Týždenný horoskop 20.-26.2.2023

Každý deň je iný a nie inak tomu bude aj v nasledujúcom týždni. Baranom do života vkročí nová láska a budú žiariť šťastie a na rozdiel od nich musia Ryby načerpať energiu do zimou unaveného tela! A čo čaká vás?

Baran
Do cesty vám v tomto týždni vkročí láska a nie len tak hocijaká. Rozhodne sa máte na čo tešiť! Daná osoba hýri energiou a pozitívnym prístupom k životu. V množstve vecí vám dokonale prevráti všetky vaše priority a pohľad na svet, čo vás posunie vpred.

Býk     
Pozor si momentálne dajte na svoje financie, ktoré neutrácajte za zbytočnosti! Práve naopak, šetrite si radšej na niečo zmysluplnejšie. Túžite po exotickej dovolenke, alebo po nejakom vysnívanom luxusnom kúsku do vášho šatníka? Potom sa pustite do šetrenia!

Blíženci        
Milí Blíženci, v tomto týždni vás čaká výrazný kariérny posun. Pokiaľ hľadáte nové zamestnanie, tak si môžete byť istí zaručeným úspechom na pohovore. Zamestnané znamenie Blížencov zase čaká zlepšenie pracovných podmienok, prípadne aj zvýšenie ich platu.

Rak     
Na prácu sa vrháte s vervou a nechcete, aby vám čokoľvek uniklo. Ste naozaj veľký ťahúň a doslova aj ťahúň celej firmy. Poslednou dobou vám ale príde, že si vášho nasadenia absolútne nikto nevšíma, pritom by ste si zaslúžili minimálne zvýšenie platu.

Lev      
Poslednou dobou sa cítite unavene a skutočne by ste potrebovali nejaký odpočinok. V práci toho máte nad hlavu a do toho sa samozrejme pridávajú aj nezhody doma. Príde vám, že ste permanentne v strese. Skúste tráviť čo najviac voľného času v prírode.

Panna              
Istá osoba vo vašom okolí nedodržala slovo a vy vďaka nej máte problémy. Nejedná sa o nič zásadné, skôr riešite to, že vás daný jedinec sklamal a vy už v neho nemáte dôveru. To je samozrejme nepríjemná situácia, obzvlášť keď sa jedná o osobu blízku.

Váhy  
Momentálne rozhodne netrpíte nedostatkom financií a šetríte doslova každú korunu. Ste si istí, že sa vám vaša prezieravosť bude v budúcnosti ešte hodiť a máte úplnú pravdu. Veľa vašich rovesníkov na budúcnosť nemyslí, ale vy premýšľate inak.

Škorpión        
Ste aktívny človek, ktorý má naraz rozbehnutých hneď niekoľko činností. Nebaví vás totiž len sedieť doma na gauči a máte radi, keď je okolo vás v rámci možností rušno. Pokiaľ teda vedľa seba máte pasívneho človeka, môže čoskoro dôjsť k prvým problémom.

Strelec         
V práci vám v poslednom čase chýba trpezlivosť. Najmä s niektorými jedincami si absolútne nerozumiete a máte pocit, že im stále musíte dookola vysvetľovať tie isté veci. Máte pritom svoje vlastné práce až nad hlavu a nemáte čas zaoberať sa cudzími problémami.

Kozorožec    
Rozhodne by vám neuškodilo menej míňať a viac šetriť. Máte tendencie utrácať za úplné zbytočnosti, ktoré nakoniec upracete niekde na dno skrine a už ich viackrát nevyužijete. Aj s nákupom oblečenia radšej počkajte, nech nekúpite niečo, čo potom nebudete nosiť.

Vodnár         
Príliš sa tento týždeň neuchyľujte ku kritike ostatných, najmä pokiaľ ide o niekoho z blízkeho okolia. Daná osoba by sa mohla uraziť. Síce svoje poznámky väčšinou myslíte dobre, ale často bývate až zbytočne kritickí a citlivejším jedincom to vadí.

Ryby  
Šetrite teraz svoje fyzické sily a radšej vyrazte cez víkend niekam do prírody či na hory, kde si môžete dať poriadne do tela. Nielen, že posilníte svoje telo, ale samozrejme aj ducha. Pokiaľ si navyše urobíte výlet s priateľmi, tak budete mať o zábavu postarané.