robiť starosti a viete, že pokiaľ niečo budete chcieť, tak na to bez problémov máte. Nezaspávajte ale na vavrínoch a neutrácajte za zbytočnosti! Nikdy totiž neviete, kedy budete väčšiu sumu peňazí potrebovať.

Váhy  
Máte za sebou pomerne pestré obdobie plné zvratov a nečakaných situácií. Vyzerá to tak, že sa situácia upokojuje a pred vami sa teraz otvára harmonické obdobie. Navyše sa v mnohých ohľadoch posuniete výrazne dopredu, či už po finančnej, alebo pracovnej stránke.

Škorpión        
V oblasti lásky sa na vás konečne usmialo šťastie a spoznali ste nového idola, ktorý je vám viac ako sympatický. Je očividné, že záujem je obojstranný, a tak nič nebráni tomu, aby ste spoločne trávili voľný čas. Budúcnosť je v tomto ohľade veľmi priaznivá.

Strelec         
Tento týždeň očakávajte nejaké príjemné zmeny týkajúce sa vašich financií. Možno, že dostanete pridané, prípadne sa môžete tešiť na nečakaný príspevok, či osobné ohodnotenie od vedenia firmy. Momentálne vám táto nečakaná finančná injekcia veľmi pomôže.

Kozorožec    
Potrápiť vás tento týždeň môže zdravie. Či už sa jedná o chrípku, angínu alebo obyčajnú nádchu, tak si môžete byť istí, že plány na víkend sa asi úplne nevydaria. Radšej nelámte nič cez koleno, príležitostí budete mať ešte dosť, lepší pre vás bude odpočinok a liečba.

Vodnár         
Stále častejšie bývate unavení a neviete z čoho. Ráno sa vám nechce vstávať a pritom si do postele ľaháte o niečo skôr. Možno už vás dostihla jarná únava a telo potrebuje po zime načerpať nové sily. Zamerajte sa preto na relaxáciu, odpočinok, ale aj zdravé jedlo.

Ryby  
Falošných ľudí zo srdca neznášate, preto budete veľmi v šoku a budete sa dlho spamätávať zo skutočnosti, že vám klamal a nebol k vám úprimný niekto vám veľmi blízky. Po konfrontácii zistíte, aký zlý je tento človek. Už si ho nikdy nepustíte k telu!